Xiaomi 15 16,1 cm (6.36") 12 GB 512 GB 5240 mAh Zelená
Kód: TKOXAOSZA0931Podrobný popis
Xiaomi 15 16,1 cm (6.36") 12 GB 512 GB 5240 mAh Zelená| Technológia rýchleho nabíjania | Hypercharge |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 50 W |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Hĺbka | 8,08 mm |
| Šírka | 71,2 mm |
| Hmotnosť | 191 g |
| Výška | 152,3 mm |
| Maximálny jas displeja (HDR) | 3200 cd/m² |
| Rozlíšenie displeja | 2670 x 1200 px |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Dolby Vision |
| Počet farieb displeja | 68 miliárd farieb |
| Podpora HDR | Áno |
| Hustota pixelov | 460 ppi |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Typ panelu | AMOLED |
| Uhlopriečka displeja | 16,1 cm (6.36") |
| Boost frekvencia procesora | 4,32 GHz |
| Model procesoru | 8 Elite |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Typ pamäte RAM | LPDDR5X |
| Kapacita pamäte RAM | 12 GB |
| Rýchlosť pamäte RAM | 8533 MHz |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 512 GB |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 60 fps |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV) | 90° |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Číslo clony tretej zadnej kamery | 2,2 |
| Ohnisková vzdialenosť druhého zadného fotoaparátu | 6 cm |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 32 MP |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2 |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Ohnisková vzdialenosť zadného fotoaparátu | 2,3 cm |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné) | 50 MP |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,62 |
| Ohnisková vzdialenosť tretieho zadného fotoaparátu | 1,4 cm |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV) | 115° |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 50 MP |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP68 |
| Farba | Zelená |
| Operačný systém | HyperOS 2 |
| Kapacita batérie | 5240 mAh |
| Počet mikrofónov | 4 |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Reproduktory | Stereo |
| Upozornenia | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé, GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 6932554406035 |
| Technológia rýchleho nabíjania: | Hypercharge |
| Výkon bezdrôtového nabíjania: | 50 W |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Áno |
| Hĺbka: | 8,08 mm |
| Šírka: | 71,2 mm |
| Hmotnosť: | 191 g |
| Výška: | 152,3 mm |
| Maximálny jas displeja (HDR): | 3200 cd/m² |
| Rozlíšenie displeja: | 2670 x 1200 px |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Dolby Vision |
| Počet farieb displeja: | 68 miliárd farieb |
| Podpora HDR: | Áno |
| Hustota pixelov: | 460 ppi |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Typ panelu: | AMOLED |
| Uhlopriečka displeja: | 16,1 cm (6.36") |
| Boost frekvencia procesora: | 4,32 GHz |
| Model procesoru: | 8 Elite |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Typ procesoru: | Qualcomm Snapdragon |
| Typ pamäte RAM: | LPDDR5X |
| Kapacita pamäte RAM: | 12 GB |
| Rýchlosť pamäte RAM: | 8533 MHz |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 512 GB |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 60 fps |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV): | 90° |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Číslo clony tretej zadnej kamery: | 2,2 |
| Ohnisková vzdialenosť druhého zadného fotoaparátu: | 6 cm |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 32 MP |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 2 |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Ohnisková vzdialenosť zadného fotoaparátu: | 2,3 cm |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné): | 50 MP |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,62 |
| Ohnisková vzdialenosť tretieho zadného fotoaparátu: | 1,4 cm |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV): | 115° |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 50 MP |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP68 |
| Farba: | Zelená |
| Operačný systém: | HyperOS 2 |
| Kapacita batérie: | 5240 mAh |
| Počet mikrofónov: | 4 |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Reproduktory: | Stereo |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé, GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
