Motorola edge 60 Neo 16,1 cm (6.36") Dual SIM Android 15 5G USB Typ-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Šedá
Kód: TKOMOTSZA0617Podrobný popis
Motorola edge 60 Neo 16,1 cm (6.36") Dual SIM Android 15 5G USB Typ-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Šedá| Pripojenie slúchadiel | USB Typ-C |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB verzia | 2.0 |
| USB vstup | Áno |
| Hlasové povely | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Kontrola s prvkami umelej inteligencie | Áno |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí | Áno |
| Vibračné zvonenie | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 15 W |
| Hlasitý odposluch | Áno |
| Videohovory | Áno |
| Technológia rýchleho nabíjania | TurboPower 68 |
| Vojenský štandard | MIL-STD-810H |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Ochranné puzdro | Áno |
| Dodávané káble | USB Type-C až USB Type-C |
| Vyberací kolík | Áno |
| Ochranná fólia | Nie |
| Stručný návod | Áno |
| Výška | 154,1 mm |
| Hĺbka | 8,09 mm |
| Šírka | 71,2 mm |
| Hmotnosť | 174,5 g |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 68 W |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min) | 5 W |
| Zaoblené rohy displeja | Áno |
| Hĺbka farieb | 10 bit |
| Rozlíšenie displeja | 2670 x 1200 px |
| Pomer displeja k telu | 88,9% |
| Blue light reduction | Áno |
| Špecifické technológie značky | Water touch |
| Natívny pomer strán | 20:9 |
| Pokrytie DCI-P3 | 100% |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Hustota pixelov | 460 ppi |
| Podpora HDR | Áno |
| Typ panelu | P-OLED |
| Frekvencia odozvy na dotyk | 300 Hz |
| Typ skla displeja | Corning Glass |
| Gorilla Glass verzia | Gorilla Glass 7i |
| Redukcia rozmazania pohybu | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 16,1 cm (6.36") |
| Maximálny jas displeja (vonku) | 3000 cd/m² |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Typ procesoru | MediaTek Dimensity |
| Model procesoru | 7400 |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Typ pamäte RAM | LPDDR4X |
| Kompatibilné pamäťové karty | Nepodporovaný |
| Kapacita pamäte RAM | 8 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 256 GB |
| Veľkosť pixelov zadného fotoaparátu (technológia Quad Pixel) | 2 µm |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Detekcia tváre | Áno |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 13 MP |
| Číslo clony tretej zadnej kamery | 2 |
| Blesk predného fotoaparátu | Nie |
| Makro fotografia | Áno |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV) | 120° |
| Veľkosť pixelov predného fotoaparátu (technológia Quad Pixel) | 1,4 µm |
| Audio priblíženie | Áno |
| Časozberný režim | Áno |
| Predná kamera s 3D hĺbkou | Nie |
| Digitálny zoom | 30x |
| Nočný režim | Áno |
| Portrétový režim | Áno |
| Zadný hĺbkový 3D fotoaparát | Nie |
| Rozlíšenie videa | 3840 x 2160 px |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné) | 10 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2,4 |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Typ senzora | Sony LYTIA 700C |
| Úprava obrazu | Retušovanie |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2,4 |
| Režim vysokého dynamického rozsahu fotoaparátu (HDR) | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Druh stabilizácie obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Typ blesku | LED |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 32 MP |
| Optický zoom | 3x |
| Stabilizátor obrazu | Áno |
| Detekcia úsmevu | Áno |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname | 1920x1080@240fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@120fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,8 |
| Panoráma | Áno |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Áno |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| Wi-Fi | Áno |
| 4G štandardy | LTE |
| 5G štandard | NR, Sub6 |
| Bluetooth | Áno |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| 3G štandardy | WCDMA |
| Frekvenčné pásmo | 5-pásmový |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| GSM (2G) štandardy | GSM |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Áno |
| Základný materiál | Plast, Silikón |
| Farba | Šedá |
| Farba názov | PANTONE Grisaille |
| Ochranné funkcie | Vode odolné |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný OS | Android 15 |
| Virtuálny asistent | Google Assistant |
| Kapacita batérie | 5000 mAh |
| Výdrž batérie v cykloch | 1000 |
| Typ vyzváňania | MP3 |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Reproduktory | Stereo |
| FM rádio | Nie |
| Počet mikrofónov | 2 |
| LTE Positioning Protocol (LPP) | Áno |
| GPS | Áno |
| Asistované GPS (A-GPS) | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| Zabezpečená poloha používateľskej roviny (SUPL) | Áno |
| Galileo | Áno |
| SMS | Áno |
| MMS (Multimediálne správy) | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Senzor gest | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP68, IP69 |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda opraviteľnosti | A |
| Výdrž batérie na jeden cyklus | 3268 min |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde | B |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 8033779083259 |
