Samsung Galaxy A56 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Typ-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Olivový
Kód: TKOSA1SZA1835Podrobný popis
Samsung Galaxy A56 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Typ-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Olivový| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB verzia | 2.0 |
| Pripojenie slúchadiel | USB Typ-C |
| Zdieľanie obrazovky | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí | Áno |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Hĺbka | 7,4 mm |
| Šírka | 77,5 mm |
| Výška | 162,2 mm |
| Hmotnosť | 198 g |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 45 W |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min) | 10 W |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie | Super AMOLED |
| Počet farieb displeja | 16 miliónov farieb |
| Gorilla Glass verzia | Gorilla Glass Victus+ |
| Špecifické technológie značky | Vždy zapnutý displej |
| Typ skla displeja | Gorilla Glass |
| Uhlopriečka displeja | 17 cm (6.7") |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Jas displeja | 1200 cd/m² |
| Hustota pixelov | 385 ppi |
| Rozlíšenie displeja | 1080 x 2340 px |
| Boost frekvencia procesora | 2,91 GHz |
| Model procesoru | 1580 |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Kapacita pamäte RAM | 8 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Nepodporovaný |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 256 GB |
| Digitálny zoom | 10x |
| Portrétový režim | Áno |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné) | 5 MP |
| Veľkosť snímača tretej zadnej kamery | 1/5.0" |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname | 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps, 1920x1080@30fps |
| Panoráma | Áno |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu | 1/1.56" |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV) | 78° |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2,2 |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 480 fps |
| Nočný režim | Áno |
| Veľkosť senzora predného fotoaparátu | 1/3.2" |
| Veľkosť senzora druhého zadného fotoaparátu | 1/3.0" |
| Druh stabilizácie obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV) | 84° |
| Typ blesku | LED |
| Stabilizátor obrazu | Áno |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,8 |
| Podporované obrazové formáty fotoaparátu | DNG, HEIF, JPEG |
| Makro fotografia | Áno |
| Číslo clony tretej zadnej kamery | 2,4 |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV) | 123° |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 12 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2,2 |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 12 MP |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV) | 81° |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Spomalená rýchlosť pohybu | 480 fps in HD, 240 fps in HD |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| Modulácia | 1024-QAM |
| Podporované pásma 5G | 3700, 1800, 3500, 800, 2600, 2300, 2500, 850, 900, 2100 |
| Dátová rýchlosť 4G (max.) | 1200 Mbit/s |
| Dátová rýchlosť 5G (max.) | 2,33 Gbit/s |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| MIMO | Áno |
| Wi-Fi Direct | Áno |
| 5G štandard | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Podporované 4G pásma | 850, 2100, 1800, 2600, 1900, 800, 700, 1500, 900 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a |
| Podpora frekvenčného pásma 3G | 850, 2100, 900, 1900 |
| 3G štandardy | WCDMA, UMTS |
| 4G štandardy | LTE-TDD & LTE-FDD |
| NFC | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| Farba názov | Awesome Olive |
| Farba | Olivový |
| Podpora aplikácií Google | YouTube, Google Search, Google Play, Google Maps, Google Chrome, Google Drive, Google Meet, Gmail |
| Operačný systém | One UI 7.0 |
| Poskytovaný OS | Android 15 |
| Platforma | Android |
| Doba nabíjania batérie | 1,8 h |
| Kapacita batérie | 5000 mAh |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Podporované video formáty | 3G2, MKV, M4V, MP4, WEBM, FLV, 3GP, AVI |
| Galileo | Áno |
| BeiDou | Áno |
| GPS | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Geomagnetický senzor | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé, GHS02: Flammable |
| Upozornenia | Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Výdrž batérie na jeden cyklus | 2674 min |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP67 |
| Trieda opraviteľnosti | C |
| Výdrž batérie v cykloch | 2000 |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde | A |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 8806095982953 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| USB verzia: | 2.0 |
| Pripojenie slúchadiel: | USB Typ-C |
| Zdieľanie obrazovky: | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Nie |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Hĺbka: | 7,4 mm |
| Šírka: | 77,5 mm |
| Výška: | 162,2 mm |
| Hmotnosť: | 198 g |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 45 W |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min): | 10 W |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie: | Super AMOLED |
| Počet farieb displeja: | 16 miliónov farieb |
| Gorilla Glass verzia: | Gorilla Glass Victus+ |
| Špecifické technológie značky: | Vždy zapnutý displej |
| Typ skla displeja: | Gorilla Glass |
| Uhlopriečka displeja: | 17 cm (6.7") |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Jas displeja: | 1200 cd/m² |
| Hustota pixelov: | 385 ppi |
| Rozlíšenie displeja: | 1080 x 2340 px |
| Boost frekvencia procesora: | 2,91 GHz |
| Model procesoru: | 1580 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Typ procesoru: | Samsung Exynos |
| Kapacita pamäte RAM: | 8 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Nepodporovaný |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 256 GB |
| Digitálny zoom: | 10x |
| Portrétový režim: | Áno |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné): | 5 MP |
| Veľkosť snímača tretej zadnej kamery: | 1/5.0" |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname: | 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps, 1920x1080@30fps |
| Panoráma: | Áno |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu: | 1/1.56" |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV): | 78° |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 2,2 |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 480 fps |
| Nočný režim: | Áno |
| Veľkosť senzora predného fotoaparátu: | 1/3.2" |
| Veľkosť senzora druhého zadného fotoaparátu: | 1/3.0" |
| Druh stabilizácie obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV): | 84° |
| Typ blesku: | LED |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,8 |
| Podporované obrazové formáty fotoaparátu: | DNG, HEIF, JPEG |
| Makro fotografia: | Áno |
| Číslo clony tretej zadnej kamery: | 2,4 |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV): | 123° |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 12 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,2 |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 12 MP |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV): | 81° |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Spomalená rýchlosť pohybu: | 480 fps in HD, 240 fps in HD |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| Modulácia: | 1024-QAM |
| Podporované pásma 5G: | 3700, 1800, 3500, 800, 2600, 2300, 2500, 850, 900, 2100 |
| Dátová rýchlosť 4G (max.): | 1200 Mbit/s |
| Dátová rýchlosť 5G (max.): | 2,33 Gbit/s |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| MIMO: | Áno |
| Wi-Fi Direct: | Áno |
| 5G štandard: | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Podporované 4G pásma: | 850, 2100, 1800, 2600, 1900, 800, 700, 1500, 900 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a |
| Podpora frekvenčného pásma 3G: | 850, 2100, 900, 1900 |
| 3G štandardy: | WCDMA, UMTS |
| 4G štandardy: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| NFC: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ SIM karty: | NanoSIM + eSIM |
| Farba názov: | Awesome Olive |
| Farba: | Olivový |
| Podpora aplikácií Google: | YouTube, Google Search, Google Play, Google Maps, Google Chrome, Google Drive, Google Meet, Gmail |
| Operačný systém: | One UI 7.0 |
| Poskytovaný OS: | Android 15 |
| Platforma: | Android |
| Doba nabíjania batérie: | 1,8 h |
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Podporované video formáty: | 3G2, MKV, M4V, MP4, WEBM, FLV, 3GP, AVI |
| Galileo: | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Geomagnetický senzor: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé, GHS02: Flammable |
| Upozornenia: | Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Výdrž batérie na jeden cyklus: | 2674 min |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP67 |
| Trieda opraviteľnosti: | C |
| Výdrž batérie v cykloch: | 2000 |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde: | A |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
