Samsung Galaxy A56 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Typ-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Grafit
Kód: TKOSA1SZA1834Podrobný popis
Samsung Galaxy A56 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Typ-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Grafit| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB verzia | 2.0 |
| Pripojenie slúchadiel | USB Typ-C |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí | Áno |
| Zdieľanie obrazovky | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Hĺbka | 7,4 mm |
| Hmotnosť | 198 g |
| Šírka | 77,5 mm |
| Výška | 162,2 mm |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Požadovaný nabíjací výkon (min) | 10 W |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 45 W |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Jas displeja | 1200 cd/m² |
| Rozlíšenie displeja | 1080 x 2340 px |
| Počet farieb displeja | 16 miliónov farieb |
| Špecifické technológie značky | Vždy zapnutý displej |
| Uhlopriečka displeja | 17 cm (6.7") |
| Hustota pixelov | 385 ppi |
| Typ skla displeja | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass verzia | Gorilla Glass Victus+ |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie | Super AMOLED |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Model procesoru | 1580 |
| Boost frekvencia procesora | 2,91 GHz |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 256 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Nepodporovaný |
| Kapacita pamäte RAM | 8 GB |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV) | 81° |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 12 MP |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 12 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2,2 |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV) | 84° |
| Veľkosť snímača tretej zadnej kamery | 1/5.0" |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 480 fps |
| Nočný režim | Áno |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu | 1/1.56" |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV) | 78° |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,8 |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname | 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV) | 123° |
| Panoráma | Áno |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2,2 |
| Číslo clony tretej zadnej kamery | 2,4 |
| Druh stabilizácie obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Typ blesku | LED |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné) | 5 MP |
| Stabilizátor obrazu | Áno |
| Podporované obrazové formáty fotoaparátu | DNG, HEIF, JPEG |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Makro fotografia | Áno |
| Veľkosť senzora druhého zadného fotoaparátu | 1/3.0" |
| Portrétový režim | Áno |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Veľkosť senzora predného fotoaparátu | 1/3.2" |
| Spomalená rýchlosť pohybu | 480 fps in HD, 240 fps in HD |
| 4G štandardy | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Podpora frekvenčného pásma 3G | 2100 MHz, 850, 900, 1900 |
| Podporované 4G pásma | 2100, 850, 1800, 2600 MHz, 800, 900, 1900, 700, 1500 |
| 3G štandardy | UMTS, WCDMA |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi štandardy | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podporované pásma 5G | 3700 MHz, 2300, 2500, 1800, 3500, 800, 2600, 900, 2100, 850 |
| NFC | Áno |
| 5G štandard | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| Dátová rýchlosť 5G (max.) | 2,33 Gbit/s |
| MIMO | Áno |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| Dátová rýchlosť 4G (max.) | 1200 Mbit/s |
| Wi-Fi Direct | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP67 |
| Farba názov | Awesome Graphite |
| Farba | Grafit |
| Platforma | Android |
| Podpora aplikácií Google | Google Play, Google Maps, Google Chrome, Google Search, YouTube, Google Drive, Google Meet, Gmail |
| Poskytovaný OS | Android 15 |
| Operačný systém | One UI 7.0 |
| Doba nabíjania batérie | 1,8 h |
| Kapacita batérie | 5000 mAh |
| Podporované video formáty | 3GP, MP4, WEBM, AVI, 3G2, MKV, M4V, FLV |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| GPS | Áno |
| Galileo | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| GLONASS | Áno |
| BeiDou | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| Geomagnetický senzor | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Upozornenia | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS02: Horľavé, GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 8806095982823 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| USB verzia: | 2.0 |
| Pripojenie slúchadiel: | USB Typ-C |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Nie |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Zdieľanie obrazovky: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Hĺbka: | 7,4 mm |
| Hmotnosť: | 198 g |
| Šírka: | 77,5 mm |
| Výška: | 162,2 mm |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Požadovaný nabíjací výkon (min): | 10 W |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 45 W |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Jas displeja: | 1200 cd/m² |
| Rozlíšenie displeja: | 1080 x 2340 px |
| Počet farieb displeja: | 16 miliónov farieb |
| Špecifické technológie značky: | Vždy zapnutý displej |
| Uhlopriečka displeja: | 17 cm (6.7") |
| Hustota pixelov: | 385 ppi |
| Typ skla displeja: | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass verzia: | Gorilla Glass Victus+ |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie: | Super AMOLED |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Model procesoru: | 1580 |
| Boost frekvencia procesora: | 2,91 GHz |
| Typ procesoru: | Samsung Exynos |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 256 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Nepodporovaný |
| Kapacita pamäte RAM: | 8 GB |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV): | 81° |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 12 MP |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 12 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,2 |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV): | 84° |
| Veľkosť snímača tretej zadnej kamery: | 1/5.0" |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 480 fps |
| Nočný režim: | Áno |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu: | 1/1.56" |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV): | 78° |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,8 |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname: | 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV): | 123° |
| Panoráma: | Áno |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 2,2 |
| Číslo clony tretej zadnej kamery: | 2,4 |
| Druh stabilizácie obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Typ blesku: | LED |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné): | 5 MP |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Podporované obrazové formáty fotoaparátu: | DNG, HEIF, JPEG |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Makro fotografia: | Áno |
| Veľkosť senzora druhého zadného fotoaparátu: | 1/3.0" |
| Portrétový režim: | Áno |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Veľkosť senzora predného fotoaparátu: | 1/3.2" |
| Spomalená rýchlosť pohybu: | 480 fps in HD, 240 fps in HD |
| 4G štandardy: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Podpora frekvenčného pásma 3G: | 2100 MHz, 850, 900, 1900 |
| Podporované 4G pásma: | 2100, 850, 1800, 2600 MHz, 800, 900, 1900, 700, 1500 |
| 3G štandardy: | UMTS, WCDMA |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podporované pásma 5G: | 3700 MHz, 2300, 2500, 1800, 3500, 800, 2600, 900, 2100, 850 |
| NFC: | Áno |
| 5G štandard: | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Typ SIM karty: | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| Dátová rýchlosť 5G (max.): | 2,33 Gbit/s |
| MIMO: | Áno |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| Dátová rýchlosť 4G (max.): | 1200 Mbit/s |
| Wi-Fi Direct: | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP67 |
| Farba názov: | Awesome Graphite |
| Farba: | Grafit |
| Platforma: | Android |
| Podpora aplikácií Google: | Google Play, Google Maps, Google Chrome, Google Search, YouTube, Google Drive, Google Meet, Gmail |
| Poskytovaný OS: | Android 15 |
| Operačný systém: | One UI 7.0 |
| Doba nabíjania batérie: | 1,8 h |
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
| Podporované video formáty: | 3GP, MP4, WEBM, AVI, 3G2, MKV, M4V, FLV |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| GPS: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Geomagnetický senzor: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS02: Horľavé, GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
