PreSonus Eris 3.5 BT 2nd Gen - pár aktívnych monitorov BT
Kód: GKSPSSGLO0023Podrobný popis
PreSonus Eris 3.5 BT 2nd Gen - pár aktívnych monitorov BT| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Bluetooth | Áno |
| 1/8" (3,5 mm) slúchadlové výstupy | 1 |
| Vstup 1/4" (6,35 mm) TRS | 2 |
| Audio RCA vstupy | 2 |
| Vstup AUX | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| Farba | Čierna |
| Ovládanie hlasitosti | Otočné |
| Odporúčané použitie | Studio |
| Typ produktu | Štúdiové monitory |
| Šírka | 140,5 mm |
| Výška | 210 mm |
| Hmotnosť | 2 x 3,1 kg |
| Hĺbka | 164 mm |
| Typ zdroja | AC |
| RMS výkon | 2 x 25 W |
| Frekvenčný rozsah | 80 - 20000 Hz |
| Maximálna hodnota SPL | 98 dB |
| Priemer basového reproduktora | 8,89 cm |
| Priemer výškového reproduktora | 2,54 cm |
| Upozornenia | Avoid using the product at very high volume levels for long periods of time., Do not expose the product to prolonged moisture., Disconnect the product from the power source before carrying out any maintenance or repair work. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Speakers |
|---|---|
| EAN: | 673454011832 |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Bluetooth: | Áno |
| 1/8" (3,5 mm) slúchadlové výstupy: | 1 |
| Vstup 1/4" (6,35 mm) TRS: | 2 |
| Audio RCA vstupy: | 2 |
| Vstup AUX: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| Farba: | Čierna |
| Ovládanie hlasitosti: | Otočné |
| Odporúčané použitie: | Studio |
| Typ produktu: | Štúdiové monitory |
| Šírka: | 140,5 mm |
| Výška: | 210 mm |
| Hmotnosť: | 2 x 3,1 kg |
| Hĺbka: | 164 mm |
| Typ zdroja: | AC |
| RMS výkon: | 2 x 25 W |
| Frekvenčný rozsah: | 80 - 20000 Hz |
| Maximálna hodnota SPL: | 98 dB |
| Priemer basového reproduktora: | 8,89 cm |
| Priemer výškového reproduktora: | 2,54 cm |
| Upozornenia: | Avoid using the product at very high volume levels for long periods of time., Do not expose the product to prolonged moisture., Disconnect the product from the power source before carrying out any maintenance or repair work. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
