Motorola edge 60 16,9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 5G USB Typ-C 12 GB 256 GB 5200 mAh Zelená
Kód: TKOMOTSZA0453Podrobný popis
Motorola edge 60 16,9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 5G USB Typ-C 12 GB 256 GB 5200 mAh Zelená| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB verzia | 2.0 |
| Pripojenie slúchadiel | USB Typ-C |
| USB vstup | Áno |
| Technológia rýchleho nabíjania | TurboPower 68 |
| Videohovory | Áno |
| Hlasitý odposluch | Áno |
| Vibračné zvonenie | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Hlasové povely | Áno |
| Kontrola s prvkami umelej inteligencie | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí | Áno |
| Vojenský štandard | MIL-STD-810H |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Stručný návod | Áno |
| Dodávané káble | USB Type-C až USB Type-C |
| Vyberací kolík | Áno |
| Ochranné puzdro | Áno |
| Ochranná fólia | Nie |
| Šírka | 73 mm |
| Hĺbka | 7,9 mm |
| Výška | 161 mm |
| Hmotnosť | 179 g |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 68 W |
| Blue light reduction | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 2712 x 1220 px |
| Natívny pomer strán | 20:9 |
| Redukcia rozmazania pohybu | Áno |
| Frekvencia odozvy na dotyk | 300 Hz |
| Pokrytie DCI-P3 | 100% |
| Gorilla Glass verzia | Gorilla Glass 7i |
| Typ panelu | P-OLED |
| Maximálny jas displeja (vonku) | 4500 cd/m² |
| Uhlopriečka displeja | 16,9 cm (6.67") |
| Typ skla displeja | Corning Glass |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Zaoblené rohy displeja | Áno |
| Špecifické technológie značky | Water touch |
| Pomer displeja k telu | 96,32% |
| Hĺbka farieb | 10 bit |
| Podpora HDR | Áno |
| Hustota pixelov | 446 ppi |
| Počet farieb displeja | 1,07 miliárd farieb |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Typ procesoru | MediaTek Dimensity |
| Model procesoru | 7300 |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 256 GB |
| Kapacita pamäte RAM | 12 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 1 TB |
| Typ pamäte RAM | LPDDR4X |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Veľkosť pixelov predného fotoaparátu (technológia Quad Pixel) | 1,28 µm |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname | 1920x1080@240fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1920x1080@120fps, 3840x2160@30fps |
| Časozberný režim | Áno |
| Video stabilizátor | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 50 MP |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,8 |
| Optický zoom | 3x |
| Digitálny zoom | 30x |
| Predná kamera s 3D hĺbkou | Nie |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Druh stabilizácie obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Typ blesku | LED |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné) | 10 MP |
| Ohnisková vzdialenosť tretieho zadného fotoaparátu | 7,3 cm |
| Stabilizátor obrazu | Áno |
| Detekcia úsmevu | Áno |
| Detekcia tváre | Áno |
| Úprava obrazu | Retušovanie |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 50 MP |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV) | 122° |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 240 fps |
| Typ senzora | Sony LYTIA 700C |
| Režim vysokého dynamického rozsahu fotoaparátu (HDR) | Áno |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2 |
| Panoráma | Áno |
| Nočný režim | Áno |
| Zadný hĺbkový 3D fotoaparát | Nie |
| Portrétový režim | Áno |
| Blesk predného fotoaparátu | Nie |
| Audio priblíženie | Áno |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Rozlíšenie videa | 3840 x 2160 px |
| Makro fotografia | Áno |
| Číslo clony tretej zadnej kamery | 2 |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2 |
| AI rozpoznanie scény | Áno |
| Ohnisková vzdialenosť druhého zadného fotoaparátu | 1,2 cm |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Áno |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| 4G štandardy | LTE |
| GSM (2G) štandardy | Edge, GSM |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Frekvenčné pásmo | 5-pásmový |
| 3G štandardy | EVDO, UMTS, CDMA, HSPA+, WCDMA |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| Wi-Fi | Áno |
| 5G štandard | NR, Sub6 |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Áno |
| Ochranné funkcie | Teplovzdorné, Odolné proti pádu, Vodeodolný |
| Základný materiál | Plast, Silikón |
| Farba názov | Shamrock |
| Vodotesné až do | 1,5 m |
| Farba | Zelená |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP68, IP69 |
| Poskytovaný OS | Android 15 |
| Virtuálny asistent | Google Assistant |
| Platforma | Android |
| Kapacita batérie | 5200 mAh |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Typ vyzváňania | MP3 |
| Reproduktory | Stereo |
| FM rádio | Nie |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Počet mikrofónov | 2 |
| GPS | Áno |
| Asistované GPS (A-GPS) | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| LTE Positioning Protocol (LPP) | Áno |
| Galileo | Áno |
| Zabezpečená poloha používateľskej roviny (SUPL) | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Senzor gest | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS02: Horľavé, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia | Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 840023298158 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| USB verzia: | 2.0 |
