Realme 16 Pro 5G 6.78" Dual SIM Android 16 USB Type-C 8 GB 512 GB 7000 mAh Fialový
Kód: TKORALSZA0175Podrobný popis
Realme 16 Pro 5G 6.78" Dual SIM Android 16 USB Type-C 8 GB 512 GB 7000 mAh Fialový| Konektor USB | USB Typ-C |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí | Áno |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Dodávané káble | USB |
| Ochranné puzdro | Áno |
| Hmotnosť | 192 g |
| Hĺbka | 7,8 mm |
| Šírka | 77,6 mm |
| Výška | 162,6 mm |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 80 W |
| Počet farieb displeja | 1,07 miliárd farieb |
| Rozlíšenie displeja | 2772 x 1272 px |
| Maximálny jas | 6500 nitov |
| Typ panelu | AMOLED |
| Frekvencia odozvy na dotyk | 240 Hz |
| Pomer displeja k telu | 93,57% |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 144 Hz |
| Uhlopriečka displeja | 17,2 cm (6.78") |
| Model procesoru | 7300 Max 5G |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Typ procesoru | MediaTek Dimensity |
| Kapacita pamäte RAM | 8 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 512 GB |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2,4 |
| Druh stabilizácie obrazu | OIS + EIS |
| Časovač | Áno |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV) | 84° |
| Makro fotografia | Áno |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2,2 |
| Nočný režim | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 200 MP |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,8 |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 8 MP |
| Automatická expozícia | Áno |
| Stabilizátor obrazu | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 50 MP |
| Video stabilizátor | Áno |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Portrétový režim | Áno |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV) | 86,7° |
| Typ zadnej kamery | Duálny fotoaparát |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV) | 112° |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 240 fps |
| 5G štandard | NR |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, 802.11b |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| Bluetooth | Áno |
| 3G štandardy | WCDMA |
| 4G štandardy | LTE-FDD |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| Farba | Purpurová |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný OS | Android 16.0 |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Kapacita batérie | 7000 mAh |
| Reproduktory | Stereo |
| GPS | Áno |
| Galileo | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| GLONASS | Áno |
| BeiDou | Áno |
| Senzor teploty farieb | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé, GHS02: Horľavé |
| Upozornenia | Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 6941764485044 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Dodávané káble: | USB |
| Ochranné puzdro: | Áno |
| Hmotnosť: | 192 g |
| Hĺbka: | 7,8 mm |
| Šírka: | 77,6 mm |
| Výška: | 162,6 mm |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 80 W |
| Počet farieb displeja: | 1,07 miliárd farieb |
| Rozlíšenie displeja: | 2772 x 1272 px |
| Maximálny jas: | 6500 nitov |
| Typ panelu: | AMOLED |
| Frekvencia odozvy na dotyk: | 240 Hz |
| Pomer displeja k telu: | 93,57% |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Uhlopriečka displeja: | 17,2 cm (6.78") |
| Model procesoru: | 7300 Max 5G |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Typ procesoru: | MediaTek Dimensity |
| Kapacita pamäte RAM: | 8 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 512 GB |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,4 |
| Druh stabilizácie obrazu: | OIS + EIS |
| Časovač: | Áno |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV): | 84° |
| Makro fotografia: | Áno |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 2,2 |
| Nočný režim: | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 200 MP |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,8 |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 8 MP |
| Automatická expozícia: | Áno |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 50 MP |
| Video stabilizátor: | Áno |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Portrétový režim: | Áno |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV): | 86,7° |
| Typ zadnej kamery: | Duálny fotoaparát |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV): | 112° |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 240 fps |
| 5G štandard: | NR |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, 802.11b |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| Bluetooth: | Áno |
| 3G štandardy: | WCDMA |
| 4G štandardy: | LTE-FDD |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Typ SIM karty: | NanoSIM |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| Farba: | Purpurová |
| Platforma: | Android |
| Poskytovaný OS: | Android 16.0 |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Kapacita batérie: | 7000 mAh |
| Reproduktory: | Stereo |
| GPS: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| Senzor teploty farieb: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé, GHS02: Horľavé |
| Upozornenia: | Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
