Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 17,4 cm (6.83") 8 GB 256 GB 6580 mAh Čierna
Kód: TKOXAOSZA1030Podrobný popis
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 17,4 cm (6.83") 8 GB 256 GB 6580 mAh Čierna| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí | Áno |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Záručný list | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Stručný návod | Áno |
| Vyberací kolík | Áno |
| Ochranné puzdro | Áno |
| Výška | 163,6 mm |
| Hĺbka | 7,78 mm |
| Šírka | 78,1 mm |
| Hmotnosť | 210 g |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min) | 10 W |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 45 W |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Hĺbka farieb | 12 bit |
| Rozlíšenie displeja | 2772 x 1280 px |
| Uhlopriečka displeja | 17,4 cm (6.83") |
| Typ panelu | AMOLED |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Gorilla Glass verzia | Gorilla Glass Victus 2 |
| Hustota pixelov | 447 ppi |
| Typ skla displeja | Corning Glass |
| Maximálny jas displeja (HDR) | 3200 cd/m² |
| Podpora HDR | Áno |
| Frekvencia procesora | 2 GHz |
| Architektúra procesora | ARM Cortex-A78+Cortex-A55 |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Boost frekvencia procesora | 2,6 GHz |
| Typ procesoru | MediaTek Dimensity |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 256 GB |
| Kapacita pamäte RAM | 8 GB |
| Typ pamäte RAM | LPDDR4X |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 200 MP |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 8 MP |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 20 MP |
| Režimy nahrávania videa | 1080p, 720p |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 60 fps |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2,2 |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,7 |
| Ohnisková vzdialenosť zadného fotoaparátu | 9,2 cm |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu | 1/1.4" |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2,2 |
| Stabilizátor obrazu | Áno |
| Druh stabilizácie obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Optický zoom | 4x |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| Farba | Čierna |
| Operačný systém | HyperOS 2 |
| Kapacita batérie | 6580 mAh |
| Typ batérie | Silicon-Carbon (Si-C) |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Upozornenia | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP68 |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Výdrž batérie v cykloch | 1000 |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde | B |
| Výdrž batérie na jeden cyklus | 3650 min |
| Trieda opraviteľnosti | C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 6932554471521 |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Záručný list: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Stručný návod: | Áno |
| Vyberací kolík: | Áno |
| Ochranné puzdro: | Áno |
| Výška: | 163,6 mm |
| Hĺbka: | 7,78 mm |
| Šírka: | 78,1 mm |
| Hmotnosť: | 210 g |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min): | 10 W |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 45 W |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Hĺbka farieb: | 12 bit |
| Rozlíšenie displeja: | 2772 x 1280 px |
| Uhlopriečka displeja: | 17,4 cm (6.83") |
| Typ panelu: | AMOLED |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Gorilla Glass verzia: | Gorilla Glass Victus 2 |
| Hustota pixelov: | 447 ppi |
| Typ skla displeja: | Corning Glass |
| Maximálny jas displeja (HDR): | 3200 cd/m² |
| Podpora HDR: | Áno |
| Frekvencia procesora: | 2 GHz |
| Architektúra procesora: | ARM Cortex-A78+Cortex-A55 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Boost frekvencia procesora: | 2,6 GHz |
| Typ procesoru: | MediaTek Dimensity |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 256 GB |
| Kapacita pamäte RAM: | 8 GB |
| Typ pamäte RAM: | LPDDR4X |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 200 MP |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 8 MP |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 20 MP |
| Režimy nahrávania videa: | 1080p, 720p |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 60 fps |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,2 |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,7 |
| Ohnisková vzdialenosť zadného fotoaparátu: | 9,2 cm |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu: | 1/1.4" |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 2,2 |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Druh stabilizácie obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Optický zoom: | 4x |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| Farba: | Čierna |
| Operačný systém: | HyperOS 2 |
| Kapacita batérie: | 6580 mAh |
| Typ batérie: | Silicon-Carbon (Si-C) |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP68 |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Výdrž batérie v cykloch: | 1000 |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde: | B |
| Výdrž batérie na jeden cyklus: | 3650 min |
| Trieda opraviteľnosti: | C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
