Garmin Forerunner 55 2,64 cm (1.04") MIP 42 mm Digitálny 208 x 208 px GPS
Kód: SIAGARZEG0333Podrobný popis
Garmin Forerunner 55 2,64 cm (1.04") MIP 42 mm Digitálny 208 x 208 px GPS| NFC | Nie |
| Bluetooth | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti | Áno |
| Spálené kalórie | Áno |
| Výpočet plochy | Áno |
| Find my phone funkcia | Áno |
| Navrhované aktivity | Beh, Bicyklovanie, Plávanie |
| Kvalita spánku | Áno |
| Lovecký a rybársky kalendár | Áno |
| Vstavané meranie vzdialenosti | Áno |
| Stopky | Áno |
| Intervalový tréning | Áno |
| Inteligentné upozornenie | Áno |
| Časovač | Áno |
| Rozšírené svičenia | Áno |
| Prejdená vzdialenosť | Áno |
| Informácie o slnku a mesiaci | Áno |
| Sledovanie cvičenia | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Budík | Áno |
| Funkcia Race predictor | Áno |
| Osobné ciele | Áno |
| Ovládanie hudby | Áno |
| Sledovanie aktivity | Áno |
| Snímač pohybu nohy | Áno |
| Upozornenie na správy SMS | Áno |
| Predpoveď počasia | Áno |
| Kalendár | Áno |
| Vibračné zvonenie | Áno |
| Programovanie tréningu | Áno |
| Bežecká dynamika | Áno |
| Šírka | 42 mm |
| Hrúbka | 1,16 cm |
| Hmotnosť | 37 g |
| Akumulátor | Áno |
| Životnosť batérie | 200 h, 14 dni |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria |
| Životnosť batérie (režim GPS) | 20 h |
| Uhlopriečka displeja | 2,64 cm (1.04") |
| Typ displeja | Digitálny |
| Farebný displej | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 208 x 208 px |
| Technológia zobrazenia | MIP |
| GLONASS | Áno |
| GPS | Áno |
| Veľkosť zápästia | 126 - 203 mm |
| Tvar | Kolo |
| Postavenie na trhu | Športové hodinky |
| Ochranné funkcie | Vode odolné |
| Farba | Akvamarín, Čierna |
| Veľkosť puzdra na hodinky | 42 mm |
| Materiál puzdra na hodinky | Sklo |
| Odolnosť proti vode | 5 bankomat |
| Farba pásky | Tyrkysová |
| Materiál šošovky | Sklo |
| Materiál pásky | Silikón |
| Aplikácie pre športové aktivity | Connect IQ |
| Kompatibilné operačné systémy | Android, iOS |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Výška | 42 mm |
| Upozornenia | Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight., The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre., Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| EAN: | 753759279653 |
| NFC: | Nie |
| Bluetooth: | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti: | Áno |
| Spálené kalórie: | Áno |
| Výpočet plochy: | Áno |
| Find my phone funkcia: | Áno |
| Navrhované aktivity: | Beh, Bicyklovanie, Plávanie |
| Kvalita spánku: | Áno |
| Lovecký a rybársky kalendár: | Áno |
| Vstavané meranie vzdialenosti: | Áno |
| Stopky: | Áno |
| Intervalový tréning: | Áno |
| Inteligentné upozornenie: | Áno |
| Časovač: | Áno |
| Rozšírené svičenia: | Áno |
| Prejdená vzdialenosť: | Áno |
| Informácie o slnku a mesiaci: | Áno |
| Sledovanie cvičenia: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Budík: | Áno |
| Funkcia Race predictor: | Áno |
| Osobné ciele: | Áno |
| Ovládanie hudby: | Áno |
| Sledovanie aktivity: | Áno |
| Snímač pohybu nohy: | Áno |
| Upozornenie na správy SMS: | Áno |
| Predpoveď počasia: | Áno |
| Kalendár: | Áno |
| Vibračné zvonenie: | Áno |
| Programovanie tréningu: | Áno |
| Bežecká dynamika: | Áno |
| Šírka: | 42 mm |
| Hrúbka: | 1,16 cm |
| Hmotnosť: | 37 g |
| Akumulátor: | Áno |
| Životnosť batérie: | 200 h, 14 dni |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria |
| Životnosť batérie (režim GPS): | 20 h |
| Uhlopriečka displeja: | 2,64 cm (1.04") |
| Typ displeja: | Digitálny |
| Farebný displej: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 208 x 208 px |
| Technológia zobrazenia: | MIP |
| GLONASS: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Veľkosť zápästia: | 126 - 203 mm |
| Tvar: | Kolo |
| Postavenie na trhu: | Športové hodinky |
| Ochranné funkcie: | Vode odolné |
| Farba: | Akvamarín, Čierna |
| Veľkosť puzdra na hodinky: | 42 mm |
| Materiál puzdra na hodinky: | Sklo |
| Odolnosť proti vode: | 5 bankomat |
| Farba pásky: | Tyrkysová |
| Materiál šošovky: | Sklo |
| Materiál pásky: | Silikón |
| Aplikácie pre športové aktivity: | Connect IQ |
| Kompatibilné operačné systémy: | Android, iOS |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Výška: | 42 mm |
| Upozornenia: | Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight., The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre., Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
