Realme GT 8 Pro 5G 17,2 cm (6.79") Dual SIM USB Typ-C 16 GB 512 GB 7000 mAh Biela
Kód: TKORALSZA0170Podrobný popis
Realme GT 8 Pro 5G 17,2 cm (6.79") Dual SIM USB Typ-C 16 GB 512 GB 7000 mAh Biela| Konektor USB | USB Typ-C |
| Pripojenie slúchadiel | USB Typ-C |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Technológia rýchleho nabíjania | SuperVOOC |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Podpora USB On-The-Go | Áno |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Vyberací kolík | Áno |
| Ochranné puzdro | Áno |
| Stručný návod | Áno |
| Výška | 161,8 mm |
| Hĺbka | 8,2 mm |
| Hmotnosť | 218 g |
| Šírka | 76,9 mm |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 3136 x 1440 px |
| Typ panelu | AMOLED |
| Jas displeja | 1000 cd/m² |
| Uhlopriečka displeja | 17,2 cm (6.79") |
| Počet farieb displeja | 1,07 miliárd farieb |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 144 Hz |
| Frekvencia odozvy na dotyk | 3200 Hz |
| Hĺbka farieb | 10 bit |
| Model procesoru | 8 Elite |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Boost frekvencia procesora | 4,6 GHz |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 512 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Nepodporovaný |
| Kapacita pamäte RAM | 16 GB |
| Typ pamäte RAM | LPDDR5X |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 50 MP |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Optický zoom | 3x |
| Druh stabilizácie obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Prvky objektívu zadného fotoaparátu | 7-prvková šošovka |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Stabilizátor obrazu | Áno |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné) | 200 MP |
| Režimy nahrávania videa | 1080p, 720p |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 32 MP |
| Prvky objektívu tretieho zadného fotoaparátu | 5-prvkový objektív |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,8 |
| Panoráma | Áno |
| Prvky objektívu prednej kamery | 5-prvkový objektív |
| Prvky objektívu druhého zadného fotoaparátu | 6-prvková šošovka |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 480 fps |
| Nočný režim | Áno |
| Časozberný režim | Áno |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV) | 116° |
| Portrétový režim | Áno |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2 |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2,4 |
| Číslo clony tretej zadnej kamery | 2,6 |
| Digitálny zoom | 120x |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Spomalená rýchlosť pohybu | 4K 120fps, 1080P 240fps, 1080P 120fps, 720P 480fps, 720P 240fps |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth | 6.0 |
| Bluetooth | Áno |
| Typ SIM karty | NanoSIM + NanoUSIM |
| 4G štandardy | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| Profily Bluetooth | LHDC, LC3, AAC, APTX, APTX-HD, LDAC, SBC |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Áno |
| NFC | Áno |
| 5G štandard | NR |
| MIMO | Áno |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| 3G štandardy | WCDMA |
| Farba | Biela |
| Operačný systém | realme UI |
| Kapacita batérie | 7000 mAh |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Galileo | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| GLONASS | Áno |
| BeiDou | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| GPS | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Hall senzor | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| Senzor teploty farieb | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia | Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 6941764476981 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Pripojenie slúchadiel: | USB Typ-C |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Technológia rýchleho nabíjania: | SuperVOOC |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Podpora USB On-The-Go: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Vyberací kolík: | Áno |
| Ochranné puzdro: | Áno |
| Stručný návod: | Áno |
| Výška: | 161,8 mm |
| Hĺbka: | 8,2 mm |
| Hmotnosť: | 218 g |
| Šírka: | 76,9 mm |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 3136 x 1440 px |
| Typ panelu: | AMOLED |
| Jas displeja: | 1000 cd/m² |
| Uhlopriečka displeja: | 17,2 cm (6.79") |
| Počet farieb displeja: | 1,07 miliárd farieb |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Frekvencia odozvy na dotyk: | 3200 Hz |
| Hĺbka farieb: | 10 bit |
| Model procesoru: | 8 Elite |
| Typ procesoru: | Qualcomm Snapdragon |
| Boost frekvencia procesora: | 4,6 GHz |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 512 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Nepodporovaný |
| Kapacita pamäte RAM: | 16 GB |
| Typ pamäte RAM: | LPDDR5X |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 50 MP |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Optický zoom: | 3x |
| Druh stabilizácie obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Prvky objektívu zadného fotoaparátu: | 7-prvková šošovka |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné): | 200 MP |
| Režimy nahrávania videa: | 1080p, 720p |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 32 MP |
| Prvky objektívu tretieho zadného fotoaparátu: | 5-prvkový objektív |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,8 |
| Panoráma: | Áno |
| Prvky objektívu prednej kamery: | 5-prvkový objektív |
| Prvky objektívu druhého zadného fotoaparátu: | 6-prvková šošovka |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 480 fps |
| Nočný režim: | Áno |
| Časozberný režim: | Áno |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV): | 116° |
| Portrétový režim: | Áno |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 2 |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,4 |
| Číslo clony tretej zadnej kamery: | 2,6 |
| Digitálny zoom: | 120x |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Spomalená rýchlosť pohybu: | 4K 120fps, 1080P 240fps, 1080P 120fps, 720P 480fps, 720P 240fps |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth: | 6.0 |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ SIM karty: | NanoSIM + NanoUSIM |
| 4G štandardy: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| Profily Bluetooth: | LHDC, LC3, AAC, APTX, APTX-HD, LDAC, SBC |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Áno |
| NFC: | Áno |
| 5G štandard: | NR |
| MIMO: | Áno |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| 3G štandardy: | WCDMA |
| Farba: | Biela |
| Operačný systém: | realme UI |
| Kapacita batérie: | 7000 mAh |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Galileo: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| GPS: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Hall senzor: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Senzor teploty farieb: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia: | Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
