realme GT 8 Pro 5G 17,2 cm (6.79") Dual SIM USB Typ-C 16 GB 512 GB 7000 mAh Modrá
Kód: TKORALSZA0171Podrobný popis
realme GT 8 Pro 5G 17,2 cm (6.79") Dual SIM USB Typ-C 16 GB 512 GB 7000 mAh Modrá| Pripojenie slúchadiel | USB Typ-C |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Technológia rýchleho nabíjania | SuperVOOC |
| Podpora USB On-The-Go | Áno |
| Stručný návod | Áno |
| Vyberací kolík | Áno |
| Ochranné puzdro | Áno |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Hĺbka | 8,3 mm |
| Výška | 161,8 mm |
| Šírka | 76,9 mm |
| Hmotnosť | 214 g |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Počet farieb displeja | 1,07 miliárd farieb |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 144 Hz |
| Hĺbka farieb | 10 bit |
| Typ panelu | AMOLED |
| Rozlíšenie displeja | 3136 x 1440 px |
| Jas displeja | 1000 cd/m² |
| Frekvencia odozvy na dotyk | 3200 Hz |
| Uhlopriečka displeja | 17,2 cm (6.79") |
| Boost frekvencia procesora | 4,6 GHz |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Model procesoru | 8 Elite |
| Kapacita pamäte RAM | 16 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Nepodporovaný |
| Typ pamäte RAM | LPDDR5X |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 512 GB |
| Prvky objektívu prednej kamery | 5-prvkový objektív |
| Panoráma | Áno |
| Prvky objektívu zadného fotoaparátu | 7-prvková šošovka |
| Režimy nahrávania videa | 720p, 1080p |
| Optický zoom | 3x |
| Portrétový režim | Áno |
| Číslo clony tretej zadnej kamery | 2,6 |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné) | 200 MP |
| Stabilizátor obrazu | Áno |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Časozberný režim | Áno |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 50 MP |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV) | 116° |
| Prvky objektívu druhého zadného fotoaparátu | 6-prvková šošovka |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 480 fps |
| Nočný režim | Áno |
| Prvky objektívu tretieho zadného fotoaparátu | 5-prvkový objektív |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 32 MP |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2 |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,8 |
| Digitálny zoom | 120x |
| Druh stabilizácie obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2,4 |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Spomalená rýchlosť pohybu | 4K 120fps, 1080P 240fps, 1080P 120fps, 720P 480fps, 720P 240fps |
| Profily Bluetooth | AAC, APTX, SBC, LHDC, LC3, APTX-HD, LDAC |
| 5G štandard | NR |
| Verzia Bluetooth | 6.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| NFC | Áno |
| MIMO | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| 4G štandardy | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| Typ SIM karty | NanoSIM + NanoUSIM |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| 3G štandardy | WCDMA |
| Farba | Modrá |
| Operačný systém | realme UI |
| Kapacita batérie | 7000 mAh |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Elektronický kompas | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| Galileo | Áno |
| GPS | Áno |
| BeiDou | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Hall senzor | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Senzor teploty farieb | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia | Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 6941764476998 |
| Pripojenie slúchadiel: | USB Typ-C |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Áno |
| Technológia rýchleho nabíjania: | SuperVOOC |
| Podpora USB On-The-Go: | Áno |
| Stručný návod: | Áno |
| Vyberací kolík: | Áno |
| Ochranné puzdro: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Hĺbka: | 8,3 mm |
| Výška: | 161,8 mm |
| Šírka: | 76,9 mm |
| Hmotnosť: | 214 g |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Počet farieb displeja: | 1,07 miliárd farieb |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Hĺbka farieb: | 10 bit |
| Typ panelu: | AMOLED |
| Rozlíšenie displeja: | 3136 x 1440 px |
| Jas displeja: | 1000 cd/m² |
| Frekvencia odozvy na dotyk: | 3200 Hz |
| Uhlopriečka displeja: | 17,2 cm (6.79") |
| Boost frekvencia procesora: | 4,6 GHz |
| Typ procesoru: | Qualcomm Snapdragon |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Model procesoru: | 8 Elite |
| Kapacita pamäte RAM: | 16 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Nepodporovaný |
| Typ pamäte RAM: | LPDDR5X |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 512 GB |
| Prvky objektívu prednej kamery: | 5-prvkový objektív |
| Panoráma: | Áno |
| Prvky objektívu zadného fotoaparátu: | 7-prvková šošovka |
| Režimy nahrávania videa: | 720p, 1080p |
| Optický zoom: | 3x |
| Portrétový režim: | Áno |
| Číslo clony tretej zadnej kamery: | 2,6 |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné): | 200 MP |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Časozberný režim: | Áno |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 50 MP |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV): | 116° |
| Prvky objektívu druhého zadného fotoaparátu: | 6-prvková šošovka |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 480 fps |
| Nočný režim: | Áno |
| Prvky objektívu tretieho zadného fotoaparátu: | 5-prvkový objektív |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 32 MP |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 2 |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,8 |
| Digitálny zoom: | 120x |
| Druh stabilizácie obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,4 |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Spomalená rýchlosť pohybu: | 4K 120fps, 1080P 240fps, 1080P 120fps, 720P 480fps, 720P 240fps |
| Profily Bluetooth: | AAC, APTX, SBC, LHDC, LC3, APTX-HD, LDAC |
| 5G štandard: | NR |
| Verzia Bluetooth: | 6.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| NFC: | Áno |
| MIMO: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| 4G štandardy: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| Typ SIM karty: | NanoSIM + NanoUSIM |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| 3G štandardy: | WCDMA |
| Farba: | Modrá |
| Operačný systém: | realme UI |
| Kapacita batérie: | 7000 mAh |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Elektronický kompas: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| Galileo: | Áno |
| GPS: | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Hall senzor: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Senzor teploty farieb: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia: | Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
