Realme 16 Pro+ 5G 17,27 cm (6.8") Dual SIM Android 16 USB Type-C 12 GB 512 GB 7000 mAh Sivý
Kód: TKORALSZA0172Podrobný popis
Realme 16 Pro+ 5G 17,27 cm (6.8") Dual SIM Android 16 USB Type-C 12 GB 512 GB 7000 mAh Sivý| Konektor USB | USB Typ-C |
| Rozpoznávanie tvárí | Áno |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Ochranné puzdro | Áno |
| Dodávané káble | USB |
| Hĺbka | 8,5 mm |
| Výška | 162,5 mm |
| Šírka | 76,3 mm |
| Hmotnosť | 203 g |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 80 W |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 1280 x 2800 px |
| Uhlopriečka displeja | 17,3 cm (6.8") |
| Počet farieb displeja | 1,07 miliárd farieb |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 144 Hz |
| Typ panelu | AMOLED |
| Pomer displeja k telu | 94% |
| Maximálny jas | 6500 nitov |
| Frekvencia odozvy na dotyk | 240 Hz |
| Model procesoru | 7 Gen 4 |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Kompatibilné pamäťové karty | Nepodporovaný |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 512 GB |
| Kapacita pamäte RAM | 12 GB |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname | 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@60fps, 1920x1080@30fps |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné) | 8 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2,4 |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2,8 |
| Stabilizátor obrazu | Áno |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 50 MP |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 60 fps |
| Makro fotografia | Áno |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,8 |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV) | 86,7° |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 50 MP |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 200 MP |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV) | 84° |
| Nočný režim | Áno |
| Číslo clony tretej zadnej kamery | 2,2 |
| Druh stabilizácie obrazu | OIS + EIS |
| Portrétový režim | Áno |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV) | 115,5° |
| Automatická expozícia | Áno |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Časovač | Áno |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV) | 30° |
| Video stabilizátor | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| 3G štandardy | WCDMA |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| 4G štandardy | LTE-FDD |
| Bluetooth | Áno |
| 5G štandard | NR |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Farba | Šedá |
| Poskytovaný OS | Android 16.0 |
| Platforma | Android |
| Kapacita batérie | 7000 mAh |
| Reproduktory | Stereo |
| Galileo | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| GPS | Áno |
| BeiDou | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Senzor teploty farieb | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS02: Horľavé, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia | Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 6941764482890 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Ochranné puzdro: | Áno |
| Dodávané káble: | USB |
| Hĺbka: | 8,5 mm |
| Výška: | 162,5 mm |
| Šírka: | 76,3 mm |
| Hmotnosť: | 203 g |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 80 W |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 1280 x 2800 px |
| Uhlopriečka displeja: | 17,3 cm (6.8") |
| Počet farieb displeja: | 1,07 miliárd farieb |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Typ panelu: | AMOLED |
| Pomer displeja k telu: | 94% |
| Maximálny jas: | 6500 nitov |
| Frekvencia odozvy na dotyk: | 240 Hz |
| Model procesoru: | 7 Gen 4 |
| Typ procesoru: | Qualcomm Snapdragon |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Nepodporovaný |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 512 GB |
| Kapacita pamäte RAM: | 12 GB |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname: | 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@60fps, 1920x1080@30fps |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné): | 8 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,4 |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 2,8 |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 50 MP |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 60 fps |
| Makro fotografia: | Áno |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,8 |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV): | 86,7° |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 50 MP |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 200 MP |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV): | 84° |
| Nočný režim: | Áno |
| Číslo clony tretej zadnej kamery: | 2,2 |
| Druh stabilizácie obrazu: | OIS + EIS |
| Portrétový režim: | Áno |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV): | 115,5° |
| Automatická expozícia: | Áno |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Časovač: | Áno |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV): | 30° |
| Video stabilizátor: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| 3G štandardy: | WCDMA |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| 4G štandardy: | LTE-FDD |
| Bluetooth: | Áno |
| 5G štandard: | NR |
| Typ SIM karty: | NanoSIM |
| Farba: | Šedá |
| Poskytovaný OS: | Android 16.0 |
| Platforma: | Android |
| Kapacita batérie: | 7000 mAh |
| Reproduktory: | Stereo |
| Galileo: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| GPS: | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Senzor teploty farieb: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS02: Horľavé, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia: | Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
