Samsung Q-series HW-Q600F
Kód: GKSSA1SOU0125Podrobný popis
Samsung Q-series HW-Q600F Čierna 3.1.2 kanálov/kanálov
| Farba | Čierna |
| Podporované formáty zvukových súborov | MP3, FLAC, AAC, AIFF, WAV, OGG, LPCM |
| Montovateľné na stenu | Áno |
| Nočný režim | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Názov farby | Titan Black |
| Spotreba elektrickej energie subwoofera | 40 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba reproduktora | 34 W |
| Pokročilý spätný audiokanál (eARC) | Áno |
| Režimy ekvalizéra | Adaptívne, Profesionálny herný, Štandardné, Rozšírenie priestorového zvuku |
| Ekvalizér | Áno |
| Audio dekodéry | Dolby Digital 5.1, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS Virtual:X, Dolby Digital Plus |
| Zvukové výstupné kanály | 3.1.2 kanály/kanálov |
| Hmotnosť subwoofera | 5,2 kg |
| Výška | 57 mm |
| Výška subwoofera | 34,3 cm |
| Hĺbka | 105 mm |
| Hmotnosť soundbaru | 3,9 kg |
| Šírka | 1030 mm |
| Šírka subwoofera | 18,4 cm |
| Hĺbka subwoofera | 29,5 cm |
| Šírka balenia | 1088 mm |
| Hĺbka balenia | 235 mm |
| Výška balenia | 440 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 11,3 kg |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Nie |
| Verzia Bluetooth | 4.2 |
| Optický vstup digitálneho audia | 1 |
| Počet výstupov HDMI | 1 |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| HDMI vstup | 1 |
| Diaľkový ovládač | Áno |
| Montáž na stenu | Áno |
| TechnológiaSamsung (AV/TV) | One Remote Control, SpaceFit Sound Pro, Tap Sound, Q-Symphony |
| Subwoofer súčasťou | Áno |
| Pripojenie subwoofera | Bezdrôtový |
| Počet reproduktorov | 9 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soundbars |
|---|---|
| EAN: | 8806097091943 |
| Farba: | Čierna |
| Podporované formáty zvukových súborov: | MP3, FLAC, AAC, AIFF, WAV, OGG, LPCM |
| Montovateľné na stenu: | Áno |
| Nočný režim: | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Názov farby: | Titan Black |
| Spotreba elektrickej energie subwoofera: | 40 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba reproduktora: | 34 W |
| Pokročilý spätný audiokanál (eARC): | Áno |
| Režimy ekvalizéra: | Adaptívne, Profesionálny herný, Štandardné, Rozšírenie priestorového zvuku |
| Ekvalizér: | Áno |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital 5.1, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS Virtual:X, Dolby Digital Plus |
| Zvukové výstupné kanály: | 3.1.2 kanály/kanálov |
| Hmotnosť subwoofera: | 5,2 kg |
| výška: | 57 mm |
| Výška subwoofera: | 34,3 cm |
| Hĺbka: | 105 mm |
| Hmotnosť soundbaru: | 3,9 kg |
| Šírka: | 1030 mm |
| Šírka subwoofera: | 18,4 cm |
| Hĺbka subwoofera: | 29,5 cm |
| Šírka balenia: | 1088 mm |
| Hĺbka balenia: | 235 mm |
| Výška balenia: | 440 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 11,3 kg |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Nie |
| Verzia Bluetooth: | 4.2 |
| Optický vstup digitálneho audia: | 1 |
| Počet výstupov HDMI: | 1 |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| HDMI vstup: | 1 |
| Diaľkový ovládač: | Áno |
| Montáž na stenu: | Áno |
| TechnológiaSamsung (AV/TV): | One Remote Control, SpaceFit Sound Pro, Tap Sound, Q-Symphony |
| Subwoofer súčasťou: | Áno |
| Pripojenie subwoofera: | Bezdrôtový |
| Počet reproduktorov: | 9 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
