Garmin Fenix 8 3,56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Digitálny 454 x 454 px Dotyková obrazovka Titán Wi-Fi GPS
Kód: SIAGARZEG0332Podrobný popis
Garmin Fenix 8 3,56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Digitálny 454 x 454 px Dotyková obrazovka Titán Wi-Fi GPS| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Flash pamäť | 32 GB |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy | Android, iOS |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Zámok klávesnice | Áno |
| Nabíjacia základňa | Áno |
| Dodávané káble | USB |
| Výpočet plochy | Áno |
| Funkcia monitorovania stresu | Áno |
| Zobrazenie počasia | Áno |
| Navrhované aktivity | Lov, Golf, Beh, Skateboarding, Hokej, Tenis, Práca s dýchaním, Badminton, Futbal, Basketbal, Motor sports, Surfovanie, Triatlon, Lyžovanie, Volejbal, Chôdza, Box, Pilates, Jazdenie, Šplhanie, Plávanie, Fitness, Yoga, Plachtenie, Rowing, Turistika, Rybárčenie, Baseball, Potápanie, Bicyklovanie |
| Intervalový tréning | Áno |
| Vibračný motor | Áno |
| Diaľkové prehrávanie zvuku | Áno |
| Upozornenia na nízku hodnotu tepu | Áno |
| Výpočet kalórií na báze srdcovej frekvencie | Áno |
| Snímač pohybu nohy | Áno |
| Find my phone funkcia | Áno |
| Funkcia virtuálneho protivníka | Áno |
| Sledovanie cvičenia | Áno |
| Inteligentné prebudenie | Áno |
| Informácie o slnku a mesiaci | Áno |
| Barometrický výškomer | Áno |
| Rozšírené svičenia | Áno |
| Funkcia Race predictor | Áno |
| Predpoveď počasia | Áno |
| Inteligentné upozornenie | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Sledovanie aktivity | Áno |
| Kvalita spánku | Áno |
| Výškomer | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti | Áno |
| Ovládanie hudby | Áno |
| Režim Triathlon | Áno |
| Spálené kalórie | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| Automatická pauza | Áno |
| Kontaktný snímač srdcového tepu | Áno |
| Oznámenia kalendára | Áno |
| Sledovač aktivity | Áno |
| Prejdená vzdialenosť | Áno |
| Meranie tepovej frekvencie | Automatický |
| Meranie efektívnosti tréningu | Áno |
| Fotografovanie na diaľku | Áno |
| Kalendár | Áno |
| Funkcia virtuálneho partnera | Áno |
| Bežecká dynamika | Áno |
| Časovač | Áno |
| Barometer | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Časové / vzdialenostné upozornenie | Áno |
| Teplomer | Áno |
| Návrh doby odpočinku | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi | Áno |
| Stopky | Áno |
| Budík | Áno |
| Vibračný budík | Áno |
| Šírka pásky | 2,6 cm |
| Rozmery (š x h x v) | 51 x 51 x 14,7 mm |
| Hmotnosť | 76 g |
| Životnosť batérie | 29 dni |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria |
| Životnosť batérie (režim GPS) | 84 h |
| Životnosť batérie (max.) | 4 týždňov |
| Uhlopriečka displeja | 3,56 cm (1.4") |
| Typ displeja | Digitálny |
| Rozlíšenie displeja | 454 x 454 px |
| Farebný displej | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky | 3,56 cm |
| Typ skla hodiniek | Zafír |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Veľkosť obrazovky displeja | 35,56 x 35,56 mm |
| Technológia zobrazenia | AMOLED |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| GLONASS | Áno |
| GPS | Áno |
| Galileo | Áno |
| BeiDou | Áno |
| Veľkosť pásu | Jedna veľkosť |
| Minimálna dĺžka popruhu | 12,7 cm |
| Maximálna dĺžka popruhu | 21 cm |
| Odolnosť proti vode | 10 bankomat |
| Vodotesné až do | 40 m |
| Veľkosť puzdra na hodinky | 51 mm |
| Farba puzdra na hodinky | Titán |
| Postavenie na trhu | Športové hodinky |
| Odnímateľný popruh | Áno |
| Materiál šošovky | Zafír |
| Materiál puzdra na hodinky | Plast vystužený vláknami (FRP), Titán |
| Farba pásky | Čierna |
| Tvar | Kolo |
| Materiál pásky | Silikón |
