Motorola moto g06 17,5 cm (6.88") Dual SIM Android 15 4G USB Typ-C 4 GB 256 GB 5200 mAh Zelená
Kód: TKOMOTSZA0551Podrobný popis
Motorola moto g06 17,5 cm (6.88") Dual SIM Android 15 4G USB Typ-C 4 GB 256 GB 5200 mAh Zelená| USB verzia | 2.0 |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Pripojenie slúchadiel | 3,5 mm |
| USB vstup | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Hlasitý odposluch | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
| Vibračné zvonenie | Áno |
| Hlasové povely | Áno |
| Videohovory | Áno |
| Grafická karta | Mali-G52 MC2 |
| Ochranná fólia | Nie |
| Stručný návod | Áno |
| Vyberací kolík | Áno |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Ochranné puzdro | Nie |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Výška | 171,3 mm |
| Šírka | 77,5 mm |
| Hĺbka | 8,31 mm |
| Hmotnosť | 194 g |
| Požadovaný nabíjací výkon (min) | 5 W |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 10 W |
| Hĺbka farieb | 8 bit |
| Uhlopriečka displeja | 17,5 cm (6.88") |
| Špecifické technológie značky | Water touch |
| Rozlíšenie displeja | 1640 x 720 px |
| Typ panelu | LCD |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Zaoblené rohy displeja | Áno |
| Hustota pixelov | 395 ppi |
| Maximálny jas displeja (vonku) | 600 cd/m² |
| Typ skla displeja | Corning Glass |
| Natívny pomer strán | 20.5:9 |
| Jas displeja | 450 cd/m² |
| Gorilla Glass verzia | Gorilla Glass 3 |
| Pomer displeja k telu | 84,5% |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Model procesoru | Helio G81 Extreme |
| Architektúra procesora | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Frekvencia procesora | 1,7 GHz |
| Typ procesoru | MediaTek |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Typ pamäte RAM | LPDDR4X |
| Kapacita pamäte RAM | 4 GB |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 1 TB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 256 GB |
| Virtuálna RAM (max.) | 8 GB |
| Typ blesku | LED |
| Časovač | Áno |
| Detekcia tváre | Áno |
| Portrétový režim | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Typ zadnej kamery | Jeden fotoaparát |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2 |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Režim vysokého dynamického rozsahu fotoaparátu (HDR) | Áno |
| Režimy nahrávania videa | 1080p, 720p |
| Predná kamera s 3D hĺbkou | Nie |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname | 1920x1080@30fps, 1280x720@30fps |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,8 |
| Časozberný režim | Áno |
| Nočný režim | Áno |
| Zadný hĺbkový 3D fotoaparát | Nie |
| Panoráma | Áno |
| Blesk predného fotoaparátu | Nie |
| Rozlíšenie videa | 1920 x 1080 px |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 8 MP |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Bluetooth | Áno |
| 5G štandard | Nepodporovaný |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 4G štandardy | LTE |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Áno |
| GSM (2G) štandardy | GSM |
| Frekvenčné pásmo | Štvorpásmové |
| Wi-Fi | Áno |
| 3G štandardy | WCDMA |
| Generácia mobilnej siete | 4G |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| NFC | Áno |
| Verzia Bluetooth | 6.0 |
| Základný materiál | Umelá koža, Plast |
| Ochranné funkcie | Vode odolné, Prachuodolný |
| Farba | Zelená |
| Farba názov | Tendril |
| Virtuálny asistent | Google Gemini |
| Poskytovaný OS | Android 15 |
| Platforma | Android |
| Kapacita batérie | 5200 mAh |
| Typ vyzváňania | MP3 |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| FM rádio | Áno |
| Reproduktory | Stereo |
| Počet mikrofónov | 1 |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| GLONASS | Áno |
| GPS | Áno |
| Galileo | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| Senzor gest | Áno |
| Upozornenia | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS02: Horľavé |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP64 |
| Výdrž batérie na jeden cyklus | 3321 min |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde | A |
