Garmin fēnix 8 Pro 3,56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Digitálny 454 x 454 px Dotyková obrazovka Grafit, Titán Wi-Fi GPS
Kód: SIAGARZEG0406Podrobný popis
Garmin fēnix 8 Pro 3,56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Digitálny 454 x 454 px Dotyková obrazovka Grafit, Titán Wi-Fi GPS| USB vstup | Nie |
| NFC | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Pripojenie slúchadiel | Nie |
| FM rádio | Nie |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Integrovaná kamera | Nie |
| Flash pamäť | 32 GB |
| Podporované mobilné operačné systémy | Android, iOS |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Nabíjačka | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Meranie tepovej frekvencie | Manuálne, Automatický |
| Navrhované aktivity | Badminton, Gymnastika, Lyžovanie, Rybárčenie, Baseball, Potápanie, Turistika, Outdoor rowing, Lov, Golf, Rowing, Bicyklovanie, Beh, Skateboarding, Hokej, Volejbal, Chôdza, Box, Pilates, Jazdenie, Paddling, Futbal, Jazda na snowboarde, Basketbal, Motor sports, Plachtenie, Surfovanie, HIIT, Stair stepper, Šplhanie, Plávanie, Yoga, Tenis, Práca s dýchaním, Triatlon |
| Gyroskop | Áno |
| Sledovanie aktivity | Áno |
| Podporované aplikácie | Connect IQ |
| Prejdená vzdialenosť | Áno |
| Možnosť aktualizácie firmvéru | Áno |
| Oznámenia kalendára | Áno |
| Spálené kalórie | Áno |
| SMS | Áno |
| Viacero cyklistických profilov | Áno |
| Odporúčanie pre tréning | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti | Áno |
| Správa osobných informácií | Krokomer, Kalkulačka, Kalendár, Stopky, Budík |
| Časovač | Áno |
| Rozšírené svičenia | Áno |
| Senzor teploty kože | Áno |
| Budík | Áno |
| Barometrický výškomer | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Hĺbkový snímač | Áno |
| Intervalový tréning | Áno |
| Stopky | Áno |
| Vyhradené tlačidlá pre SmartWatch | Funkcia |
| Find my phone funkcia | Áno |
| Funkcia virtuálneho protivníka | Áno |
| Vstavaný krokomer | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| Inteligentné upozornenie | Áno |
| Upozornenie na správy SMS | Áno |
| Detekcia spánkového apnoe | Áno |
| Režim Triathlon | Áno |
| Funkcia monitorovania stresu | Áno |
| Kalendár | Áno |
| Zobrazenie počasia | Áno |
| Hudobný prehrávač | Áno |
| Automatická pauza | Áno |
| Výpočet plochy | Áno |
| Ovládanie hudby | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Kvalita spánku | Áno |
| Sledovač aktivity | Áno |
| Funkcia virtuálneho partnera | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi | Áno |
| Aktívne minúty | Áno |
| Teplomer | Áno |
| Upozornenie na hovory | Áno |
| Návrh doby odpočinku | Áno |
| Meranie efektívnosti tréningu | Áno |
| Funkcia výstrahy SOS | Áno |
| Hmotnosť | 90 g |
| Šírka pásky | 2,6 cm |
| Hrúbka | 1,65 cm |
| Hĺbka | 51 mm |
| Šírka | 51 mm |
| Životnosť batérie | 27 dni |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| Životnosť batérie (režim GPS) | 123 h |
| Životnosť batérie (max.) | 648 h |
| Farebný displej | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky | 3,56 cm |
| Vždy zapnutý displej | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 3,56 cm (1.4") |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 454 x 454 px |
| Typ displeja | Digitálny |
| Typ skla hodiniek | Zafír |
| Technológia zobrazenia | AMOLED |
| GPS | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| Kompatibilita s externými zariadeniami | Áno |
| Galileo | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Áno |
| BeiDou | Áno |
| Farba puzdra na hodinky | Titán, Grafit |
| Farba pracky | Šedá |
| Materiál pásky | Silikón |
| Farba pásky | Čierna |
| Postavenie na trhu | Športové hodinky |
| Materiál puzdra na hodinky | Polymér, Titán |
| Veľkosť puzdra na hodinky | 51 mm |
| Ochranné funkcie | Vode odolné |
| Odolnosť proti vode | 10 bankomat |
| Veľkosť zápästia | 127 - 210 mm |
| Tvar | Kolo |
| Hĺbka balenia | 88 mm |
