Garmin quatix 7 3,3 cm (1.3") MIP 47 mm Digitálny 260 x 260 px Dotyková obrazovka Modrá Wi-Fi GPS
Kód: SIAGARZEG0266Podrobný popis
Garmin quatix 7 3,3 cm (1.3") MIP 47 mm Digitálny 260 x 260 px Dotyková obrazovka Modrá Wi-Fi GPS| USB vstup | Nie |
| NFC | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Pripojenie slúchadiel | Bluetooth |
| Integrovaná kamera | Nie |
| FM rádio | Nie |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Nie |
| Dodávané káble | USB |
| Výpočet kalórií na báze srdcovej frekvencie | Áno |
| Zvukové výstrahy | Áno |
| Vstavaný krokomer | Áno |
| Automatická detekcia dennej aktivity | Áno |
| Hudobný prehrávač | Áno |
| Funkcia virtuálneho partnera | Áno |
| Spálené kalórie | Áno |
| Osobné ciele | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Ovládanie hudby | Áno |
| Barometer | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti | Áno |
| Kvalita spánku | Áno |
| Stopky | Áno |
| Prenos srdcovej frekvencie | Bluetooth/ANT+ |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Prejdená vzdialenosť | Áno |
| Predpoveď počasia | Áno |
| Časové / vzdialenostné upozornenie | Áno |
| Sledovanie aktivity | Áno |
| Navrhované aktivity | Beh, Bicyklovanie, Golf, Šplhanie, Plávanie |
| Sledovač aktivity | Áno |
| Časovač | Áno |
| Upozornenie na správy SMS | Áno |
| Inteligentné upozornenie | Áno |
| Rozšírené svičenia | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi | Áno |
| Find my phone funkcia | Nie |
| Zobrazenie počasia | Áno |
| Budík | Áno |
| Barometrický výškomer | Áno |
| Režim Triathlon | Áno |
| Upozornenie na hovory | Áno |
| Oznámenia kalendára | Áno |
| Meranie tepovej frekvencie | Automatický |
| Kalendár | Áno |
| Teplomer | Áno |
| Šírka | 47 mm |
| Hĺbka | 47 mm |
| Hrúbka | 1,45 cm |
| Hmotnosť | 79 g |
| Životnosť batérie (režim UltraTrac) | 40 h |
| Životnosť batérie (max.) | 1368 h |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria |
| Životnosť batérie (režim GPS) | 57 h |
| Technológia zobrazenia | MIP |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Typ skla hodiniek | Corning Gorilla Glass DX |
| Rozlíšenie displeja | 260 x 260 px |
| Typ displeja | Digitálny |
| Uhlopriečka obrazovky | 3,3 cm |
| Uhlopriečka displeja | 3,3 cm (1.3") |
| Farebný displej | Áno |
| Veľkosť obrazovky displeja | 47 x 47 mm |
| Galileo | Áno |
| Kompatibilita s externými zariadeniami | Áno |
| GLONASS | Áno |
| GPS | Áno |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| Veľkosť puzdra na hodinky | 47 mm |
| Veľkosť zápästia | 125 - 208 mm |
| Odnímateľný popruh | Áno |
| Vodeodolný | Áno |
| Tvar | Kolo |
| Materiál puzdra na hodinky | Polymér vystužený uhlíkovými vláknami (CFRP) |
| Postavenie na trhu | Športové hodinky |
| Farba pracky | Čierna |
| Veľkosť pásu | Jedna veľkosť |
| Farba pásky | Modrá |
| Farba puzdra na hodinky | Modrá |
| Typ uzáveru | Zapínanie na pracku |
| Odolnosť proti vode | 10 bankomat |
| Materiál šošovky | Sklo |
| Materiál pásky | Silikón |
| Upozornenia | The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre., Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight., Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| EAN: | 753759296711 |
| USB vstup: | Nie |
| NFC: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Pripojenie slúchadiel: | Bluetooth |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| FM rádio: | Nie |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Nie |
| Dodávané káble: | USB |
| Výpočet kalórií na báze srdcovej frekvencie: | Áno |
| Zvukové výstrahy: | Áno |
| Vstavaný krokomer: | Áno |
| Automatická detekcia dennej aktivity: | Áno |
| Hudobný prehrávač: | Áno |
| Funkcia virtuálneho partnera: | Áno |
| Spálené kalórie: | Áno |
| Osobné ciele: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Ovládanie hudby: | Áno |
| Barometer: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti: | Áno |
| Kvalita spánku: | Áno |
| Stopky: | Áno |
| Prenos srdcovej frekvencie: | Bluetooth/ANT+ |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Prejdená vzdialenosť: | Áno |
| Predpoveď počasia: | Áno |
| Časové / vzdialenostné upozornenie: | Áno |
| Sledovanie aktivity: | Áno |
| Navrhované aktivity: | Beh, Bicyklovanie, Golf, Šplhanie, Plávanie |
| Sledovač aktivity: | Áno |
| Časovač: | Áno |
| Upozornenie na správy SMS: | Áno |
| Inteligentné upozornenie: | Áno |
| Rozšírené svičenia: | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi: | Áno |
| Find my phone funkcia: | Nie |
| Zobrazenie počasia: | Áno |
| Budík: | Áno |
| Barometrický výškomer: | Áno |
| Režim Triathlon: | Áno |
| Upozornenie na hovory: | Áno |
| Oznámenia kalendára: | Áno |
| Meranie tepovej frekvencie: | Automatický |
| Kalendár: | Áno |
| Teplomer: | Áno |
| Šírka: | 47 mm |
| Hĺbka: | 47 mm |
| Hrúbka: | 1,45 cm |
| Hmotnosť: | 79 g |
| Životnosť batérie (režim UltraTrac): | 40 h |
| Životnosť batérie (max.): | 1368 h |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria |
| Životnosť batérie (režim GPS): | 57 h |
| Technológia zobrazenia: | MIP |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Typ skla hodiniek: | Corning Gorilla Glass DX |
| Rozlíšenie displeja: | 260 x 260 px |
| Typ displeja: | Digitálny |
| Uhlopriečka obrazovky: | 3,3 cm |
| Uhlopriečka displeja: | 3,3 cm (1.3") |
| Farebný displej: | Áno |
| Veľkosť obrazovky displeja: | 47 x 47 mm |
| Galileo: | Áno |
| Kompatibilita s externými zariadeniami: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| Veľkosť puzdra na hodinky: | 47 mm |
| Veľkosť zápästia: | 125 - 208 mm |
| Odnímateľný popruh: | Áno |
| Vodeodolný: | Áno |
| Tvar: | Kolo |
| Materiál puzdra na hodinky: | Polymér vystužený uhlíkovými vláknami (CFRP) |
| Postavenie na trhu: | Športové hodinky |
| Farba pracky: | Čierna |
| Veľkosť pásu: | Jedna veľkosť |
| Farba pásky: | Modrá |
| Farba puzdra na hodinky: | Modrá |
| Typ uzáveru: | Zapínanie na pracku |
| Odolnosť proti vode: | 10 bankomat |
| Materiál šošovky: | Sklo |
| Materiál pásky: | Silikón |
| Upozornenia: | The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre., Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight., Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
