Adam Audio T5V Čierny
Kód: NGLADUGLO0020Podrobný popis
Adam Audio T5V Čierny| XLR vstup | Áno |
| Linkové vstupy (RCA) | 1 |
| Typ produktu | Štúdiové monitory |
| Hĺbka | 297 mm |
| Šírka | 179 mm |
| Výška | 298 mm |
| Hmotnosť | 5,7 kg |
| Vstavaný displej | Nie |
| Farba | Čierna |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Výškový reproduktor | Áno |
| Basový reproduktor | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Speakers |
|---|---|
| EAN: | 4260113133620 |
| XLR vstup: | Áno |
| Linkové vstupy (RCA): | 1 |
| Typ produktu: | Štúdiové monitory |
| Hĺbka: | 297 mm |
| Šírka: | 179 mm |
| Výška: | 298 mm |
| Hmotnosť: | 5,7 kg |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Výškový reproduktor: | Áno |
| Basový reproduktor: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
