SOUNDBAR XENO 20W LED BLUETOOTH
Kód: GKSDFNSOU0002Podrobný popis
SOUNDBAR XENO 20W LED BLUETOOTH| USB pripojenie | Áno |
| USB port pre nabíjanie | Áno |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Odporúčané použitie | PC / Laptop |
| Záručný list | Áno |
| Stručný návod | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Odstup signálu od šumu (SNR) | 75 dB |
| RMS výkon | 20 W |
| Frekvenčný rozsah | 20 - 20000 Hz |
| Ovládanie hlasitosti | Tlačidlá |
| Dizajn produktu | Kocka |
| Farba | Čierna |
| Počet meničov | 1 |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Typ balenia | Box |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS |
| Upozornenia | The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points., Keep out of the reach of children., Do not expose to open flames or high temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soundbars |
|---|---|
| EAN: | 4745091892153 |
| USB pripojenie: | Áno |
| USB port pre nabíjanie: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Odporúčané použitie: | PC / Laptop |
| Záručný list: | Áno |
| Stručný návod: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Odstup signálu od šumu (SNR): | 75 dB |
| RMS výkon: | 20 W |
| Frekvenčný rozsah: | 20 - 20000 Hz |
| Ovládanie hlasitosti: | Tlačidlá |
| Dizajn produktu: | Kocka |
| Farba: | Čierna |
| Počet meničov: | 1 |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Typ balenia: | Box |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS |
| Upozornenia: | The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points., Keep out of the reach of children., Do not expose to open flames or high temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
