Garmin Instinct 2X Solar 2,79 cm (1.1") MIP 50 mm Digitálny 176 x 176 px Dotyková obrazovka Grafit GPS
Kód: SIAGARZEG0283Podrobný popis
Garmin Instinct 2X Solar 2,79 cm (1.1") MIP 50 mm Digitálny 176 x 176 px Dotyková obrazovka Grafit GPS| NFC | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Pripojenie slúchadiel | Bluetooth |
| USB vstup | Áno |
| Wi-Fi | Nie |
| Zabudovaný mikrofón | Nie |
| Vstavané reproduktory | Nie |
| Integrovaná kamera | Nie |
| Návod na použitie | Áno |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Funkcia monitorovania stresu | Áno |
| Find my phone funkcia | Áno |
| Funkcia virtuálneho protivníka | Áno |
| Zobrazenie počasia | Áno |
| SMS | Áno |
| Snímač pohybu nohy | Áno |
| Informácie o slnku a mesiaci | Áno |
| Oznámenia kalendára | Áno |
| Barometrický výškomer | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Návrh doby odpočinku | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti | Áno |
| Teplomer | Áno |
| Inteligentné upozornenie | Áno |
| Režim hodín | 12 h/24 h |
| Spálené kalórie | Áno |
| Meranie efektívnosti tréningu | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi | Áno |
| Funkcia virtuálneho partnera | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Ovládanie hudby | Áno |
| Kvalita spánku | Áno |
| Časovač | Áno |
| Repasované | Nie |
| Budík | Áno |
| Vstavaný krokomer | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| Kalendár | Áno |
| Hrúbka | 1,45 cm |
| Hmotnosť | 67 g |
| Hĺbka | 50 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Solárna energia | Áno |
| Životnosť batérie (režim GPS) | 150 h |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| Podsvietenie | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 176 x 176 px |
| Uhlopriečka displeja | 2,79 cm (1.1") |
| Farebný displej | Nie |
| Typ skla hodiniek | Power Glass |
| Zaoblené rohy displeja | Áno |
| Typ displeja | Digitálny |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Veľkosť obrazovky displeja | 27 x 27 mm |
| Technológia zobrazenia | MIP |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| GLONASS | Áno |
| Galileo | Áno |
| GPS | Áno |
| Veľkosť pásu | Jedna veľkosť |
| Veľkosť puzdra na hodinky | 50 mm |
| Farba puzdra na hodinky | Grafit |
| Odolnosť proti vode | 10 bankomat |
| Postavenie na trhu | Športové hodinky |
| Vodeodolný | Áno |
| Určené pre deti | Nie |
| Materiál puzdra na hodinky | Polymér |
| Farba pásky | Grafit |
| Farba pracky | Šedá |
| Tvar | Kolo |
| Materiál pásky | Silikón |
| Odporúčané pohlavia | Akékoľvek pohlavie |
| Upozornenia | Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight., Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device., The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| EAN: | 753759319328 |
| NFC: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Pripojenie slúchadiel: | Bluetooth |
| USB vstup: | Áno |
| Wi-Fi: | Nie |
| Zabudovaný mikrofón: | Nie |
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| Návod na použitie: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Funkcia monitorovania stresu: | Áno |
| Find my phone funkcia: | Áno |
| Funkcia virtuálneho protivníka: | Áno |
| Zobrazenie počasia: | Áno |
| SMS: | Áno |
| Snímač pohybu nohy: | Áno |
| Informácie o slnku a mesiaci: | Áno |
| Oznámenia kalendára: | Áno |
| Barometrický výškomer: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Návrh doby odpočinku: | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti: | Áno |
| Teplomer: | Áno |
| Inteligentné upozornenie: | Áno |
| Režim hodín: | 12 h/24 h |
| Spálené kalórie: | Áno |
| Meranie efektívnosti tréningu: | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi: | Áno |
| Funkcia virtuálneho partnera: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Ovládanie hudby: | Áno |
| Kvalita spánku: | Áno |
| Časovač: | Áno |
| Repasované: | Nie |
| Budík: | Áno |
| Vstavaný krokomer: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| Kalendár: | Áno |
| Hrúbka: | 1,45 cm |
| Hmotnosť: | 67 g |
| Hĺbka: | 50 mm |
| Šírka: | 50 mm |
| Solárna energia: | Áno |
| Životnosť batérie (režim GPS): | 150 h |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| Podsvietenie: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 176 x 176 px |
| Uhlopriečka displeja: | 2,79 cm (1.1") |
| Farebný displej: | Nie |
| Typ skla hodiniek: | Power Glass |
| Zaoblené rohy displeja: | Áno |
| Typ displeja: | Digitálny |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Veľkosť obrazovky displeja: | 27 x 27 mm |
| Technológia zobrazenia: | MIP |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| GLONASS: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Veľkosť pásu: | Jedna veľkosť |
| Veľkosť puzdra na hodinky: | 50 mm |
| Farba puzdra na hodinky: | Grafit |
| Odolnosť proti vode: | 10 bankomat |
| Postavenie na trhu: | Športové hodinky |
| Vodeodolný: | Áno |
| Určené pre deti: | Nie |
| Materiál puzdra na hodinky: | Polymér |
| Farba pásky: | Grafit |
| Farba pracky: | Šedá |
| Tvar: | Kolo |
| Materiál pásky: | Silikón |
| Odporúčané pohlavia: | Akékoľvek pohlavie |
| Upozornenia: | Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight., Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device., The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
