Fluid Audio FX50 V2 - aktívny štúdiový monitor
Kód: NGLFL2GLO0001Podrobný popis
Fluid Audio FX50 V2 - aktívny štúdiový monitor| XLR výstup | 1 |
| 6,35 mm (1/4 palca) výstup | 1 |
| Linkové vstupy (RCA) | 1 |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Štúdiové monitory |
| On/off vypínač | Áno |
| Hmotnosť | 3,8 kg |
| Výška | 230 mm |
| Hĺbka | 234 mm |
| Šírka | 176 mm |
| Priemer výškového reproduktora | 2,54 cm (1") |
| Frekvencia slúchadiel | 49 - 22000 Hz |
| Počet meničov hlavných reproduktorov | 1 |
| Maximálna hodnota SPL | 110 dB |
| Počet meničov výškových reproduktorov | 1 |
| Priemer basového reproduktora | 12,7 cm (5") |
| Materiál | MDF |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Speakers |
|---|---|
| EAN: | 810061210092 |
| XLR výstup: | 1 |
| 6,35 mm (1/4 palca) výstup: | 1 |
| Linkové vstupy (RCA): | 1 |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Štúdiové monitory |
| On/off vypínač: | Áno |
| Hmotnosť: | 3,8 kg |
| Výška: | 230 mm |
| Hĺbka: | 234 mm |
| Šírka: | 176 mm |
| Priemer výškového reproduktora: | 2,54 cm (1") |
| Frekvencia slúchadiel: | 49 - 22000 Hz |
| Počet meničov hlavných reproduktorov: | 1 |
| Maximálna hodnota SPL: | 110 dB |
| Počet meničov výškových reproduktorov: | 1 |
| Priemer basového reproduktora: | 12,7 cm (5") |
| Materiál: | MDF |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
