Motorola moto g15 17,1 cm (6.72") Dual SIM Android 15 4G USB Typ-C 8 GB 128 GB 5200 mAh Modrý
Kód: TKOMOTSZA0560Podrobný popis
Motorola moto g15 17,1 cm (6.72") Dual SIM Android 15 4G USB Typ-C 8 GB 128 GB 5200 mAh Modrý| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB vstup | Áno |
| Pripojenie slúchadiel | 3,5 mm |
| USB verzia | 2.0 |
| Technológia rýchleho nabíjania | Turbo Charge |
| Rozpoznávanie tvárí | Áno |
| Grafická karta | Mali-G52 MC2 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Ochranné puzdro | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Šírka | 76 mm |
| Výška | 165,7 mm |
| Hĺbka | 8,17 mm |
| Hmotnosť | 190 g |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 18 W |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Uhlopriečka displeja | 17,1 cm (6.72") |
| Typ skla displeja | Corning Glass |
| Typ panelu | LCD |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Maximálny jas displeja (vonku) | 1000 cd/m² |
| Podpora HDR | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 2400 x 1080 px |
| Natívny pomer strán | 20:9 |
| Pomer displeja k telu | 86,71% |
| Hustota pixelov | 391 ppi |
| Gorilla Glass verzia | Gorilla Glass 3 |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Frekvencia procesora | 2 GHz |
| Typ procesoru | MediaTek |
| Model procesoru | Helio G81 Extreme |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 128 GB |
| Typ pamäte RAM | LPDDR4X |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 1 TB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Kapacita pamäte RAM | 8 GB |
| Virtuálna RAM (max.) | 24 GB |
| Veľkosť pixelov zadného fotoaparátu (technológia Quad Pixel) | 1,28 µm |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 5 MP |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2 |
| Typ zadnej kamery | Duálny fotoaparát |
| Časovač | Áno |
| Typ blesku | LED |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2,4 |
| Režim vysokého dynamického rozsahu fotoaparátu (HDR) | Áno |
| Portrétový režim | Áno |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps |
| Nočný režim | Áno |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,8 |
| Panoráma | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Detekcia tváre | Áno |
| Časozberný režim | Áno |
| Rozlíšenie videa | 1920 x 1080 px |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 8 MP |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 4G štandardy | LTE |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a |
| GSM (2G) štandardy | GSM |
| NFC | Áno |
| Generácia mobilnej siete | 4G |
| 3G štandardy | WCDMA |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| 5G štandard | Nepodporovaný |
| Základný materiál | Umelá koža |
| Farba | Modrá |
| Ochranné funkcie | Odpudzuje vodu |
| Platforma | Android |
| Virtuálny asistent | Google Assistant |
| Poskytovaný OS | Android 15 |
| Kapacita batérie | 5200 mAh |
| Počet mikrofónov | 1 |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| FM rádio | Áno |
| Reproduktory | Stereo |
| Galileo | Áno |
| GPS | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| Asistované GPS (A-GPS) | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| Senzor gest | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Upozornenia | Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé, GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Výdrž batérie v cykloch | 1000 |
| Výdrž batérie na jeden cyklus | 3433 min |
| Trieda opraviteľnosti | B |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde | B |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 8033779079115 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| USB vstup: | Áno |
| Pripojenie slúchadiel: | 3,5 mm |
| USB verzia: | 2.0 |
| Technológia rýchleho nabíjania: | Turbo Charge |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Grafická karta: | Mali-G52 MC2 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Ochranné puzdro: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Šírka: | 76 mm |
| Výška: | 165,7 mm |
| Hĺbka: | 8,17 mm |
| Hmotnosť: | 190 g |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 18 W |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Uhlopriečka displeja: | 17,1 cm (6.72") |
| Typ skla displeja: | Corning Glass |
| Typ panelu: | LCD |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Maximálny jas displeja (vonku): | 1000 cd/m² |
| Podpora HDR: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 2400 x 1080 px |
| Natívny pomer strán: | 20:9 |
| Pomer displeja k telu: | 86,71% |
| Hustota pixelov: | 391 ppi |
| Gorilla Glass verzia: | Gorilla Glass 3 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Frekvencia procesora: | 2 GHz |
| Typ procesoru: | MediaTek |
| Model procesoru: | Helio G81 Extreme |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 128 GB |
| Typ pamäte RAM: | LPDDR4X |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 1 TB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Kapacita pamäte RAM: | 8 GB |
| Virtuálna RAM (max.): | 24 GB |
| Veľkosť pixelov zadného fotoaparátu (technológia Quad Pixel): | 1,28 µm |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 5 MP |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2 |
| Typ zadnej kamery: | Duálny fotoaparát |
| Časovač: | Áno |
| Typ blesku: | LED |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 2,4 |
| Režim vysokého dynamického rozsahu fotoaparátu (HDR): | Áno |
| Portrétový režim: | Áno |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname: | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps |
| Nočný režim: | Áno |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,8 |
| Panoráma: | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Detekcia tváre: | Áno |
| Časozberný režim: | Áno |
| Rozlíšenie videa: | 1920 x 1080 px |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 8 MP |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 4G štandardy: | LTE |
| Typ SIM karty: | NanoSIM |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a |
| GSM (2G) štandardy: | GSM |
| NFC: | Áno |
| Generácia mobilnej siete: | 4G |
| 3G štandardy: | WCDMA |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| 5G štandard: | Nepodporovaný |
| Základný materiál: | Umelá koža |
| Farba: | Modrá |
| Ochranné funkcie: | Odpudzuje vodu |
| Platforma: | Android |
| Virtuálny asistent: | Google Assistant |
| Poskytovaný OS: | Android 15 |
| Kapacita batérie: | 5200 mAh |
| Počet mikrofónov: | 1 |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| FM rádio: | Áno |
| Reproduktory: | Stereo |
| Galileo: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| Asistované GPS (A-GPS): | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Senzor gest: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Upozornenia: | Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé, GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Výdrž batérie v cykloch: | 1000 |
| Výdrž batérie na jeden cyklus: | 3433 min |
| Trieda opraviteľnosti: | B |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde: | B |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
