Huawei WATCH 5 3,51 cm (1.38") 46 mm Digitálny 466 x 466 px Dotyková obrazovka Purpurová GPS
Kód: AKGHUASMA0054Podrobný popis
Huawei WATCH 5 3,51 cm (1.38") 46 mm Digitálny 466 x 466 px Dotyková obrazovka Purpurová GPS| Wi-Fi | Nie |
| NFC | Áno |
| USB vstup | Nie |
| Bluetooth | Áno |
| Pripojenie slúchadiel | Bluetooth |
| Integrovaná kamera | Nie |
| Podporované mobilné operačné systémy | Android 10.0, Android 13.0, Android 12.0, iOS 14, iOS 15, iOS 13, Android 11.0, Android 14.0, iOS 16 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Monitor krvného tlaku | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi | Áno |
| Zvukové výstrahy | Áno |
| Vstavaný krokomer | Áno |
| Vibračný motor | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Kalendár | Áno |
| Teplomer | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti | Áno |
| Kvalita spánku | Áno |
| Rozmery (š x h x v) | 46 x 11,3 x 36 mm |
| Šírka pásky | 2,2 cm |
| Hmotnosť | 58 g |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo), Zabudovaná batéria |
| Životnosť batérie | 4,5 dni |
| Životnosť batérie (max.) | 288 h |
| Doba nabíjania | 1,66 h |
| Kapacita batérie | 867 mAh |
| Uhlopriečka displeja | 3,51 cm (1.38") |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 466 x 466 px |
| Typ displeja | Digitálny |
| Typ SIM karty | eSIM |
| GPS | Áno |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Áno |
| Odolnosť proti vode | 5 bankomat |
| Materiál puzdra na hodinky | Keramický, Titán |
| Tvar | Kolo |
| Postavenie na trhu | Smartwatch |
| Veľkosť zápästia | 140 - 210 mm |
| Odnímateľný popruh | Áno |
| Farba puzdra na hodinky | Purpurová |
| Farba pásky | Purpurová |
| Veľkosť puzdra na hodinky | 46 mm |
| Ochranné funkcie | Odolné voči obliatiu, Vodeodolný |
| Hĺbka balenia | 65 mm |
| Výška balenia | 120 mm |
| Šírka balenia | 120 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 353 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartwatch, smartband |
|---|---|
| EAN: | 6942103154324 |
| Wi-Fi: | Nie |
| NFC: | Áno |
| USB vstup: | Nie |
| Bluetooth: | Áno |
| Pripojenie slúchadiel: | Bluetooth |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Android 10.0, Android 13.0, Android 12.0, iOS 14, iOS 15, iOS 13, Android 11.0, Android 14.0, iOS 16 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Monitor krvného tlaku: | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi: | Áno |
| Zvukové výstrahy: | Áno |
| Vstavaný krokomer: | Áno |
| Vibračný motor: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Kalendár: | Áno |
| Teplomer: | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti: | Áno |
| Kvalita spánku: | Áno |
| Rozmery (š x h x v): | 46 x 11,3 x 36 mm |
| Šírka pásky: | 2,2 cm |
| Hmotnosť: | 58 g |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Áno |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo), Zabudovaná batéria |
| Životnosť batérie: | 4,5 dni |
| Životnosť batérie (max.): | 288 h |
| Doba nabíjania: | 1,66 h |
| Kapacita batérie: | 867 mAh |
| Uhlopriečka displeja: | 3,51 cm (1.38") |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 466 x 466 px |
| Typ displeja: | Digitálny |
| Typ SIM karty: | eSIM |
| GPS: | Áno |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Áno |
| Odolnosť proti vode: | 5 bankomat |
| Materiál puzdra na hodinky: | Keramický, Titán |
| Tvar: | Kolo |
| Postavenie na trhu: | Smartwatch |
| Veľkosť zápästia: | 140 - 210 mm |
| Odnímateľný popruh: | Áno |
| Farba puzdra na hodinky: | Purpurová |
| Farba pásky: | Purpurová |
| Veľkosť puzdra na hodinky: | 46 mm |
| Ochranné funkcie: | Odolné voči obliatiu, Vodeodolný |
| Hĺbka balenia: | 65 mm |
| Výška balenia: | 120 mm |
| Šírka balenia: | 120 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 353 g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
