Garmin Instinct 3 AMOLED 3,3 cm (1.3") 50 mm Digitálny 416 x 416 px Dotyková obrazovka Čierna GPS
Kód: SIAGARZEG0374Podrobný popis
Garmin Instinct 3 AMOLED 3,3 cm (1.3") 50 mm Digitálny 416 x 416 px Dotyková obrazovka Čierna GPS| Bluetooth | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy | iOS, Android |
| Flash pamäť | 4 GB |
| Nabíjačka | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Meranie efektívnosti tréningu | Áno |
| Budík | Áno |
| Kalendár | Áno |
| Upozornenie na počasie | Áno |
| Find my phone funkcia | Áno |
| Funkcia virtuálneho partnera | Áno |
| Osobné ciele | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi | Áno |
| Sledovač aktivity | Áno |
| Spálené kalórie | Áno |
| Detekcia spánkového apnoe | Áno |
| Funkcia Race predictor | Áno |
| Prejdená vzdialenosť | Áno |
| Informácie o slnku a mesiaci | Áno |
| Časovač | Áno |
| Stopky | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Bežecká dynamika | Áno |
| Automatická pauza | Áno |
| Výpočet plochy | Áno |
| Návrhy v reálnom čase | Áno |
| Barometrický výškomer | Áno |
| Teplomer | Áno |
| Režim Triathlon | Áno |
| Funkcia monitorovania stresu | Áno |
| Kvalita spánku | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti | Áno |
| Návrh doby odpočinku | Áno |
| Hĺbka | 50 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Hrúbka | 1,44 cm |
| Hmotnosť | 59 g |
| Životnosť batérie | 24 dni |
| Životnosť batérie (úsporný režim) | 720 h |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná batéria |
| Životnosť batérie (režim GPS) | 40 h |
| Vždy zapnutý displej | Áno |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Technológia zobrazenia | AMOLED |
| Uhlopriečka displeja | 3,3 cm (1.3") |
| Rozlíšenie displeja | 416 x 416 px |
| Farebný displej | Áno |
| Typ displeja | Digitálny |
| GLONASS | Áno |
| Galileo | Áno |
| Kompatibilita s externými zariadeniami | Áno |
| GPS | Áno |
| Veľkosť zápästia | 141 - 213 mm |
| Odolnosť proti vode | 10 bankomat |
| Materiál pásky | Silikón |
| Tvar | Kolo |
| Materiál puzdra na hodinky | Plast vystužený vláknami (FRP) |
| Farba pracky | Čierna |
| Maximálna dĺžka popruhu | 21,3 cm |
| Materiál šošovky | Sklo |
| Odporúčané pohlavia | Akékoľvek pohlavie |
| Minimálna dĺžka popruhu | 14,1 cm |
| Farba pásky | Čierna |
| Postavenie na trhu | Športové hodinky |
| Typ uzáveru | Zapínanie na pracku |
| Veľkosť puzdra na hodinky | 50 mm |
| Farba puzdra na hodinky | Čierna |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| EAN: | 753759341640 |
| Bluetooth: | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy: | iOS, Android |
| Flash pamäť: | 4 GB |
| Nabíjačka: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Meranie efektívnosti tréningu: | Áno |
| Budík: | Áno |
| Kalendár: | Áno |
| Upozornenie na počasie: | Áno |
| Find my phone funkcia: | Áno |
| Funkcia virtuálneho partnera: | Áno |
| Osobné ciele: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi: | Áno |
| Sledovač aktivity: | Áno |
| Spálené kalórie: | Áno |
| Detekcia spánkového apnoe: | Áno |
| Funkcia Race predictor: | Áno |
| Prejdená vzdialenosť: | Áno |
| Informácie o slnku a mesiaci: | Áno |
| Časovač: | Áno |
| Stopky: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Bežecká dynamika: | Áno |
| Automatická pauza: | Áno |
| Výpočet plochy: | Áno |
| Návrhy v reálnom čase: | Áno |
| Barometrický výškomer: | Áno |
| Teplomer: | Áno |
| Režim Triathlon: | Áno |
| Funkcia monitorovania stresu: | Áno |
| Kvalita spánku: | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti: | Áno |
| Návrh doby odpočinku: | Áno |
| Hĺbka: | 50 mm |
| Šírka: | 50 mm |
| Hrúbka: | 1,44 cm |
| Hmotnosť: | 59 g |
| Životnosť batérie: | 24 dni |
| Životnosť batérie (úsporný režim): | 720 h |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná batéria |
| Životnosť batérie (režim GPS): | 40 h |
| Vždy zapnutý displej: | Áno |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Technológia zobrazenia: | AMOLED |
| Uhlopriečka displeja: | 3,3 cm (1.3") |
| Rozlíšenie displeja: | 416 x 416 px |
| Farebný displej: | Áno |
| Typ displeja: | Digitálny |
| GLONASS: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| Kompatibilita s externými zariadeniami: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Veľkosť zápästia: | 141 - 213 mm |
| Odolnosť proti vode: | 10 bankomat |
| Materiál pásky: | Silikón |
| Tvar: | Kolo |
| Materiál puzdra na hodinky: | Plast vystužený vláknami (FRP) |
| Farba pracky: | Čierna |
| Maximálna dĺžka popruhu: | 21,3 cm |
| Materiál šošovky: | Sklo |
| Odporúčané pohlavia: | Akékoľvek pohlavie |
| Minimálna dĺžka popruhu: | 14,1 cm |
| Farba pásky: | Čierna |
| Postavenie na trhu: | Športové hodinky |
| Typ uzáveru: | Zapínanie na pracku |
| Veľkosť puzdra na hodinky: | 50 mm |
| Farba puzdra na hodinky: | Čierna |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
