Nástenný reproduktor Avtek WS 510
Kód: NGLAVTGLO0001Podrobný popis
Nástenný reproduktor Avtek WS 510| Hmotnosť | 1,3 kg |
| RMS výkon | 10 W |
| Farba | Šedá, Biela |
| Montovateľné na stenu | Áno |
| Typ reproduktora | 2-way |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local regulations for electronic equipment., Do not dismantle the unit - risk of electric shock., Do not expose the device to moisture or water. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Speakers |
|---|---|
| EAN: | 5907731310901 |
| Hmotnosť: | 1,3 kg |
| RMS výkon: | 10 W |
| Farba: | Šedá, Biela |
| Montovateľné na stenu: | Áno |
| Typ reproduktora: | 2-way |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local regulations for electronic equipment., Do not dismantle the unit - risk of electric shock., Do not expose the device to moisture or water. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
