Adam Audio A7V Čierny
Kód: NGLADUGLO0006Podrobný popis
Adam Audio A7V Čierny| Linkové vstupy (RCA) | 1 |
| XLR vstup | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Typ produktu | Štúdiové monitory |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 337 mm |
| Hĺbka | 280 mm |
| Hmotnosť | 8,7 kg |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstavaný displej | Nie |
| Hladina hluku (vysoký zisk) | 113 dB |
| Frekvenčný rozsah | 40 - 45000 Hz |
| Farba | Čierna |
| On/off vypínač | Áno |
| Základný materiál | MDF |
| LED indikátory | Áno |
| Výškový reproduktor | Áno |
| Priemer subwoofera (imperiálne) | 17,8 cm (7") |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Počet meničov | 2 |
| Priemer výškového reproduktora | 5,08 cm (2") |
| Basový reproduktor | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -10 - 40 °C |
| Upozornenia | Do not expose the product to prolonged moisture., Disconnect the product from the power source before carrying out any maintenance or repair work., Avoid using the product at very high volume levels for long periods of time. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Speakers |
|---|---|
| EAN: | 4260113134658 |
| Linkové vstupy (RCA): | 1 |
| XLR vstup: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Typ produktu: | Štúdiové monitory |
| Šírka: | 200 mm |
| Výška: | 337 mm |
| Hĺbka: | 280 mm |
| Hmotnosť: | 8,7 kg |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Hladina hluku (vysoký zisk): | 113 dB |
| Frekvenčný rozsah: | 40 - 45000 Hz |
| Farba: | Čierna |
| On/off vypínač: | Áno |
| Základný materiál: | MDF |
| LED indikátory: | Áno |
| Výškový reproduktor: | Áno |
| Priemer subwoofera (imperiálne): | 17,8 cm (7") |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Počet meničov: | 2 |
| Priemer výškového reproduktora: | 5,08 cm (2") |
| Basový reproduktor: | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -10 - 40 °C |
| Upozornenia: | Do not expose the product to prolonged moisture., Disconnect the product from the power source before carrying out any maintenance or repair work., Avoid using the product at very high volume levels for long periods of time. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
