Samsung Galaxy S24 FE 17 cm (6.7") Dual SIM Android 14 5G USB Typ-C 8 GB 128 GB 4700 mAh Grafit
Kód: TKOSA1SZA1721Podrobný popis
Samsung Galaxy S24 FE 17 cm (6.7") Dual SIM Android 14 5G USB Typ-C 8 GB 128 GB 4700 mAh Grafit| USB vstup | Áno |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Šírka | 77,3 mm |
| Hĺbka | 8 mm |
| Výška | 162 mm |
| Hmotnosť | 213 g |
| Počet farieb displeja | 16 miliónov farieb |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie | Dynamic AMOLED 2X |
| Maximálny jas displeja (HDR) | 1200 cd/m² |
| Uhlopriečka displeja | 17 cm (6.7") |
| Typ skla displeja | Gorilla Glass |
| Hustota pixelov | 385 ppi |
| Rozlíšenie displeja | 2340 x 1080 px |
| Gorilla Glass verzia | Gorilla Glass Victus |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Jas displeja | 500 cd/m² |
| Architektúra procesora | ARM Cortex-X4+Cortex-A720+Cortex-A520 |
| Boost frekvencia procesora | 3,1 GHz |
| Počet jadier procesora | 10 |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Model procesoru | 2400 |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 128 GB |
| Užívateľská pamäť | 104,5 GB |
| Kapacita pamäte RAM | 8 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Nepodporovaný |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 240 fps |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV) | 84° |
| Veľkosť senzora predného fotoaparátu | 1/3.24" |
| Veľkosť snímača tretej zadnej kamery | 1/4.4" |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu | 1/1.56" |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV) | 32° |
| Portrétový režim | Áno |
| Typ blesku | LED |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 12 MP |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV) | 123° |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2,2 |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,8 |
| Panoráma | Áno |
| Nočný režim | Áno |
| Číslo clony tretej zadnej kamery | 2,4 |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV) | 80° |
| Optický zoom | 3x |
| Digitálny zoom | 30x |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné) | 8 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2,4 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 10 MP |
| Veľkosť senzora druhého zadného fotoaparátu | 1/3.2" |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Rozlíšenie videa | 4320 x 7680 px |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| 3G štandardy | UMTS, WCDMA |
| 5G štandard | Sub6 TDD, Sub6 SDL, Sub6 FDD |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Podporované 4G pásma | 2500, 2600 MHz, 2300, 1800, 800, 2100, 900, 850, 700, 1500 |
| Podporované pásma 5G | 3700 MHz, 900, 2100, 1800, 3500, 2500, 850, 1500 MHz, 2300, 800, 2600, 1900, 700 |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| Wi-Fi | Áno |
| Podpora frekvenčného pásma 3G | 900, 1900, 850, 2100 MHz |
| Bluetooth | Áno |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| NFC | Áno |
| MIMO | Áno |
| Wi-Fi Direct | Áno |
| 4G štandardy | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| Modulácia | 1024-QAM |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP68 |
| Farba | Grafit |
| Poskytovaný OS | Android 14 |
| Platforma | Android |
| Kapacita batérie | 4700 mAh |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Podporované zvukové formáty | MP3, 3GA, DFF, AMR, OGG, FLAC, RTTTL, IMY, AWB, MIDI, WAV, Stredné, AAC, M4A, OTA, DSF, RTX, MXMF, OGA, XMF, APE |
| Podporované video formáty | MP4, WEBM, 3G2, FLV, 3GP, AVI, MKV, M4V |
| BeiDou | Áno |
| NavIC | Áno |
| Galileo | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| GPS | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| Hall senzor | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Barometer | Áno |
| Geomagnetický senzor | Áno |
| Upozornenia | Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 8806095826066 |
| USB vstup: | Áno |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Áno |
| Šírka: | 77,3 mm |
| Hĺbka: | 8 mm |
| Výška: | 162 mm |
| Hmotnosť: | 213 g |
| Počet farieb displeja: | 16 miliónov farieb |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie: | Dynamic AMOLED 2X |
| Maximálny jas displeja (HDR): | 1200 cd/m² |
| Uhlopriečka displeja: | 17 cm (6.7") |
| Typ skla displeja: | Gorilla Glass |
| Hustota pixelov: | 385 ppi |
| Rozlíšenie displeja: | 2340 x 1080 px |
| Gorilla Glass verzia: | Gorilla Glass Victus |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Jas displeja: | 500 cd/m² |
| Architektúra procesora: | ARM Cortex-X4+Cortex-A720+Cortex-A520 |
| Boost frekvencia procesora: | 3,1 GHz |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| Typ procesoru: | Samsung Exynos |
| Model procesoru: | 2400 |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 128 GB |
| Užívateľská pamäť: | 104,5 GB |
| Kapacita pamäte RAM: | 8 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Nepodporovaný |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 240 fps |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV): | 84° |
| Veľkosť senzora predného fotoaparátu: | 1/3.24" |
| Veľkosť snímača tretej zadnej kamery: | 1/4.4" |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu: | 1/1.56" |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV): | 32° |
| Portrétový režim: | Áno |
| Typ blesku: | LED |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 12 MP |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV): | 123° |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 2,2 |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,8 |
| Panoráma: | Áno |
| Nočný režim: | Áno |
| Číslo clony tretej zadnej kamery: | 2,4 |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV): | 80° |
| Optický zoom: | 3x |
| Digitálny zoom: | 30x |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné): | 8 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,4 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 10 MP |
| Veľkosť senzora druhého zadného fotoaparátu: | 1/3.2" |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Rozlíšenie videa: | 4320 x 7680 px |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| 3G štandardy: | UMTS, WCDMA |
| 5G štandard: | Sub6 TDD, Sub6 SDL, Sub6 FDD |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Podporované 4G pásma: | 2500, 2600 MHz, 2300, 1800, 800, 2100, 900, 850, 700, 1500 |
| Podporované pásma 5G: | 3700 MHz, 900, 2100, 1800, 3500, 2500, 850, 1500 MHz, 2300, 800, 2600, 1900, 700 |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| Wi-Fi: | Áno |
| Podpora frekvenčného pásma 3G: | 900, 1900, 850, 2100 MHz |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ SIM karty: | NanoSIM + eSIM |
| NFC: | Áno |
| MIMO: | Áno |
| Wi-Fi Direct: | Áno |
| 4G štandardy: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| Modulácia: | 1024-QAM |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP68 |
| Farba: | Grafit |
| Poskytovaný OS: | Android 14 |
| Platforma: | Android |
| Kapacita batérie: | 4700 mAh |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Podporované zvukové formáty: | MP3, 3GA, DFF, AMR, OGG, FLAC, RTTTL, IMY, AWB, MIDI, WAV, Stredné, AAC, M4A, OTA, DSF, RTX, MXMF, OGA, XMF, APE |
| Podporované video formáty: | MP4, WEBM, 3G2, FLV, 3GP, AVI, MKV, M4V |
| BeiDou: | Áno |
| NavIC: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| GPS: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Hall senzor: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Barometer: | Áno |
| Geomagnetický senzor: | Áno |
| Upozornenia: | Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