| Upozornenia | The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre., Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device., Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| EAN: | 753759338206 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Flash pamäť: | 32 GB |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Android, iOS |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Zámok klávesnice: | Áno |
| Nabíjacia základňa: | Áno |
| Dodávané káble: | USB |
| Výpočet plochy: | Áno |
| Funkcia monitorovania stresu: | Áno |
| Zobrazenie počasia: | Áno |
| Navrhované aktivity: | Lov, Golf, Beh, Skateboarding, Hokej, Tenis, Práca s dýchaním, Badminton, Futbal, Basketbal, Motor sports, Surfovanie, Triatlon, Lyžovanie, Volejbal, Chôdza, Box, Pilates, Jazdenie, Šplhanie, Plávanie, Fitness, Yoga, Plachtenie, Rowing, Turistika, Rybárčenie, Baseball, Potápanie, Bicyklovanie |
| Intervalový tréning: | Áno |
| Vibračný motor: | Áno |
| Diaľkové prehrávanie zvuku: | Áno |
| Upozornenia na nízku hodnotu tepu: | Áno |
| Výpočet kalórií na báze srdcovej frekvencie: | Áno |
| Snímač pohybu nohy: | Áno |
| Find my phone funkcia: | Áno |
| Funkcia virtuálneho protivníka: | Áno |
| Sledovanie cvičenia: | Áno |
| Inteligentné prebudenie: | Áno |
| Informácie o slnku a mesiaci: | Áno |
| Barometrický výškomer: | Áno |
| Rozšírené svičenia: | Áno |
| Funkcia Race predictor: | Áno |
| Predpoveď počasia: | Áno |
| Inteligentné upozornenie: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Sledovanie aktivity: | Áno |
| Kvalita spánku: | Áno |
| Výškomer: | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti: | Áno |
| Ovládanie hudby: | Áno |
| Režim Triathlon: | Áno |
| Spálené kalórie: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| Automatická pauza: | Áno |
| Kontaktný snímač srdcového tepu: | Áno |
| Oznámenia kalendára: | Áno |
| Sledovač aktivity: | Áno |
| Prejdená vzdialenosť: | Áno |
| Meranie tepovej frekvencie: | Automatický |
| Meranie efektívnosti tréningu: | Áno |
| Fotografovanie na diaľku: | Áno |
| Kalendár: | Áno |
| Funkcia virtuálneho partnera: | Áno |
| Bežecká dynamika: | Áno |
| Časovač: | Áno |
| Barometer: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Časové / vzdialenostné upozornenie: | Áno |
| Teplomer: | Áno |
| Návrh doby odpočinku: | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi: | Áno |
| Stopky: | Áno |
| Budík: | Áno |
| Vibračný budík: | Áno |
| Šírka pásky: | 2,6 cm |
| Rozmery (š x h x v): | 51 x 51 x 14,7 mm |
| Hmotnosť: | 76 g |
| Životnosť batérie: | 29 dni |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria |
| Životnosť batérie (režim GPS): | 84 h |
| Životnosť batérie (max.): | 4 týždňov |
| Uhlopriečka displeja: | 3,56 cm (1.4") |
| Typ displeja: | Digitálny |
| Rozlíšenie displeja: | 454 x 454 px |
| Farebný displej: | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky: | 3,56 cm |
| Typ skla hodiniek: | Zafír |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Veľkosť obrazovky displeja: | 35,56 x 35,56 mm |
| Technológia zobrazenia: | AMOLED |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| Veľkosť pásu: | Jedna veľkosť |
| Minimálna dĺžka popruhu: | 12,7 cm |
| Maximálna dĺžka popruhu: | 21 cm |
| Odolnosť proti vode: | 10 bankomat |
| Vodotesné až do: | 40 m |
| Veľkosť puzdra na hodinky: | 51 mm |
| Farba puzdra na hodinky: | Titán |
| Postavenie na trhu: | Športové hodinky |
| Odnímateľný popruh: | Áno |
| Materiál šošovky: | Zafír |
| Materiál puzdra na hodinky: | Plast vystužený vláknami (FRP), Titán |
| Farba pásky: | Čierna |
| Tvar: | Kolo |
| Materiál pásky: | Silikón |
| Upozornenia: | The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre., Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device., Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