| Šírka balenia | 94 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 280 g |
| Výška balenia | 94 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| EAN: | 753759351007 |
| USB vstup: | Nie |
| NFC: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Pripojenie slúchadiel: | Nie |
| FM rádio: | Nie |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| Flash pamäť: | 32 GB |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Android, iOS |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Nabíjačka: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Meranie tepovej frekvencie: | Manuálne, Automatický |
| Navrhované aktivity: | Badminton, Gymnastika, Lyžovanie, Rybárčenie, Baseball, Potápanie, Turistika, Outdoor rowing, Lov, Golf, Rowing, Bicyklovanie, Beh, Skateboarding, Hokej, Volejbal, Chôdza, Box, Pilates, Jazdenie, Paddling, Futbal, Jazda na snowboarde, Basketbal, Motor sports, Plachtenie, Surfovanie, HIIT, Stair stepper, Šplhanie, Plávanie, Yoga, Tenis, Práca s dýchaním, Triatlon |
| Gyroskop: | Áno |
| Sledovanie aktivity: | Áno |
| Podporované aplikácie: | Connect IQ |
| Prejdená vzdialenosť: | Áno |
| Možnosť aktualizácie firmvéru: | Áno |
| Oznámenia kalendára: | Áno |
| Spálené kalórie: | Áno |
| SMS: | Áno |
| Viacero cyklistických profilov: | Áno |
| Odporúčanie pre tréning: | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti: | Áno |
| Správa osobných informácií: | Krokomer, Kalkulačka, Kalendár, Stopky, Budík |
| Časovač: | Áno |
| Rozšírené svičenia: | Áno |
| Senzor teploty kože: | Áno |
| Budík: | Áno |
| Barometrický výškomer: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Hĺbkový snímač: | Áno |
| Intervalový tréning: | Áno |
| Stopky: | Áno |
| Vyhradené tlačidlá pre SmartWatch: | Funkcia |
| Find my phone funkcia: | Áno |
| Funkcia virtuálneho protivníka: | Áno |
| Vstavaný krokomer: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| Inteligentné upozornenie: | Áno |
| Upozornenie na správy SMS: | Áno |
| Detekcia spánkového apnoe: | Áno |
| Režim Triathlon: | Áno |
| Funkcia monitorovania stresu: | Áno |
| Kalendár: | Áno |
| Zobrazenie počasia: | Áno |
| Hudobný prehrávač: | Áno |
| Automatická pauza: | Áno |
| Výpočet plochy: | Áno |
| Ovládanie hudby: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Kvalita spánku: | Áno |
| Sledovač aktivity: | Áno |
| Funkcia virtuálneho partnera: | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi: | Áno |
| Aktívne minúty: | Áno |
| Teplomer: | Áno |
| Upozornenie na hovory: | Áno |
| Návrh doby odpočinku: | Áno |
| Meranie efektívnosti tréningu: | Áno |
| Funkcia výstrahy SOS: | Áno |
| Hmotnosť: | 90 g |
| Šírka pásky: | 2,6 cm |
| Hrúbka: | 1,65 cm |
| Hĺbka: | 51 mm |
| Šírka: | 51 mm |
| Životnosť batérie: | 27 dni |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| Životnosť batérie (režim GPS): | 123 h |
| Životnosť batérie (max.): | 648 h |
| Farebný displej: | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky: | 3,56 cm |
| Vždy zapnutý displej: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 3,56 cm (1.4") |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 454 x 454 px |
| Typ displeja: | Digitálny |
| Typ skla hodiniek: | Zafír |
| Technológia zobrazenia: | AMOLED |
| GPS: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| Kompatibilita s externými zariadeniami: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| Farba puzdra na hodinky: | Titán, Grafit |
| Farba pracky: | Šedá |
| Materiál pásky: | Silikón |
| Farba pásky: | Čierna |
| Postavenie na trhu: | Športové hodinky |
| Materiál puzdra na hodinky: | Polymér, Titán |
| Veľkosť puzdra na hodinky: | 51 mm |
| Ochranné funkcie: | Vode odolné |
| Odolnosť proti vode: | 10 bankomat |
| Veľkosť zápästia: | 127 - 210 mm |
| Tvar: | Kolo |
| Hĺbka balenia: | 88 mm |
| Šírka balenia: | 94 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 280 g |
| Výška balenia: | 94 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
