PreSonus Eris 3.5 2nd Gen - pár aktívnych monitorov
Kód: GKSPSSGLO0022Podrobný popis
PreSonus Eris 3.5 2nd Gen - pár aktívnych monitorov| Vstup AUX | Áno |
| Bluetooth | Nie |
| 1/8" (3,5 mm) slúchadlové výstupy | 1 |
| Vstup 1/4" (6,35 mm) TRS | 2 |
| Audio RCA vstupy | 2 |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Odporúčané použitie | Studio |
| Farba | Čierna |
| Ovládanie hlasitosti | Otočné |
| Typ produktu | Štúdiové monitory |
| Hĺbka | 164 mm |
| Šírka | 140,5 mm |
| Výška | 210 mm |
| Hmotnosť | 2 x 3,1 kg |
| Typ zdroja | AC |
| Maximálna hodnota SPL | 98 dB |
| Frekvenčný rozsah | 80 - 20000 Hz |
| RMS výkon | 2 x 25 W |
| Priemer výškového reproduktora | 25,4 cm |
| Priemer basového reproduktora | 8,89 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Speakers |
|---|---|
| EAN: | 673454011863 |
| Vstup AUX: | Áno |
| Bluetooth: | Nie |
| 1/8" (3,5 mm) slúchadlové výstupy: | 1 |
| Vstup 1/4" (6,35 mm) TRS: | 2 |
| Audio RCA vstupy: | 2 |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Odporúčané použitie: | Studio |
| Farba: | Čierna |
| Ovládanie hlasitosti: | Otočné |
| Typ produktu: | Štúdiové monitory |
| Hĺbka: | 164 mm |
| Šírka: | 140,5 mm |
| Výška: | 210 mm |
| Hmotnosť: | 2 x 3,1 kg |
| Typ zdroja: | AC |
| Maximálna hodnota SPL: | 98 dB |
| Frekvenčný rozsah: | 80 - 20000 Hz |
| RMS výkon: | 2 x 25 W |
| Priemer výškového reproduktora: | 25,4 cm |
| Priemer basového reproduktora: | 8,89 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
