Brita SodaOne Saturator (biely)
Kód: AGDBRISAT0002Podrobný popis
Brita SodaOne Saturator (biely)| Nastavte obsah | Návod na obsluhu x 1, Saturač x 1, Válec CO2, Fľaša |
| Bez BPA | Áno |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Model | Saturátor |
| Výkon produktu | 60 l |
| Kompatibilita značky | Brita |
| Farba | Biela |
| Výška | 450 mm |
| Šírka | 129 mm |
| Hĺbka | 240 mm |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not dismantle the appliance under pressure., Do not expose the device to high temperatures. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soda makers |
|---|---|
| EAN: | 4006387113179 |
| Nastavte obsah: | Návod na obsluhu x 1, Saturač x 1, Válec CO2, Fľaša |
| Bez BPA: | Áno |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Model: | Saturátor |
| Výkon produktu: | 60 l |
| Kompatibilita značky: | Brita |
| Farba: | Biela |
| Výška: | 450 mm |
| Šírka: | 129 mm |
| Hĺbka: | 240 mm |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not dismantle the appliance under pressure., Do not expose the device to high temperatures. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
