Samsung Galaxy A56 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Typ-C 8 GB 128 GB 5000 mAh Olivový
Kód: TKOSA1SZA1831Podrobný popis
Samsung Galaxy A56 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Typ-C 8 GB 128 GB 5000 mAh Olivový| USB verzia | 2.0 |
| Pripojenie slúchadiel | USB Typ-C |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Zdieľanie obrazovky | Áno |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Hmotnosť | 198 g |
| Šírka | 77,5 mm |
| Výška | 162,2 mm |
| Hĺbka | 7,4 mm |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 45 W |
| Požadovaný nabíjací výkon (min) | 10 W |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Počet farieb displeja | 16 miliónov farieb |
| Hustota pixelov | 385 ppi |
| Rozlíšenie displeja | 1080 x 2340 px |
| Uhlopriečka displeja | 17 cm (6.7") |
| Špecifické technológie značky | Vždy zapnutý displej |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie | Super AMOLED |
| Jas displeja | 1200 cd/m² |
| Gorilla Glass verzia | Gorilla Glass Victus+ |
| Typ skla displeja | Gorilla Glass |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Boost frekvencia procesora | 2,91 GHz |
| Model procesoru | 1580 |
| Kapacita pamäte RAM | 8 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 128 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Nepodporovaný |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV) | 78° |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV) | 123° |
| Veľkosť snímača tretej zadnej kamery | 1/5.0" |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV) | 81° |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 12 MP |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 480 fps |
| Nočný režim | Áno |
| Veľkosť senzora predného fotoaparátu | 1/3.2" |
| Portrétový režim | Áno |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,8 |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné) | 5 MP |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Číslo clony tretej zadnej kamery | 2,4 |
| Stabilizátor obrazu | Áno |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 12 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2,2 |
| Veľkosť senzora druhého zadného fotoaparátu | 1/3.0" |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV) | 84° |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Typ blesku | LED |
| Makro fotografia | Áno |
| Druh stabilizácie obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu | 1/1.56" |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2,2 |
| Podporované obrazové formáty fotoaparátu | DNG, HEIF, JPEG |
| Panoráma | Áno |
| Spomalená rýchlosť pohybu | 480 fps in HD, 240 fps in HD |
| Dátová rýchlosť 4G (max.) | 1200 Mbit/s |
| Dátová rýchlosť 5G (max.) | 2,33 Gbit/s |
| 5G štandard | Sub6 TDD, Sub6 FDD |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podporované 4G pásma | 850, 1900, 900, 2100, 800, 2600 MHz, 700, 1500, 1800 |
| NFC | Áno |
| Podpora frekvenčného pásma 3G | 900, 1900, 850, 2100 MHz |
| MIMO | Áno |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| 3G štandardy | WCDMA, UMTS |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podporované pásma 5G | 900, 2100, 800, 2600, 1800, 3500, 850, 2300, 2500, 3700 MHz |
| Wi-Fi Direct | Áno |
| 4G štandardy | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Áno |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| Farba | Olivový |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP67 |
| Farba názov | Awesome Olive |
| Podpora aplikácií Google | Google Drive, Google Meet, Google Search, Gmail, Google Play, YouTube, Google Maps, Google Chrome |
| Poskytovaný OS | Android 15 |
| Platforma | Android |
| Operačný systém | One UI 7.0 |
| Kapacita batérie | 5000 mAh |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Doba nabíjania batérie | 1,8 h |
| Podporované video formáty | MKV, M4V, FLV, 3G2, MP4, WEBM, AVI, 3GP |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| BeiDou | Áno |
| GPS | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Galileo | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Geomagnetický senzor | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| Upozornenia | Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS02: Horľavé, GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 8806095983004 |
| USB verzia: | 2.0 |
| Pripojenie slúchadiel: | USB Typ-C |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Zdieľanie obrazovky: | Áno |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Nie |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Hmotnosť: | 198 g |
| Šírka: | 77,5 mm |
| Výška: | 162,2 mm |
| Hĺbka: | 7,4 mm |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 45 W |
| Požadovaný nabíjací výkon (min): | 10 W |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Počet farieb displeja: | 16 miliónov farieb |
| Hustota pixelov: | 385 ppi |
| Rozlíšenie displeja: | 1080 x 2340 px |
| Uhlopriečka displeja: | 17 cm (6.7") |
| Špecifické technológie značky: | Vždy zapnutý displej |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie: | Super AMOLED |
| Jas displeja: | 1200 cd/m² |
| Gorilla Glass verzia: | Gorilla Glass Victus+ |
| Typ skla displeja: | Gorilla Glass |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Typ procesoru: | Samsung Exynos |
| Boost frekvencia procesora: | 2,91 GHz |
| Model procesoru: | 1580 |
| Kapacita pamäte RAM: | 8 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 128 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Nepodporovaný |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV): | 78° |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV): | 123° |
| Veľkosť snímača tretej zadnej kamery: | 1/5.0" |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV): | 81° |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 12 MP |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname: | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 480 fps |
| Nočný režim: | Áno |
| Veľkosť senzora predného fotoaparátu: | 1/3.2" |
| Portrétový režim: | Áno |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,8 |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné): | 5 MP |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Číslo clony tretej zadnej kamery: | 2,4 |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 12 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,2 |
| Veľkosť senzora druhého zadného fotoaparátu: | 1/3.0" |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV): | 84° |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Typ blesku: | LED |
| Makro fotografia: | Áno |
| Druh stabilizácie obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu: | 1/1.56" |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 2,2 |
| Podporované obrazové formáty fotoaparátu: | DNG, HEIF, JPEG |
| Panoráma: | Áno |
| Spomalená rýchlosť pohybu: | 480 fps in HD, 240 fps in HD |
| Dátová rýchlosť 4G (max.): | 1200 Mbit/s |
| Dátová rýchlosť 5G (max.): | 2,33 Gbit/s |
| 5G štandard: | Sub6 TDD, Sub6 FDD |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podporované 4G pásma: | 850, 1900, 900, 2100, 800, 2600 MHz, 700, 1500, 1800 |
| NFC: | Áno |
| Podpora frekvenčného pásma 3G: | 900, 1900, 850, 2100 MHz |
| MIMO: | Áno |
| Typ SIM karty: | NanoSIM + eSIM |
| 3G štandardy: | WCDMA, UMTS |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podporované pásma 5G: | 900, 2100, 800, 2600, 1800, 3500, 850, 2300, 2500, 3700 MHz |
| Wi-Fi Direct: | Áno |
| 4G štandardy: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Bluetooth: | Áno |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| Farba: | Olivový |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP67 |
| Farba názov: | Awesome Olive |
| Podpora aplikácií Google: | Google Drive, Google Meet, Google Search, Gmail, Google Play, YouTube, Google Maps, Google Chrome |
| Poskytovaný OS: | Android 15 |
| Platforma: | Android |
| Operačný systém: | One UI 7.0 |
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Doba nabíjania batérie: | 1,8 h |
| Podporované video formáty: | MKV, M4V, FLV, 3G2, MP4, WEBM, AVI, 3GP |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| GPS: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Geomagnetický senzor: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Upozornenia: | Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS02: Horľavé, GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
