Samsung Galaxy A56 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Typ-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Ružová
Kód: TKOSA1SZA1836Podrobný popis
Samsung Galaxy A56 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Typ-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Ružová| Konektor USB | USB Typ-C |
| Pripojenie slúchadiel | USB Typ-C |
| USB verzia | 2.0 |
| Zdieľanie obrazovky | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Hĺbka | 7,4 mm |
| Výška | 162,2 mm |
| Hmotnosť | 198 g |
| Šírka | 77,5 mm |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 45 W |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min) | 10 W |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 17 cm (6.7") |
| Hustota pixelov | 385 ppi |
| Jas displeja | 1200 cd/m² |
| Rozlíšenie displeja | 1080 x 2340 px |
| Špecifické technológie značky | Vždy zapnutý displej |
| Typ skla displeja | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass verzia | Gorilla Glass Victus+ |
| Počet farieb displeja | 16 miliónov farieb |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie | Super AMOLED |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Model procesoru | 1580 |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Boost frekvencia procesora | 2,91 GHz |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 256 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Nepodporovaný |
| Kapacita pamäte RAM | 8 GB |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV) | 78° |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV) | 123° |
| Veľkosť snímača tretej zadnej kamery | 1/5.0" |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Veľkosť senzora druhého zadného fotoaparátu | 1/3.0" |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 12 MP |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 12 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2,2 |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV) | 81° |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Panoráma | Áno |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,8 |
| Makro fotografia | Áno |
| Číslo clony tretej zadnej kamery | 2,4 |
| Veľkosť senzora predného fotoaparátu | 1/3.2" |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 480 fps |
| Nočný režim | Áno |
| Typ blesku | LED |
| Druh stabilizácie obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu | 1/1.56" |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2,2 |
| Stabilizátor obrazu | Áno |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné) | 5 MP |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV) | 84° |
| Portrétový režim | Áno |
| Podporované obrazové formáty fotoaparátu | DNG, HEIF, JPEG |
| Spomalená rýchlosť pohybu | 480 fps in HD, 240 fps in HD |
| Dátová rýchlosť 5G (max.) | 2,33 Gbit/s |
| Podporované pásma 5G | 3700 MHz, 3500 MHz, 2300, 1800, 2500, 900, 2100, 800, 2600, 850 |
| Dátová rýchlosť 4G (max.) | 1200 Mbit/s |
| Wi-Fi štandardy | 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Áno |
| 3G štandardy | WCDMA, UMTS |
| Wi-Fi Direct | Áno |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| Podporované 4G pásma | 800, 2600 MHz, 1900, 850, 1800, 2100, 900, 700, 1500 |
| Podpora frekvenčného pásma 3G | 850, 900, 1900, 2100 MHz |
| MIMO | Áno |
| 5G štandard | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| 4G štandardy | LTE-TDD & LTE-FDD |
| NFC | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP67 |
| Farba | Ružová |
| Farba názov | Awesome Pink |
| Podpora aplikácií Google | Google Search, Google Drive, Google Meet, YouTube, Google Play, Google Maps, Google Chrome, Gmail |
| Poskytovaný OS | Android 15 |
| Platforma | Android |
| Operačný systém | One UI 7.0 |
| Doba nabíjania batérie | 1,8 h |
| Kapacita batérie | 5000 mAh |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Podporované video formáty | MKV, M4V, FLV, AVI, 3G2, MP4, WEBM, 3GP |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| GPS | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| BeiDou | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Galileo | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| Geomagnetický senzor | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé, GHS02: Flammable, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia | Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 8806095982700 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Pripojenie slúchadiel: | USB Typ-C |
| USB verzia: | 2.0 |
| Zdieľanie obrazovky: | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Nie |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Hĺbka: | 7,4 mm |
| Výška: | 162,2 mm |
| Hmotnosť: | 198 g |
| Šírka: | 77,5 mm |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 45 W |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min): | 10 W |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 17 cm (6.7") |
| Hustota pixelov: | 385 ppi |
| Jas displeja: | 1200 cd/m² |
| Rozlíšenie displeja: | 1080 x 2340 px |
| Špecifické technológie značky: | Vždy zapnutý displej |
| Typ skla displeja: | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass verzia: | Gorilla Glass Victus+ |
| Počet farieb displeja: | 16 miliónov farieb |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie: | Super AMOLED |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Model procesoru: | 1580 |
| Typ procesoru: | Samsung Exynos |
| Boost frekvencia procesora: | 2,91 GHz |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 256 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Nepodporovaný |
| Kapacita pamäte RAM: | 8 GB |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV): | 78° |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV): | 123° |
| Veľkosť snímača tretej zadnej kamery: | 1/5.0" |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Veľkosť senzora druhého zadného fotoaparátu: | 1/3.0" |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 12 MP |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 12 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,2 |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV): | 81° |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Panoráma: | Áno |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,8 |
| Makro fotografia: | Áno |
| Číslo clony tretej zadnej kamery: | 2,4 |
| Veľkosť senzora predného fotoaparátu: | 1/3.2" |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 480 fps |
| Nočný režim: | Áno |
| Typ blesku: | LED |
| Druh stabilizácie obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu: | 1/1.56" |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname: | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 2,2 |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné): | 5 MP |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV): | 84° |
| Portrétový režim: | Áno |
| Podporované obrazové formáty fotoaparátu: | DNG, HEIF, JPEG |
| Spomalená rýchlosť pohybu: | 480 fps in HD, 240 fps in HD |
| Dátová rýchlosť 5G (max.): | 2,33 Gbit/s |
| Podporované pásma 5G: | 3700 MHz, 3500 MHz, 2300, 1800, 2500, 900, 2100, 800, 2600, 850 |
| Dátová rýchlosť 4G (max.): | 1200 Mbit/s |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Bluetooth: | Áno |
| 3G štandardy: | WCDMA, UMTS |
| Wi-Fi Direct: | Áno |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| Podporované 4G pásma: | 800, 2600 MHz, 1900, 850, 1800, 2100, 900, 700, 1500 |
| Podpora frekvenčného pásma 3G: | 850, 900, 1900, 2100 MHz |
| MIMO: | Áno |
| 5G štandard: | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Typ SIM karty: | NanoSIM + eSIM |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| 4G štandardy: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| NFC: | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP67 |
| Farba: | Ružová |
| Farba názov: | Awesome Pink |
| Podpora aplikácií Google: | Google Search, Google Drive, Google Meet, YouTube, Google Play, Google Maps, Google Chrome, Gmail |
| Poskytovaný OS: | Android 15 |
| Platforma: | Android |
| Operačný systém: | One UI 7.0 |
| Doba nabíjania batérie: | 1,8 h |
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Podporované video formáty: | MKV, M4V, FLV, AVI, 3G2, MP4, WEBM, 3GP |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| GPS: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Geomagnetický senzor: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé, GHS02: Flammable, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia: | Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