| Výdrž batérie v cykloch | 1200 |
| Trieda opraviteľnosti | A |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 840493605258 |
| USB verzia: | 2.0 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Pripojenie slúchadiel: | 3,5 mm |
| USB vstup: | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Hlasitý odposluch: | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Nie |
| Vibračné zvonenie: | Áno |
| Hlasové povely: | Áno |
| Videohovory: | Áno |
| Grafická karta: | Mali-G52 MC2 |
| Ochranná fólia: | Nie |
| Stručný návod: | Áno |
| Vyberací kolík: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Ochranné puzdro: | Nie |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Výška: | 171,3 mm |
| Šírka: | 77,5 mm |
| Hĺbka: | 8,31 mm |
| Hmotnosť: | 194 g |
| Požadovaný nabíjací výkon (min): | 5 W |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 10 W |
| Hĺbka farieb: | 8 bit |
| Uhlopriečka displeja: | 17,5 cm (6.88") |
| Špecifické technológie značky: | Water touch |
| Rozlíšenie displeja: | 1640 x 720 px |
| Typ panelu: | LCD |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Zaoblené rohy displeja: | Áno |
| Hustota pixelov: | 395 ppi |
| Maximálny jas displeja (vonku): | 600 cd/m² |
| Typ skla displeja: | Corning Glass |
| Natívny pomer strán: | 20.5:9 |
| Jas displeja: | 450 cd/m² |
| Gorilla Glass verzia: | Gorilla Glass 3 |
| Pomer displeja k telu: | 84,5% |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Model procesoru: | Helio G81 Extreme |
| Architektúra procesora: | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Frekvencia procesora: | 1,7 GHz |
| Typ procesoru: | MediaTek |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Typ pamäte RAM: | LPDDR4X |
| Kapacita pamäte RAM: | 4 GB |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 1 TB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 256 GB |
| Virtuálna RAM (max.): | 8 GB |
| Typ blesku: | LED |
| Časovač: | Áno |
| Detekcia tváre: | Áno |
| Portrétový režim: | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Typ zadnej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2 |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Režim vysokého dynamického rozsahu fotoaparátu (HDR): | Áno |
| Režimy nahrávania videa: | 1080p, 720p |
| Predná kamera s 3D hĺbkou: | Nie |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname: | 1920x1080@30fps, 1280x720@30fps |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,8 |
| Časozberný režim: | Áno |
| Nočný režim: | Áno |
| Zadný hĺbkový 3D fotoaparát: | Nie |
| Panoráma: | Áno |
| Blesk predného fotoaparátu: | Nie |
| Rozlíšenie videa: | 1920 x 1080 px |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 8 MP |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Typ SIM karty: | NanoSIM |
| Bluetooth: | Áno |
| 5G štandard: | Nepodporovaný |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 4G štandardy: | LTE |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Áno |
| GSM (2G) štandardy: | GSM |
| Frekvenčné pásmo: | Štvorpásmové |
| Wi-Fi: | Áno |
| 3G štandardy: | WCDMA |
| Generácia mobilnej siete: | 4G |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| NFC: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 6.0 |
| Základný materiál: | Umelá koža, Plast |
| Ochranné funkcie: | Vode odolné, Prachuodolný |
| Farba: | Zelená |
| Farba názov: | Tendril |
| Virtuálny asistent: | Google Gemini |
| Poskytovaný OS: | Android 15 |
| Platforma: | Android |
| Kapacita batérie: | 5200 mAh |
| Typ vyzváňania: | MP3 |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| FM rádio: | Áno |
| Reproduktory: | Stereo |
| Počet mikrofónov: | 1 |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Senzor gest: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS02: Horľavé |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP64 |
| Výdrž batérie na jeden cyklus: | 3321 min |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde: | A |
| Výdrž batérie v cykloch: | 1200 |
| Trieda opraviteľnosti: | A |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