| Pripojenie slúchadiel: | USB Typ-C |
| USB vstup: | Áno |
| Technológia rýchleho nabíjania: | TurboPower 68 |
| Videohovory: | Áno |
| Hlasitý odposluch: | Áno |
| Vibračné zvonenie: | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Nie |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Hlasové povely: | Áno |
| Kontrola s prvkami umelej inteligencie: | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Vojenský štandard: | MIL-STD-810H |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Stručný návod: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Type-C až USB Type-C |
| Vyberací kolík: | Áno |
| Ochranné puzdro: | Áno |
| Ochranná fólia: | Nie |
| Šírka: | 73 mm |
| Hĺbka: | 7,9 mm |
| Výška: | 161 mm |
| Hmotnosť: | 179 g |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 68 W |
| Blue light reduction: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 2712 x 1220 px |
| Natívny pomer strán: | 20:9 |
| Redukcia rozmazania pohybu: | Áno |
| Frekvencia odozvy na dotyk: | 300 Hz |
| Pokrytie DCI-P3: | 100% |
| Gorilla Glass verzia: | Gorilla Glass 7i |
| Typ panelu: | P-OLED |
| Maximálny jas displeja (vonku): | 4500 cd/m² |
| Uhlopriečka displeja: | 16,9 cm (6.67") |
| Typ skla displeja: | Corning Glass |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Zaoblené rohy displeja: | Áno |
| Špecifické technológie značky: | Water touch |
| Pomer displeja k telu: | 96,32% |
| Hĺbka farieb: | 10 bit |
| Podpora HDR: | Áno |
| Hustota pixelov: | 446 ppi |
| Počet farieb displeja: | 1,07 miliárd farieb |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Typ procesoru: | MediaTek Dimensity |
| Model procesoru: | 7300 |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 256 GB |
| Kapacita pamäte RAM: | 12 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 1 TB |
| Typ pamäte RAM: | LPDDR4X |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Veľkosť pixelov predného fotoaparátu (technológia Quad Pixel): | 1,28 µm |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname: | 1920x1080@240fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1920x1080@120fps, 3840x2160@30fps |
| Časozberný režim: | Áno |
| Video stabilizátor: | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 50 MP |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,8 |
| Optický zoom: | 3x |
| Digitálny zoom: | 30x |
| Predná kamera s 3D hĺbkou: | Nie |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Druh stabilizácie obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Typ blesku: | LED |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné): | 10 MP |
| Ohnisková vzdialenosť tretieho zadného fotoaparátu: | 7,3 cm |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Detekcia úsmevu: | Áno |
| Detekcia tváre: | Áno |
| Úprava obrazu: | Retušovanie |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 50 MP |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV): | 122° |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 240 fps |
| Typ senzora: | Sony LYTIA 700C |
| Režim vysokého dynamického rozsahu fotoaparátu (HDR): | Áno |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 2 |
| Panoráma: | Áno |
| Nočný režim: | Áno |
| Zadný hĺbkový 3D fotoaparát: | Nie |
| Portrétový režim: | Áno |
| Blesk predného fotoaparátu: | Nie |
| Audio priblíženie: | Áno |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Rozlíšenie videa: | 3840 x 2160 px |
| Makro fotografia: | Áno |
| Číslo clony tretej zadnej kamery: | 2 |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2 |
| AI rozpoznanie scény: | Áno |
| Ohnisková vzdialenosť druhého zadného fotoaparátu: | 1,2 cm |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ SIM karty: | NanoSIM + eSIM |
| 4G štandardy: | LTE |
| GSM (2G) štandardy: | Edge, GSM |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Frekvenčné pásmo: | 5-pásmový |
| 3G štandardy: | EVDO, UMTS, CDMA, HSPA+, WCDMA |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| Wi-Fi: | Áno |
| 5G štandard: | NR, Sub6 |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| NFC: | Áno |
| Ochranné funkcie: | Teplovzdorné, Odolné proti pádu, Vodeodolný |
| Základný materiál: | Plast, Silikón |
| Farba názov: | Shamrock |
| Vodotesné až do: | 1,5 m |
| Farba: | Zelená |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP68, IP69 |
| Poskytovaný OS: | Android 15 |
| Virtuálny asistent: | Google Assistant |
| Platforma: | Android |
| Kapacita batérie: | 5200 mAh |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Typ vyzváňania: | MP3 |
| Reproduktory: | Stereo |
| FM rádio: | Nie |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| GPS: | Áno |
| Asistované GPS (A-GPS): | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| LTE Positioning Protocol (LPP): | Áno |
| Galileo: | Áno |
| Zabezpečená poloha používateľskej roviny (SUPL): | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Senzor gest: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS02: Horľavé, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia: | Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
