LIGHT4ME Black 1200 LED - Generátor hmlového dymu
Kód: WYTL4MDYM0003Podrobný popis
LIGHT4ME Black 1200 LED - Generátor hmlového dymu| Typ produktu | Generátor mydlových bublín |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hĺbka | 380 mm |
| Hmotnosť | 4,28 kg |
| Spotreba elektrickej energie | 850 W |
| Farba | Čierna |
| Obsah balenia | Generátor dymu a hmly x 1, Prívesok na diaľkové ovládanie x 1 |
| Počet lámp | 4 lámp |
| Výstražné piktogramy | Látky pod tlakom, Dráždivé alebo poškodzujúce, GHS02: Horľavé, GHS04: Plyny pod tlakom, GHS07: Škodlivé, Horľavé látky |
| Upozornenia | Store and use the appliance away from sources of fire., Keep out of the reach of children., Do not inhale fumes directly. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smoke |
|---|---|
| EAN: | 5907780140948 |
| Typ produktu: | Generátor mydlových bublín |
| Šírka: | 250 mm |
| Výška: | 230 mm |
| Hĺbka: | 380 mm |
| Hmotnosť: | 4,28 kg |
| Spotreba elektrickej energie: | 850 W |
| Farba: | Čierna |
| Obsah balenia: | Generátor dymu a hmly x 1, Prívesok na diaľkové ovládanie x 1 |
| Počet lámp: | 4 lámp |
| Výstražné piktogramy: | Látky pod tlakom, Dráždivé alebo poškodzujúce, GHS02: Horľavé, GHS04: Plyny pod tlakom, GHS07: Škodlivé, Horľavé látky |
| Upozornenia: | Store and use the appliance away from sources of fire., Keep out of the reach of children., Do not inhale fumes directly. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
