Xiaomi 15T 17,4 cm (6.83") 12 GB 256 GB 5500 mAh Čierna
Kód: TKOXAOSZA0973Podrobný popis
Xiaomi 15T 17,4 cm (6.83") 12 GB 256 GB 5500 mAh Čierna| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Technológia rýchleho nabíjania | Hypercharge |
| Šírka | 78 mm |
| Výška | 163,2 mm |
| Hĺbka | 7,5 mm |
| Hmotnosť | 194 g |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Rozlíšenie displeja | 2772 x 1280 px |
| Uhlopriečka displeja | 17,4 cm (6.83") |
| Maximálny jas displeja (HDR) | 3200 cd/m² |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Hustota pixelov | 447 ppi |
| Podpora HDR | Áno |
| Počet farieb displeja | 68 miliárd farieb |
| Typ procesoru | MediaTek Dimensity |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Boost frekvencia procesora | 3,25 GHz |
| Model procesoru | Dimensity 8400 Ultra |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 256 GB |
| Typ pamäte RAM | LPDDR5X |
| Kapacita pamäte RAM | 12 GB |
| Ohnisková vzdialenosť druhého zadného fotoaparátu | 4,6 cm |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 960 fps |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 32 MP |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,7 |
| Digitálny zoom | 60x |
| Ohnisková vzdialenosť zadného fotoaparátu | 2,3 cm |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné) | 12 MP |
| Druh stabilizácie obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Ohnisková vzdialenosť tretieho zadného fotoaparátu | 1,5 cm |
| Číslo clony tretej zadnej kamery | 2,2 |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Režimy nahrávania videa | 1080p, 720p |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV) | 120° |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 1,9 |
| Veľkosť pixelov zadného fotoaparátu (technológia Quad Pixel) | 2 µm |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Stabilizátor obrazu | Áno |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 50 MP |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2,2 |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Farba | Čierna |
| Operačný systém | HyperOS 2 |
| Kapacita batérie | 5500 mAh |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia | Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP68 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 6932554448875 |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Technológia rýchleho nabíjania: | Hypercharge |
| Šírka: | 78 mm |
| Výška: | 163,2 mm |
| Hĺbka: | 7,5 mm |
| Hmotnosť: | 194 g |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Rozlíšenie displeja: | 2772 x 1280 px |
| Uhlopriečka displeja: | 17,4 cm (6.83") |
| Maximálny jas displeja (HDR): | 3200 cd/m² |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Hustota pixelov: | 447 ppi |
| Podpora HDR: | Áno |
| Počet farieb displeja: | 68 miliárd farieb |
| Typ procesoru: | MediaTek Dimensity |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Boost frekvencia procesora: | 3,25 GHz |
| Model procesoru: | Dimensity 8400 Ultra |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 256 GB |
| Typ pamäte RAM: | LPDDR5X |
| Kapacita pamäte RAM: | 12 GB |
| Ohnisková vzdialenosť druhého zadného fotoaparátu: | 4,6 cm |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 960 fps |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 32 MP |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,7 |
| Digitálny zoom: | 60x |
| Ohnisková vzdialenosť zadného fotoaparátu: | 2,3 cm |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné): | 12 MP |
| Druh stabilizácie obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Ohnisková vzdialenosť tretieho zadného fotoaparátu: | 1,5 cm |
| Číslo clony tretej zadnej kamery: | 2,2 |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Režimy nahrávania videa: | 1080p, 720p |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV): | 120° |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 1,9 |
| Veľkosť pixelov zadného fotoaparátu (technológia Quad Pixel): | 2 µm |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 50 MP |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,2 |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Farba: | Čierna |
| Operačný systém: | HyperOS 2 |
| Kapacita batérie: | 5500 mAh |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia: | Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP68 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
