Motorola moto g05 16,9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 4G USB Typ-C 8 GB 128 GB 5200 mAh Modrá
Kód: TKOMOTSZA0572Podrobný popis
Motorola moto g05 16,9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 4G USB Typ-C 8 GB 128 GB 5200 mAh Modrá| USB vstup | Áno |
| USB verzia | 2.0 |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Pripojenie slúchadiel | 3,5 mm |
| Grafická karta | Mali-G52 MC2 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Technológia rýchleho nabíjania | TurboPower |
| Rozpoznávanie tvárí | Áno |
| Dodávané káble | USB Type-A až USB Type-C |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Ochranné puzdro | Áno |
| Výška | 165,7 mm |
| Hĺbka | 8,17 mm |
| Šírka | 76 mm |
| Hmotnosť | 188,8 g |
| Požadovaný nabíjací výkon (min) | 5 W |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 18 W |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 16,9 cm (6.67") |
| Natívny pomer strán | 20:9 |
| Maximálny jas displeja (vonku) | 1000 cd/m² |
| Rozlíšenie displeja | 1604 x 720 px |
| Typ skla displeja | Corning Glass |
| Hĺbka farieb | 8 bit |
| Pomer displeja k telu | 85,29% |
| Typ panelu | LCD |
| Jas displeja | 800 cd/m² |
| Hustota pixelov | 263 ppi |
| Gorilla Glass verzia | Gorilla Glass 3 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 90 Hz |
| Typ procesoru | MediaTek |
| Model procesoru | Helio G81 Extreme |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Architektúra procesora | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Kapacita pamäte RAM | 8 GB |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 1 TB |
| Typ pamäte RAM | LPDDR4X |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 128 GB |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,8 |
| Časozberný režim | Áno |
| Typ zadnej kamery | Jeden fotoaparát |
| Nočný režim | Áno |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 120 fps |
| Detekcia tváre | Áno |
| Panoráma | Áno |
| Rozlíšenie videa | 1920 x 1080 px |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 8 MP |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Typ blesku | LED |
| Časovač | Áno |
| Režim vysokého dynamického rozsahu fotoaparátu (HDR) | Áno |
| Režimy nahrávania videa | 1080p, 720p |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2,05 |
| Portrétový režim | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Veľkosť pixelov zadného fotoaparátu (technológia Quad Pixel) | 1,28 µm |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| NFC | Nie |
| GSM (2G) štandardy | GSM |
| 4G štandardy | LTE |
| Wi-Fi štandardy | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Áno |
| 5G štandard | Nepodporovaný |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| Generácia mobilnej siete | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| 3G štandardy | WCDMA |
| Farba | Modrá |
| Základný materiál | Umelá koža, Sklo, Plast |
| Ochranné funkcie | Odpudzuje vodu |
| Virtuálny asistent | Google Assistant |
| Poskytovaný OS | Android 15 |
| Platforma | Android |
| Doba prehrávania videa | 19 h |
| Životnosť batérie v pohotovostnom režime (WCDMA) | 600 h |
| Kapacita batérie | 5200 mAh |
| Životnosť batérie počas hovoru (WCDMA) | 39 h |
| Nepretržitá navigácia | 20 h |
| Počet mikrofónov | 1 |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Reproduktory | Stereo |
| Galileo | Áno |
| Asistované GPS (A-GPS) | Áno |
| GPS | Áno |
| Zabezpečená poloha používateľskej roviny (SUPL) | Áno |
| LTE Positioning Protocol (LPP) | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| Senzor gest | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Upozornenia | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS02: Horľavé, GHS07: Škodlivé |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP54 |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Výdrž batérie na jeden cyklus | 3622 min |
| Trieda opraviteľnosti | B |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde | B |
| Výdrž batérie v cykloch | 1000 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 840023294228 |
| USB vstup: | Áno |
| USB verzia: | 2.0 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Pripojenie slúchadiel: | 3,5 mm |
| Grafická karta: | Mali-G52 MC2 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Technológia rýchleho nabíjania: | TurboPower |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Type-A až USB Type-C |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Ochranné puzdro: | Áno |
| Výška: | 165,7 mm |
| Hĺbka: | 8,17 mm |
| Šírka: | 76 mm |
| Hmotnosť: | 188,8 g |
| Požadovaný nabíjací výkon (min): | 5 W |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 18 W |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 16,9 cm (6.67") |
| Natívny pomer strán: | 20:9 |
| Maximálny jas displeja (vonku): | 1000 cd/m² |
| Rozlíšenie displeja: | 1604 x 720 px |
| Typ skla displeja: | Corning Glass |
| Hĺbka farieb: | 8 bit |
| Pomer displeja k telu: | 85,29% |
| Typ panelu: | LCD |
| Jas displeja: | 800 cd/m² |
| Hustota pixelov: | 263 ppi |
| Gorilla Glass verzia: | Gorilla Glass 3 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 90 Hz |
| Typ procesoru: | MediaTek |
| Model procesoru: | Helio G81 Extreme |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Architektúra procesora: | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Kapacita pamäte RAM: | 8 GB |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 1 TB |
| Typ pamäte RAM: | LPDDR4X |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 128 GB |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname: | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,8 |
| Časozberný režim: | Áno |
| Typ zadnej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Nočný režim: | Áno |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 120 fps |
| Detekcia tváre: | Áno |
| Panoráma: | Áno |
| Rozlíšenie videa: | 1920 x 1080 px |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 8 MP |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Typ blesku: | LED |
| Časovač: | Áno |
| Režim vysokého dynamického rozsahu fotoaparátu (HDR): | Áno |
| Režimy nahrávania videa: | 1080p, 720p |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,05 |
| Portrétový režim: | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Veľkosť pixelov zadného fotoaparátu (technológia Quad Pixel): | 1,28 µm |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| NFC: | Nie |
| GSM (2G) štandardy: | GSM |
| 4G štandardy: | LTE |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Bluetooth: | Áno |
| 5G štandard: | Nepodporovaný |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| Generácia mobilnej siete: | 4G |
| Typ SIM karty: | NanoSIM |
| 3G štandardy: | WCDMA |
| Farba: | Modrá |
| Základný materiál: | Umelá koža, Sklo, Plast |
| Ochranné funkcie: | Odpudzuje vodu |
| Virtuálny asistent: | Google Assistant |
| Poskytovaný OS: | Android 15 |
| Platforma: | Android |
| Doba prehrávania videa: | 19 h |
| Životnosť batérie v pohotovostnom režime (WCDMA): | 600 h |
| Kapacita batérie: | 5200 mAh |
| Životnosť batérie počas hovoru (WCDMA): | 39 h |
| Nepretržitá navigácia: | 20 h |
| Počet mikrofónov: | 1 |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Reproduktory: | Stereo |
| Galileo: | Áno |
| Asistované GPS (A-GPS): | Áno |
| GPS: | Áno |
| Zabezpečená poloha používateľskej roviny (SUPL): | Áno |
| LTE Positioning Protocol (LPP): | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Senzor gest: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS02: Horľavé, GHS07: Škodlivé |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP54 |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Výdrž batérie na jeden cyklus: | 3622 min |
| Trieda opraviteľnosti: | B |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde: | B |
| Výdrž batérie v cykloch: | 1000 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
