Deeper Smart Sonar CHIRP+ 3 Rybársky vyhľadávač 100 m
Kód: LIWDPRSON0008Podrobný popis
Deeper Smart Sonar CHIRP+ 3 Rybársky vyhľadávač 100 m| Vrátane skrutiek | Áno |
| Kryt na nočný rybolov | Áno |
| Stručný návod | Áno |
| Puzdro | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Napätie batérie | 3,7 V |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie | 1300 mAh |
| Farba | Čierna |
| Kónický uhol | 47°/ 20°/ 7° |
| Materiál | ABS |
| Maximálna hĺbka | 100 m |
| Minimálna hĺbka | 0,15 m |
| Frekvencia | 100 kHz / 240 kHz / 675 kHz |
| Vodeodolný | Áno |
| Pracovná teplota (max.) | 40°C |
| Pracovná teplota (min.) | - 20 °C |
| Galileo | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| GPS | Áno |
| BeiDou | Áno |
| Nabíjací prúd | 1,5 A |
| Nabíjacie napätie | 5 V |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Upozornenia | The appliance contains electrical components that may be hazardous to children., The unit may contain lithium batteries. Dispose of according to local regulations., Avoid contact of the appliance with water when it is plugged in. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sonars and echo sounders |
|---|---|
| EAN: | 4779032950992 |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Kryt na nočný rybolov: | Áno |
| Stručný návod: | Áno |
| Puzdro: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Napätie batérie: | 3,7 V |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie: | 1300 mAh |
| Farba: | Čierna |
| Kónický uhol: | 47°/ 20°/ 7° |
| Materiál: | ABS |
| Maximálna hĺbka: | 100 m |
| Minimálna hĺbka: | 0,15 m |
| Frekvencia: | 100 kHz / 240 kHz / 675 kHz |
| Vodeodolný: | Áno |
| Pracovná teplota (max.): | 40°C |
| Pracovná teplota (min.): | - 20 °C |
| Galileo: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| GPS: | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| Nabíjací prúd: | 1,5 A |
| Nabíjacie napätie: | 5 V |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Upozornenia: | The appliance contains electrical components that may be hazardous to children., The unit may contain lithium batteries. Dispose of according to local regulations., Avoid contact of the appliance with water when it is plugged in. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
