Deeper START Rybársky echolot 50 m
Kód: LIWDPRSON0003Podrobný popis
Deeper START Rybársky echolot 50 m| Maximálny dosah | 50 m |
| Wi-Fi | Áno |
| Bezdrôtová technológia | 802.11 b/g |
| Napätie batérie | 3,7 V |
| Kapacita batérie | 850 mAh |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Doba nabíjania | 2,5 h |
| Životnosť batérie | 6 h |
| Farba | Čierna, Oranžová |
| Minimálna hĺbka | 0,5 m |
| Materiál | ABS |
| Detekčný uhol | 40° |
| Pracovná teplota (min.) | 0 °C |
| Vodeodolný | Áno |
| Pracovná teplota (max.) | 40°C |
| Typ konektora USB portu nabíjania | Micro-USB A |
| AC vstup | 110/240 V |
| Upozornenia | The unit may contain lithium batteries. Dispose of according to local regulations., The appliance contains electrical components that may be hazardous to children., Avoid contact of the appliance with water when it is plugged in. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sonars and echo sounders |
|---|---|
| EAN: | 4779032950428 |
| Maximálny dosah: | 50 m |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bezdrôtová technológia: | 802.11 b/g |
| Napätie batérie: | 3,7 V |
| Kapacita batérie: | 850 mAh |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Doba nabíjania: | 2,5 h |
| Životnosť batérie: | 6 h |
| Farba: | Čierna, Oranžová |
| Minimálna hĺbka: | 0,5 m |
| Materiál: | ABS |
| Detekčný uhol: | 40° |
| Pracovná teplota (min.): | 0 °C |
| Vodeodolný: | Áno |
| Pracovná teplota (max.): | 40°C |
| Typ konektora USB portu nabíjania: | Micro-USB A |
| AC vstup: | 110/240 V |
| Upozornenia: | The unit may contain lithium batteries. Dispose of according to local regulations., The appliance contains electrical components that may be hazardous to children., Avoid contact of the appliance with water when it is plugged in. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
