Samsung Galaxy A16 17 cm (6.7") Dual SIM 4G USB Typ-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Čierna
Kód: TKOSA1SZA1751Podrobný popis
Samsung Galaxy A16 17 cm (6.7") Dual SIM 4G USB Typ-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Čierna| Mobile High-Definition Link (MHL) | Nie |
| USB vstup | Áno |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB verzia | 2.0 |
| Pripojenie slúchadiel | USB Typ-C |
| Videohovory | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Hlasitý odposluch | Áno |
| Vibračné zvonenie | Áno |
| Hĺbka | 7,9 mm |
| Výška | 164,4 mm |
| Šírka | 77,9 mm |
| Hmotnosť | 200 g |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min) | 10 W |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 25 W |
| Počet farieb displeja | 16 miliónov farieb |
| Rozlíšenie displeja | 1080 x 2340 px |
| Typ panelu | AMOLED |
| Uhlopriečka displeja | 17 cm (6.7") |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie | Super AMOLED |
| Frekvencia procesora | 2 GHz |
| Boost frekvencia procesora | 2,2 GHz |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 1,5 TB |
| Užívateľská pamäť | 108,3 GB |
| Kapacita pamäte RAM | 4 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 128 GB |
| Typ slotu pre pamäťovú kartu | Hybridný slot |
| Rozlíšenie videa | 1920 x 1080 px |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 13 MP |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Možnosti zoomu | Áno |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 30 fps |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,8 |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 5 MP |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné) | 2 MP |
| Číslo clony tretej zadnej kamery | 2,4 |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2,2 |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2 |
| Digitálny zoom | 10x |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Rozlíšenie štrvrtej zadnej kamery (numerické) | 50 MP |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Spomalená rýchlosť pohybu | 120fps @HD |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| Wi-Fi štandardy | 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Podpora frekvenčného pásma 3G | 2100 MHz, 850, 900 |
| Bluetooth | Áno |
| Podporované 4G pásma | 2300, 700, 1800, 2100, 800, 900, 2500, 850, 2600 MHz |
| 4G štandardy | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi Direct | Áno |
| NFC | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 5G štandard | Nepodporovaný |
| GSM (2G) štandardy | GSM |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Generácia mobilnej siete | 4G |
| 2G pásma (primárna SIM) | 850, 900 MHz, 1900, 1800 |
| 3G štandardy | WCDMA |
| Farba | Čierna |
| Platforma | Android |
| Vyberateľná batéria | Nie |
| Kapacita batérie | 5000 mAh |
| Termín bezpečnostnej aktualizácie | 30 November 2030 |
| Podporované video formáty | 3GP, MP4, WEBM, FLV, 3G2, AVI, MKV, M4V |
| Podporované zvukové formáty | MP3, M4A, OGA, XMF, AMR, OGG, FLAC, 3GA, AAC, RTTTL, IMY, WAV, Stredné, RTX, MXMF, AWB, MIDI, OTA |
| Reproduktory | Mono |
| BeiDou | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Galileo | Áno |
| GPS | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| Áno | |
| SMS | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Geomagnetický senzor | Áno |
| Upozornenia | Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP54 |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Výdrž batérie na jeden cyklus | 2710 min |
| Trieda opraviteľnosti | C |
| Výdrž batérie v cykloch | 1200 |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde | B |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 8806095822365 |
| Mobile High-Definition Link (MHL): | Nie |
| USB vstup: | Áno |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| USB verzia: | 2.0 |
| Pripojenie slúchadiel: | USB Typ-C |
| Videohovory: | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Hlasitý odposluch: | Áno |
| Vibračné zvonenie: | Áno |
| Hĺbka: | 7,9 mm |
| Výška: | 164,4 mm |
| Šírka: | 77,9 mm |
| Hmotnosť: | 200 g |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min): | 10 W |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 25 W |
| Počet farieb displeja: | 16 miliónov farieb |
| Rozlíšenie displeja: | 1080 x 2340 px |
| Typ panelu: | AMOLED |
| Uhlopriečka displeja: | 17 cm (6.7") |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie: | Super AMOLED |
| Frekvencia procesora: | 2 GHz |
| Boost frekvencia procesora: | 2,2 GHz |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 1,5 TB |
| Užívateľská pamäť: | 108,3 GB |
| Kapacita pamäte RAM: | 4 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 128 GB |
| Typ slotu pre pamäťovú kartu: | Hybridný slot |
| Rozlíšenie videa: | 1920 x 1080 px |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 13 MP |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Možnosti zoomu: | Áno |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 30 fps |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,8 |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 5 MP |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné): | 2 MP |
| Číslo clony tretej zadnej kamery: | 2,4 |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 2,2 |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2 |
| Digitálny zoom: | 10x |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Rozlíšenie štrvrtej zadnej kamery (numerické): | 50 MP |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Spomalená rýchlosť pohybu: | 120fps @HD |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Podpora frekvenčného pásma 3G: | 2100 MHz, 850, 900 |
| Bluetooth: | Áno |
| Podporované 4G pásma: | 2300, 700, 1800, 2100, 800, 900, 2500, 850, 2600 MHz |
| 4G štandardy: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi Direct: | Áno |
| NFC: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 5G štandard: | Nepodporovaný |
| GSM (2G) štandardy: | GSM |
| Typ SIM karty: | NanoSIM |
| Generácia mobilnej siete: | 4G |
| 2G pásma (primárna SIM): | 850, 900 MHz, 1900, 1800 |
| 3G štandardy: | WCDMA |
| Farba: | Čierna |
| Platforma: | Android |
| Vyberateľná batéria: | Nie |
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
| Termín bezpečnostnej aktualizácie: | 30 November 2030 |
| Podporované video formáty: | 3GP, MP4, WEBM, FLV, 3G2, AVI, MKV, M4V |
| Podporované zvukové formáty: | MP3, M4A, OGA, XMF, AMR, OGG, FLAC, 3GA, AAC, RTTTL, IMY, WAV, Stredné, RTX, MXMF, AWB, MIDI, OTA |
| Reproduktory: | Mono |
| BeiDou: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| E-mail: | Áno |
| SMS: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Geomagnetický senzor: | Áno |
| Upozornenia: | Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP54 |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Výdrž batérie na jeden cyklus: | 2710 min |
| Trieda opraviteľnosti: | C |
| Výdrž batérie v cykloch: | 1200 |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde: | B |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
