Samsung HW-S700D/EN soundbar reproduktor Čierna 3.1 kanály/kanálov
Kód: GKSSA1SOU0105Podrobný popis
Samsung HW-S700D/EN soundbar reproduktor Čierna 3.1 kanály/kanálov| Bluetooth | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Počet výstupov HDMI | 1 |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Wi-Fi | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Montáž na stenu | Áno |
| Podporované zvukové formáty | OGG, FLAC, WAV, ALAC, AAC, MP3, AIFF |
| Farba | Čierna |
| Nočný režim | Áno |
| Funkcia SpaceFit Sound | Áno |
| Q-Symphony | Áno |
| Spotify Connect | Áno |
| Montovateľné na stenu | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Zabudovaný Chromecast | Áno |
| Hmotnosť SoundBar | 1 kg |
| Hĺbka | 39,9 mm |
| Šírka subwoofera | 20,5 cm |
| Šírka | 890 mm |
| Výška | 38 mm |
| Hmotnost subwoofera | 6 kg |
| Hĺbka subwoofera | 30,2 cm |
| Výška subwoofera | 35,3 cm |
| Spotreba energie subwoofera | 28 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba energie soundbaru | 18 W |
| Režimy ekvalizéra | Adaptívny, Game Pro, Štandardný, Rozšírenie priestorového zvuku |
| Audio dekodéry | Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Digital 5.1 |
| Výstupné zvukové kanály | 3.1 kanály/kanálov |
| Ekvalizér | Áno |
| Hĺbka balenia | 272 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 9,2 kg |
| Výška balenia | 443 mm |
| Šírka balenia | 967 mm |
| Samsung technológie(AV/TV) | Tap Sound |
| Upozornenia | Do not expose the device to moisture or water., The device contains electrical components - do not open the housing., Read and retain the operating instructions. |
| Počet reproduktorov | 7 |
| Pripojenie subwoofera | Bezdrôtový |
| Subwoofer súčasťou | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soundbars |
|---|---|
| EAN: | 8806095471389 |
| Bluetooth: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Počet výstupov HDMI: | 1 |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Wi-Fi: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Montáž na stenu: | Áno |
| Podporované zvukové formáty: | OGG, FLAC, WAV, ALAC, AAC, MP3, AIFF |
| Farba: | Čierna |
| Nočný režim: | Áno |
| Funkcia SpaceFit Sound: | Áno |
| Q-Symphony: | Áno |
| Spotify Connect: | Áno |
| Montovateľné na stenu: | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Zabudovaný Chromecast: | Áno |
| Hmotnosť SoundBar: | 1 kg |
| Hĺbka: | 39,9 mm |
| Šírka subwoofera: | 20,5 cm |
| Šírka: | 890 mm |
| Výška: | 38 mm |
| Hmotnost subwoofera: | 6 kg |
| Hĺbka subwoofera: | 30,2 cm |
| Výška subwoofera: | 35,3 cm |
| Spotreba energie subwoofera: | 28 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba energie soundbaru: | 18 W |
| Režimy ekvalizéra: | Adaptívny, Game Pro, Štandardný, Rozšírenie priestorového zvuku |
| Audio dekodéry: | Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Digital 5.1 |
| Výstupné zvukové kanály: | 3.1 kanály/kanálov |
| Ekvalizér: | Áno |
| Hĺbka balenia: | 272 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 9,2 kg |
| Výška balenia: | 443 mm |
| Šírka balenia: | 967 mm |
| Samsung technológie(AV/TV): | Tap Sound |
| Upozornenia: | Do not expose the device to moisture or water., The device contains electrical components - do not open the housing., Read and retain the operating instructions. |
| Počet reproduktorov: | 7 |
| Pripojenie subwoofera: | Bezdrôtový |
| Subwoofer súčasťou: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
