JBL 104 SET-BT Black - koaxiálne monitory s rozhraním Bluetooth
Kód: NGLJBLGLO0001Podrobný popis
JBL 104 SET-BT Black - koaxiálne monitory s rozhraním Bluetooth| Audio (L, R) vstup | 1 |
| Vstup striedavého napätia | Áno |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Audio výstup | 1/8" stereo headphone with auto speaker mute |
| Pripojenie slúchadiel | 3,5 mm |
| Linkové vstupy (RCA) | 1 |
| Audio vstup | Bluetooth, 1/8" Aux, RCA, 1/4" TRS balanced |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| Návod na použitie | Áno |
| Dodávané káble | AC, RCA |
| Šírka balenia | 205 mm |
| Hĺbka balenia | 300 mm |
| Výška balenia | 335 mm |
| Výška | 247 mm |
| Hmotnosť | 3,79 kg |
| Hĺbka | 153 mm |
| Šírka | 153 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 4,8 kg |
| Spotreba energie (max) | 85 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstavaný displej | Nie |
| Line-in celkové harmonické skreslenie (THD) | 1% |
| Citlivosť | 87 dB |
| Line-out celkové harmonické skreslenie (THD) | 0,2% |
| Frekvenčný rozsah | 60 - 20000 Hz |
| Line-in vyvážený odpor | 8 ohm |
| Line-out celkové harmonické skreslenie plus šum (THD + N) (1 kHz) | 10% |
| On/off vypínač | Áno |
| LED indikátory | Áno |
| Farba | Čierna |
| Základný materiál | Kov, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Ovládanie hlasitosti | Otočné |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Priemer subwoofera (imperiálne) | 11,4 cm (4.5") |
| Počet meničov | 4 |
| RMS výkon | 60 W |
| Výškový reproduktor | Áno |
| Basový reproduktor | Áno |
| Priemer výškového reproduktora | 1,91 cm (0.75") |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Upozornenia | Avoid using the product at very high volume levels for long periods of time., Disconnect the product from the power source before carrying out any maintenance or repair work., Do not expose the product to prolonged moisture. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Speakers |
|---|---|
| EAN: | 691991033728 |
| Audio (L, R) vstup: | 1 |
| Vstup striedavého napätia: | Áno |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Audio výstup: | 1/8" stereo headphone with auto speaker mute |
| Pripojenie slúchadiel: | 3,5 mm |
| Linkové vstupy (RCA): | 1 |
| Audio vstup: | Bluetooth, 1/8" Aux, RCA, 1/4" TRS balanced |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Dodávané káble: | AC, RCA |
| Šírka balenia: | 205 mm |
| Hĺbka balenia: | 300 mm |
| Výška balenia: | 335 mm |
| Výška: | 247 mm |
| Hmotnosť: | 3,79 kg |
| Hĺbka: | 153 mm |
| Šírka: | 153 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 4,8 kg |
| Spotreba energie (max): | 85 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Line-in celkové harmonické skreslenie (THD): | 1% |
| Citlivosť: | 87 dB |
| Line-out celkové harmonické skreslenie (THD): | 0,2% |
| Frekvenčný rozsah: | 60 - 20000 Hz |
| Line-in vyvážený odpor: | 8 ohm |
| Line-out celkové harmonické skreslenie plus šum (THD + N) (1 kHz): | 10% |
| On/off vypínač: | Áno |
| LED indikátory: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Základný materiál: | Kov, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Ovládanie hlasitosti: | Otočné |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Priemer subwoofera (imperiálne): | 11,4 cm (4.5") |
| Počet meničov: | 4 |
| RMS výkon: | 60 W |
| Výškový reproduktor: | Áno |
| Basový reproduktor: | Áno |
| Priemer výškového reproduktora: | 1,91 cm (0.75") |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid using the product at very high volume levels for long periods of time., Disconnect the product from the power source before carrying out any maintenance or repair work., Do not expose the product to prolonged moisture. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
