LG S95TR Čierna 9.1.5 kanály/kanálov 810 W
Kód: GKSLG-SOU0066Podrobný popis
LG S95TR Čierna 9.1.5 kanály/kanálov 810 W| USB vstup | Áno |
| Vstup AUX | Nie |
| Verzia Bluetooth | 5.1 |
| Optický vstup digitálneho audia | 1 |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Bluetooth | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Wi-Fi | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Kompatibilné pamäťové karty | Nepodporovaný |
| HDMI vstup | 1 |
| Počet výstupov HDMI | 1 |
| Bluetooth kodek | SBC / AAC |
| Vrátane batérií | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Dodávané káble | HDMI |
| Záručný list | Áno |
| Stručný návod | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10), Dolby Vision |
| Farba | Čierna |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Montovateľné na stenu | Nie |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| FM rádio | Nie |
| Spotify Connect | Áno |
| Zabudovaný Chromecast | Áno |
| Podporované pásma | Nepodporovaný |
| Hmotnosť SoundBar | 5,65 kg |
| Hmotnost subwoofera | 10 kg |
| Šírka zadného reproduktora | 15,9 cm |
| Výška | 63 mm |
| Výška zadného reproduktora | 22,3 cm |
| Hĺbka zadného reproduktora | 14,2 cm |
| Šírka | 1250 mm |
| Hĺbka | 135 mm |
| Výška subwoofera | 40,7 cm |
| Hĺbka subwoofera | 40,3 cm |
| Hmotnosť zadného reproduktora | 4,08 kg |
| Šírka subwoofera | 20,2 cm |
| Spotreba energie soundbaru | 65 W |
| Spotreba elektrickej energie | 171 W |
| Spotreba energie subwoofera | 40 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| RMS výkon zadného reproduktora | 240 W |
| Ekvalizér | Áno |
| Citlivosť zadného reproduktora | 83 dB |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Výstupné zvukové kanály | 9.1.5 kanály/kanálov |
| Herný režim | Áno |
| Impedancia zadného reproduktora | 4 ohm |
| Režimy ekvalizéra | AI Sound Pro, Bass Blast, Bass Blast+, Hra, Film, Hudba, Šport, Štandardný |
| RMS výkon | 810 W |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Audio dekodéry | DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS Digital Surround, DTS-HD HR, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS:X |
| Podporované video formáty | Nepodporovaný |
| 3D kompatibilita | Nie |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
| Výška balenia | 572 mm |
| Šírka balenia | 1345 mm |
| Hĺbka balenia | 261 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 26,4 kg |
| Certifikácia Digital Living Network Alliance (DLNA) | Nie |
| Typ prehrávača diskov | Nie je súčasťou |
| Podporované mobilné operačné systémy | Android, iOS |
| LG technológie (AV/TV) | AI Sound Pro, WOW Orchestra, Works with Amazon Alexa, Works With Google Assistant, WOW Interface |
| Odpor | 6 ohm |
| Počet reproduktorov | 10 |
| Výkon reproduktorov Soundbar | 350 W |
| RMS výkon subwooferu | 220 W |
| Pripojenie subwoofera | Bezdrôtový |
| Subwoofer súčasťou | Áno |
| Priemer basového reproduktora (subwoofer) | 20,3 cm (8") |
| Bass reflex | Áno |
| Citlivosť subwooferu | 86 dB |
| Odpor subwoofera | 3 ohm |
| Umiestnenie subwoofera | Oddelené |
| Typ subwooferu | Aktívny subwoofer |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soundbars |
|---|---|
| EAN: | 8806091959805 |
| USB vstup: | Áno |
| Vstup AUX: | Nie |
| Verzia Bluetooth: | 5.1 |
| Optický vstup digitálneho audia: | 1 |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Bluetooth: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Wi-Fi: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Nepodporovaný |
| HDMI vstup: | 1 |
| Počet výstupov HDMI: | 1 |
| Bluetooth kodek: | SBC / AAC |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Dodávané káble: | HDMI |
| Záručný list: | Áno |
| Stručný návod: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10), Dolby Vision |
| Farba: | Čierna |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Montovateľné na stenu: | Nie |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| FM rádio: | Nie |
| Spotify Connect: | Áno |
| Zabudovaný Chromecast: | Áno |
| Podporované pásma: | Nepodporovaný |
| Hmotnosť SoundBar: | 5,65 kg |
| Hmotnost subwoofera: | 10 kg |
| Šírka zadného reproduktora: | 15,9 cm |
| Výška: | 63 mm |
| Výška zadného reproduktora: | 22,3 cm |
| Hĺbka zadného reproduktora: | 14,2 cm |
| Šírka: | 1250 mm |
| Hĺbka: | 135 mm |
| Výška subwoofera: | 40,7 cm |
| Hĺbka subwoofera: | 40,3 cm |
| Hmotnosť zadného reproduktora: | 4,08 kg |
| Šírka subwoofera: | 20,2 cm |
| Spotreba energie soundbaru: | 65 W |
| Spotreba elektrickej energie: | 171 W |
| Spotreba energie subwoofera: | 40 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| RMS výkon zadného reproduktora: | 240 W |
| Ekvalizér: | Áno |
| Citlivosť zadného reproduktora: | 83 dB |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Výstupné zvukové kanály: | 9.1.5 kanály/kanálov |
| Herný režim: | Áno |
| Impedancia zadného reproduktora: | 4 ohm |
| Režimy ekvalizéra: | AI Sound Pro, Bass Blast, Bass Blast+, Hra, Film, Hudba, Šport, Štandardný |
| RMS výkon: | 810 W |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Audio dekodéry: | DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS Digital Surround, DTS-HD HR, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS:X |
| Podporované video formáty: | Nepodporovaný |
| 3D kompatibilita: | Nie |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
| Výška balenia: | 572 mm |
| Šírka balenia: | 1345 mm |
| Hĺbka balenia: | 261 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 26,4 kg |
| Certifikácia Digital Living Network Alliance (DLNA): | Nie |
| Typ prehrávača diskov: | Nie je súčasťou |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Android, iOS |
| LG technológie (AV/TV): | AI Sound Pro, WOW Orchestra, Works with Amazon Alexa, Works With Google Assistant, WOW Interface |
| Odpor: | 6 ohm |
| Počet reproduktorov: | 10 |
| Výkon reproduktorov Soundbar: | 350 W |
| RMS výkon subwooferu: | 220 W |
| Pripojenie subwoofera: | Bezdrôtový |
| Subwoofer súčasťou: | Áno |
| Priemer basového reproduktora (subwoofer): | 20,3 cm (8") |
| Bass reflex: | Áno |
| Citlivosť subwooferu: | 86 dB |
| Odpor subwoofera: | 3 ohm |
| Umiestnenie subwoofera: | Oddelené |
| Typ subwooferu: | Aktívny subwoofer |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
