VIVO X300 PRO 16/512 Dune Brown 17,2 cm (6.78") Dual SIM Android 16.0 5G 16 GB 512 GB 5440 mAh (hnedá)
Kód: TKOVI3SZA0011Podrobný popis
VIVO X300 PRO 16/512 Dune Brown 17,2 cm (6.78") Dual SIM Android 16.0 5G 16 GB 512 GB 5440 mAh (hnedá)| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Šírka | 75,48 mm |
| Hĺbka | 7,99 mm |
| Výška | 161,98 mm |
| Hmotnosť | 226 g |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min) | 90 W |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 90 W |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Uhlopriečka displeja | 17,2 cm (6.78") |
| Rozlíšenie displeja | 2800 x 1260 px |
| Jas displeja | 4500 cd/m² |
| Typ displeja | AMOLED |
| Hustota pixelov | 452 ppi |
| Typ procesoru | MediaTek Dimensity |
| Model procesoru | 9500 |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 512 GB |
| Kapacita pamäte RAM | 16 GB |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 50 MP |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| 4G štandardy | TD-LTE & FDD-LTE |
| Typ SIM karty | MicroSIM |
| 5G štandard | Sub6 |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| 3G štandardy | WCDMA |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| Verzia Bluetooth | 6.0 |
| Farba | Bronzová |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný OS | Android 16.0 |
| Životnosť batérie počas hovoru (WCDMA) | 480 h |
| Životnosť batérie v pohotovostnom režime (WCDMA) | 640 h |
| Výdrž batérie na jeden cyklus | 1700 min, 2900 minút |
| Kapacita batérie | 5440 mAh |
| NavIC | Áno |
| GPS | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| GLONASS | Áno |
| BeiDou | Áno |
| Galileo | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP68 |
| Výdrž batérie v cykloch | 1200 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 6932204513250 |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Šírka: | 75,48 mm |
| Hĺbka: | 7,99 mm |
| Výška: | 161,98 mm |
| Hmotnosť: | 226 g |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min): | 90 W |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 90 W |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Uhlopriečka displeja: | 17,2 cm (6.78") |
| Rozlíšenie displeja: | 2800 x 1260 px |
| Jas displeja: | 4500 cd/m² |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Hustota pixelov: | 452 ppi |
| Typ procesoru: | MediaTek Dimensity |
| Model procesoru: | 9500 |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 512 GB |
| Kapacita pamäte RAM: | 16 GB |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 50 MP |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| 4G štandardy: | TD-LTE & FDD-LTE |
| Typ SIM karty: | MicroSIM |
| 5G štandard: | Sub6 |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| 3G štandardy: | WCDMA |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| Verzia Bluetooth: | 6.0 |
| Farba: | Bronzová |
| Platforma: | Android |
| Poskytovaný OS: | Android 16.0 |
| Životnosť batérie počas hovoru (WCDMA): | 480 h |
| Životnosť batérie v pohotovostnom režime (WCDMA): | 640 h |
| Výdrž batérie na jeden cyklus: | 1700 min, 2900 minút |
| Kapacita batérie: | 5440 mAh |
| NavIC: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP68 |
| Výdrž batérie v cykloch: | 1200 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
