Motorola Moto Watch Fit
Kód: AKGMOTSMA0007Podrobný popis
Motorola Moto Watch Fit| Nabíjačka | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Hĺbka | 37,9 mm |
| Šírka | 44,5 mm |
| Hrúbka | 9,5 mm |
| Hmotnosť | 25 g |
| Uhlopriečka displeja | 4,83 cm (1.9") |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Vodeodolný | Áno |
| Typ displeja | OLED |
| Vodotesné až do | 50 m |
| Farba pásky | Zelená |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP68 |
| Farba puzdra | Čierna |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Áno |
| Upozornenia | The product contains a lithium battery that is hazardous to the environment. Do not dispose of it in the normal rubbish bin., Be careful when touching the battery as it can be hot., Do not leave the device in high temperature areas. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartwatch, smartband |
|---|---|
| EAN: | 840023294563 |
| Nabíjačka: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Hĺbka: | 37,9 mm |
| Šírka: | 44,5 mm |
| Hrúbka: | 9,5 mm |
| Hmotnosť: | 25 g |
| Uhlopriečka displeja: | 4,83 cm (1.9") |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Vodeodolný: | Áno |
| Typ displeja: | OLED |
| Vodotesné až do: | 50 m |
| Farba pásky: | Zelená |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP68 |
| Farba puzdra: | Čierna |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Bluetooth: | Áno |
| Upozornenia: | The product contains a lithium battery that is hazardous to the environment. Do not dispose of it in the normal rubbish bin., Be careful when touching the battery as it can be hot., Do not leave the device in high temperature areas. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