| Pripojenie slúchadiel: | USB Typ-C |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| USB verzia: | 2.0 |
| USB vstup: | Áno |
| Hlasové povely: | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Áno |
| Kontrola s prvkami umelej inteligencie: | Áno |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Vibračné zvonenie: | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania: | 15 W |
| Hlasitý odposluch: | Áno |
| Videohovory: | Áno |
| Technológia rýchleho nabíjania: | TurboPower 68 |
| Vojenský štandard: | MIL-STD-810H |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Ochranné puzdro: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Type-C až USB Type-C |
| Vyberací kolík: | Áno |
| Ochranná fólia: | Nie |
| Stručný návod: | Áno |
| Výška: | 154,1 mm |
| Hĺbka: | 8,09 mm |
| Šírka: | 71,2 mm |
| Hmotnosť: | 174,5 g |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 68 W |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min): | 5 W |
| Zaoblené rohy displeja: | Áno |
| Hĺbka farieb: | 10 bit |
| Rozlíšenie displeja: | 2670 x 1200 px |
| Pomer displeja k telu: | 88,9% |
| Blue light reduction: | Áno |
| Špecifické technológie značky: | Water touch |
| Natívny pomer strán: | 20:9 |
| Pokrytie DCI-P3: | 100% |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Hustota pixelov: | 460 ppi |
| Podpora HDR: | Áno |
| Typ panelu: | P-OLED |
| Frekvencia odozvy na dotyk: | 300 Hz |
| Typ skla displeja: | Corning Glass |
| Gorilla Glass verzia: | Gorilla Glass 7i |
| Redukcia rozmazania pohybu: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 16,1 cm (6.36") |
| Maximálny jas displeja (vonku): | 3000 cd/m² |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Typ procesoru: | MediaTek Dimensity |
| Model procesoru: | 7400 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Typ pamäte RAM: | LPDDR4X |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Nepodporovaný |
| Kapacita pamäte RAM: | 8 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 256 GB |
| Veľkosť pixelov zadného fotoaparátu (technológia Quad Pixel): | 2 µm |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Detekcia tváre: | Áno |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 13 MP |
| Číslo clony tretej zadnej kamery: | 2 |
| Blesk predného fotoaparátu: | Nie |
| Makro fotografia: | Áno |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV): | 120° |
| Veľkosť pixelov predného fotoaparátu (technológia Quad Pixel): | 1,4 µm |
| Audio priblíženie: | Áno |
| Časozberný režim: | Áno |
| Predná kamera s 3D hĺbkou: | Nie |
| Digitálny zoom: | 30x |
| Nočný režim: | Áno |
| Portrétový režim: | Áno |
| Zadný hĺbkový 3D fotoaparát: | Nie |
| Rozlíšenie videa: | 3840 x 2160 px |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné): | 10 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,4 |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Typ senzora: | Sony LYTIA 700C |
| Úprava obrazu: | Retušovanie |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 2,4 |
| Režim vysokého dynamického rozsahu fotoaparátu (HDR): | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Druh stabilizácie obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Typ blesku: | LED |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 32 MP |
| Optický zoom: | 3x |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Detekcia úsmevu: | Áno |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname: | 1920x1080@240fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@120fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,8 |
| Panoráma: | Áno |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Áno |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| Wi-Fi: | Áno |
| 4G štandardy: | LTE |
| 5G štandard: | NR, Sub6 |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ SIM karty: | NanoSIM + eSIM |
| 3G štandardy: | WCDMA |
| Frekvenčné pásmo: | 5-pásmový |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| GSM (2G) štandardy: | GSM |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| NFC: | Áno |
| Základný materiál: | Plast, Silikón |
| Farba: | Šedá |
| Farba názov: | PANTONE Grisaille |
| Ochranné funkcie: | Vode odolné |
| Platforma: | Android |
| Poskytovaný OS: | Android 15 |
| Virtuálny asistent: | Google Assistant |
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
| Výdrž batérie v cykloch: | 1000 |
| Typ vyzváňania: | MP3 |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Reproduktory: | Stereo |
| FM rádio: | Nie |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| LTE Positioning Protocol (LPP): | Áno |
| GPS: | Áno |
| Asistované GPS (A-GPS): | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| Zabezpečená poloha používateľskej roviny (SUPL): | Áno |
| Galileo: | Áno |
| SMS: | Áno |
| MMS (Multimediálne správy): | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Senzor gest: | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP68, IP69 |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda opraviteľnosti: | A |
| Výdrž batérie na jeden cyklus: | 3268 min |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde: | B |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
