Garmin Forerunner 55 2,64 cm (1.04") 42 mm Digitálny 208 x 208 px GPS
Kód: SIAGARZEG0243Podrobný popis
Garmin Forerunner 55 2,64 cm (1.04") 42 mm Digitálny 208 x 208 px GPS| Bluetooth | Áno |
| NFC | Nie |
| Podpora jazykov | Multi |
| Návod na použitie | Áno |
| Osobné ciele | Áno |
| Časové / vzdialenostné upozornenie | Áno |
| Predpoveď počasia | Áno |
| Automatická pauza | Áno |
| Výpočet plochy | Áno |
| Find my phone funkcia | Áno |
| Vstavaný krokomer | Áno |
| Ovládanie hudby | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti | Áno |
| Inteligentné upozornenie | Áno |
| Časovač | Áno |
| Automatická detekcia dennej aktivity | Áno |
| Navrhované aktivity | Beh, Fitness |
| Intervalový tréning | Áno |
| Odporúčanie pre tréning | Áno |
| Budík | Áno |
| Lovecký a rybársky kalendár | Áno |
| Sledovanie cvičenia | Áno |
| Fitness test | Áno |
| Spálené kalórie | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Sledovanie aktivity | Áno |
| Krajina pôvodu | Taiwan |
| Vibračné zvonenie | Áno |
| Prejdená vzdialenosť | Áno |
| Rozšírené svičenia | Áno |
| Prenos srdcovej frekvencie | ANT+ |
| Vstavané meranie vzdialenosti | Áno |
| Kalendár | Áno |
| Programovanie tréningu | Áno |
| Sledovanie pohybu | Áno |
| Stopky | Áno |
| Návrh doby odpočinku | Áno |
| Režim hodín | 12 h/24 h |
| Šírka | 42 mm |
| Hĺbka | 42 mm |
| Hrúbka | 1,16 cm |
| Hmotnosť | 37 g |
| Akumulátor | Áno |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria |
| Životnosť batérie | 14 dni |
| Životnosť batérie (režim GPS) | 20 h |
| Uhlopriečka displeja | 2,64 cm (1.04") |
| Farebný displej | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 208 x 208 px |
| Podsvietenie | Áno |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Typ displeja | Digitálny |
| GLONASS | Áno |
| GPS | Áno |
| Tvar | Kolo |
| Odolnosť proti vode | 5 bankomat |
| Ochranné funkcie | Odolné proti poškriabaniu, Odolný proti nárazom, Odolné voči obliatiu, Vode odolné, Vodeodolný |
| Postavenie na trhu | Športové hodinky |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť puzdra na hodinky | 42 mm |
| Materiál šošovky | Sklo |
| Materiál pásky | Silikón |
| Farba pásky | Čierna |
| Aplikácie pre športové aktivity | Connect IQ |
| Kompatibilné operačné systémy | iPhone®, Android ™ |
| Ukazovateľ úrovne batérie | Áno |
| Šírka balenia | 68 mm |
| Hĺbka balenia | 67 mm |
| Výška balenia | 137 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 170 g |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 381 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 8,6 kg |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 40 kusov |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 315 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 305 mm |
| Typ podsvietenia | LED |
| Upozornenia | Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight., The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre., Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| EAN: | 753759279639 |
| Bluetooth: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Podpora jazykov: | Multi |
| Návod na použitie: | Áno |
| Osobné ciele: | Áno |
| Časové / vzdialenostné upozornenie: | Áno |
| Predpoveď počasia: | Áno |
| Automatická pauza: | Áno |
| Výpočet plochy: | Áno |
| Find my phone funkcia: | Áno |
| Vstavaný krokomer: | Áno |
| Ovládanie hudby: | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti: | Áno |
| Inteligentné upozornenie: | Áno |
| Časovač: | Áno |
| Automatická detekcia dennej aktivity: | Áno |
| Navrhované aktivity: | Beh, Fitness |
| Intervalový tréning: | Áno |
| Odporúčanie pre tréning: | Áno |
| Budík: | Áno |
| Lovecký a rybársky kalendár: | Áno |
| Sledovanie cvičenia: | Áno |
| Fitness test: | Áno |
| Spálené kalórie: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Sledovanie aktivity: | Áno |
| Krajina pôvodu: | Taiwan |
| Vibračné zvonenie: | Áno |
| Prejdená vzdialenosť: | Áno |
| Rozšírené svičenia: | Áno |
| Prenos srdcovej frekvencie: | ANT+ |
| Vstavané meranie vzdialenosti: | Áno |
| Kalendár: | Áno |
| Programovanie tréningu: | Áno |
| Sledovanie pohybu: | Áno |
| Stopky: | Áno |
| Návrh doby odpočinku: | Áno |
| Režim hodín: | 12 h/24 h |
| Šírka: | 42 mm |
| Hĺbka: | 42 mm |
| Hrúbka: | 1,16 cm |
| Hmotnosť: | 37 g |
| Akumulátor: | Áno |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria |
| Životnosť batérie: | 14 dni |
| Životnosť batérie (režim GPS): | 20 h |
| Uhlopriečka displeja: | 2,64 cm (1.04") |
| Farebný displej: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 208 x 208 px |
| Podsvietenie: | Áno |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Typ displeja: | Digitálny |
| GLONASS: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Tvar: | Kolo |
| Odolnosť proti vode: | 5 bankomat |
| Ochranné funkcie: | Odolné proti poškriabaniu, Odolný proti nárazom, Odolné voči obliatiu, Vode odolné, Vodeodolný |
| Postavenie na trhu: | Športové hodinky |
| Farba: | Čierna |
| Veľkosť puzdra na hodinky: | 42 mm |
| Materiál šošovky: | Sklo |
| Materiál pásky: | Silikón |
| Farba pásky: | Čierna |
| Aplikácie pre športové aktivity: | Connect IQ |
| Kompatibilné operačné systémy: | iPhone®, Android ™ |
| Ukazovateľ úrovne batérie: | Áno |
| Šírka balenia: | 68 mm |
| Hĺbka balenia: | 67 mm |
| Výška balenia: | 137 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 170 g |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 381 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 8,6 kg |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 40 kusov |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 315 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 305 mm |
| Typ podsvietenia: | LED |
| Upozornenia: | Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight., The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre., Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
