Motorola Moto Signature 6.8" Dual SIM Android USB Type-C 16 GB 512 GB 5200 mAh Čierny
Kód: TKOMOTSZA0542Podrobný popis
Motorola Moto Signature 6.8" Dual SIM Android USB Type-C 16 GB 512 GB 5200 mAh Čierny| USB vstup | Áno |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí | Áno |
| Technológia rýchleho nabíjania | TurboPower |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Vyberací kolík | Áno |
| Ochranné puzdro | Áno |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Typ panelu | AMOLED |
| Uhlopriečka displeja | 17,3 cm (6.8") |
| Typ skla displeja | Corning Gorilla Glass |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 165 Hz |
| Gorilla Glass verzia | Gorilla Glass Victus 2 |
| Frekvencia procesora | 3,8 GHz |
| Typ procesoru | Snapdragon® 8 Gen 5 |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 512 GB |
| Kapacita pamäte RAM | 16 GB |
| Nočný režim | Áno |
| Fotoaparát so zoomom (teleobjektív) | Áno |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 50 MP |
| Ultraširokouhlý objektív | Áno |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Časovač | Áno |
| Detekcia úsmevu | Áno |
| Portrétový režim | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Panoráma | Áno |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| 4G štandardy | LTE |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno |
| GSM (2G) štandardy | GSM |
| 3G štandardy | HSPA |
| Wi-Fi | Áno |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| Farba názov | Carbon |
| Farba | Čierna |
| Poskytovaný OS | Android |
| Platforma | Android |
| Kapacita batérie | 5200 mAh |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Reproduktory | Stereo |
| Elektronický kompas | Áno |
| GPS | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| Galileo | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé, GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia | Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 840493604886 |
| USB vstup: | Áno |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Technológia rýchleho nabíjania: | TurboPower |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Vyberací kolík: | Áno |
| Ochranné puzdro: | Áno |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Typ panelu: | AMOLED |
| Uhlopriečka displeja: | 17,3 cm (6.8") |
| Typ skla displeja: | Corning Gorilla Glass |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 165 Hz |
| Gorilla Glass verzia: | Gorilla Glass Victus 2 |
| Frekvencia procesora: | 3,8 GHz |
| Typ procesoru: | Snapdragon® 8 Gen 5 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 512 GB |
| Kapacita pamäte RAM: | 16 GB |
| Nočný režim: | Áno |
| Fotoaparát so zoomom (teleobjektív): | Áno |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 50 MP |
| Ultraširokouhlý objektív: | Áno |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Časovač: | Áno |
| Detekcia úsmevu: | Áno |
| Portrétový režim: | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Panoráma: | Áno |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Typ SIM karty: | NanoSIM + eSIM |
| 4G štandardy: | LTE |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| Bluetooth: | Áno |
| NFC: | Áno |
| GSM (2G) štandardy: | GSM |
| 3G štandardy: | HSPA |
| Wi-Fi: | Áno |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| Farba názov: | Carbon |
| Farba: | Čierna |
| Poskytovaný OS: | Android |
| Platforma: | Android |
| Kapacita batérie: | 5200 mAh |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Reproduktory: | Stereo |
| Elektronický kompas: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| Galileo: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé, GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia: | Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
