36 / 5 000 DEFENDER SPK-190 2.0 8W USB REPRODUKTORY
Kód: GKSDFNGLO0002Podrobný popis
36 / 5 000 DEFENDER SPK-190 2.0 8W USB REPRODUKTORY| 3,5 mm konektor | Áno |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Pripojenie slúchadiel | 3,5 mm |
| Farba | Čierna |
| Odporúčané použitie | PC |
| Základný materiál | Plast |
| On/off vypínač | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Záručný list | Áno |
| Jednosmerné vstupné napätie | 5 V |
| Typ zdroja | USB |
| Frekvenčný rozsah | 70 - 20000 Hz |
| RMS výkon | 8 W |
| Počet stredových meničov | 1 |
| Výškový reproduktor | Nie |
| Výstupné zvukové kanály | 2.0 kanály/kanálov |
| Basový reproduktor | Nie |
| Umiestnenie reprosústavy | Satelit |
| Počet meničov | 1 |
| Umiestnenie reproduktorov | Stolný / regálový |
| Magneticky tienený | Áno |
| Zosilňovač | Vstavaný |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Speakers and speaker sets |
|---|---|
| EAN: | 4714033651905 |
| 3,5 mm konektor: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Pripojenie slúchadiel: | 3,5 mm |
| Farba: | Čierna |
| Odporúčané použitie: | PC |
| Základný materiál: | Plast |
| On/off vypínač: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Záručný list: | Áno |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 5 V |
| Typ zdroja: | USB |
| Frekvenčný rozsah: | 70 - 20000 Hz |
| RMS výkon: | 8 W |
| Počet stredových meničov: | 1 |
| Výškový reproduktor: | Nie |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.0 kanály/kanálov |
| Basový reproduktor: | Nie |
| Umiestnenie reprosústavy: | Satelit |
| Počet meničov: | 1 |
| Umiestnenie reproduktorov: | Stolný / regálový |
| Magneticky tienený: | Áno |
| Zosilňovač: | Vstavaný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
