Garmin Venu 3 3,56 cm (1.4") AMOLED 45 mm Digitálny 454 x 454 px Dotyková obrazovka Strieborná, Biela Wi-Fi GPS
Kód: SIAGARZEG0323Podrobný popis
Garmin Venu 3 3,56 cm (1.4") AMOLED 45 mm Digitálny 454 x 454 px Dotyková obrazovka Strieborná, Biela Wi-Fi GPS| USB vstup | Nie |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy | iOS, Android |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Zámok klávesnice | Áno |
| Integrovaná kamera | Nie |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Flash pamäť | 8 GB |
| Osobné ciele | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Automatická pauza | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti | Áno |
| Ovládanie hudby | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| Inteligentné upozornenie | Áno |
| Upozornenie na správy SMS | Áno |
| Vstavaný krokomer | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Kvalita spánku | Áno |
| Spálené kalórie | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi | Áno |
| Predpoveď počasia | Áno |
| Sledovanie aktivity | Áno |
| Budík | Áno |
| Find my phone funkcia | Áno |
| Výpočet kalórií na báze srdcovej frekvencie | Áno |
| Upozornenie na hovory | Áno |
| Časovač | Áno |
| Časové / vzdialenostné upozornenie | Áno |
| Navrhované aktivity | Pilates, Beh, Yoga |
| Vstavané meranie vzdialenosti | Áno |
| Stopky | Áno |
| Zobrazenie počasia | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Kalendár | Áno |
| Teplomer | Áno |
| Funkcia monitorovania stresu | Áno |
| Sledovanie cvičenia | Áno |
| Barometrický výškomer | Áno |
| Fitness test | Áno |
| Intervalový tréning | Áno |
| Šírka | 45 mm |
| Hĺbka | 45 mm |
| Hrúbka | 1,2 cm |
| Hmotnosť | 46 g |
| Životnosť batérie | 14 dni |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria |
| Životnosť batérie (režim GPS) | 26 h |
| Uhlopriečka displeja | 3,56 cm (1.4") |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky | 3,54 cm |
| Rozlíšenie displeja | 454 x 454 px |
| Technológia zobrazenia | AMOLED |
| Farebný displej | Áno |
| Typ displeja | Digitálny |
| Typ skla hodiniek | Corning Gorilla Glass 3 |
| Galileo | Áno |
| Kompatibilita s externými zariadeniami | Áno |
| GPS | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Odolnosť proti vode | 5 bankomat |
| Veľkosť zápästia | 135 - 200 mm |
| Materiál puzdra na hodinky | Polymér |
| Postavenie na trhu | Smartwatch |
| Odporúčané pohlavia | Akékoľvek pohlavie |
| Farba pásky | Biela |
| Ochranné funkcie | Vode odolné |
| Materiál pásky | Silikón |
| Odnímateľný popruh | Áno |
| Farba puzdra na hodinky | Biela, Strieborná |
| Veľkosť puzdra na hodinky | 45 mm |
| Materiál šošovky | Sklo |
| Tvar | Kolo |
| Maximálna dĺžka popruhu | 20 cm |
| Minimálna dĺžka popruhu | 13,5 cm |
| Upozornenia | Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight., Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device., The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| EAN: | 753759314736 |
| USB vstup: | Nie |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy: | iOS, Android |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Zámok klávesnice: | Áno |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Flash pamäť: | 8 GB |
| Osobné ciele: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Automatická pauza: | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti: | Áno |
| Ovládanie hudby: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| Inteligentné upozornenie: | Áno |
| Upozornenie na správy SMS: | Áno |
| Vstavaný krokomer: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Kvalita spánku: | Áno |
| Spálené kalórie: | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi: | Áno |
| Predpoveď počasia: | Áno |
| Sledovanie aktivity: | Áno |
| Budík: | Áno |
| Find my phone funkcia: | Áno |
| Výpočet kalórií na báze srdcovej frekvencie: | Áno |
| Upozornenie na hovory: | Áno |
| Časovač: | Áno |
| Časové / vzdialenostné upozornenie: | Áno |
| Navrhované aktivity: | Pilates, Beh, Yoga |
| Vstavané meranie vzdialenosti: | Áno |
| Stopky: | Áno |
| Zobrazenie počasia: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Kalendár: | Áno |
| Teplomer: | Áno |
| Funkcia monitorovania stresu: | Áno |
| Sledovanie cvičenia: | Áno |
| Barometrický výškomer: | Áno |
| Fitness test: | Áno |
| Intervalový tréning: | Áno |
| Šírka: | 45 mm |
| Hĺbka: | 45 mm |
| Hrúbka: | 1,2 cm |
| Hmotnosť: | 46 g |
| Životnosť batérie: | 14 dni |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria |
| Životnosť batérie (režim GPS): | 26 h |
| Uhlopriečka displeja: | 3,56 cm (1.4") |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky: | 3,54 cm |
| Rozlíšenie displeja: | 454 x 454 px |
| Technológia zobrazenia: | AMOLED |
| Farebný displej: | Áno |
| Typ displeja: | Digitálny |
| Typ skla hodiniek: | Corning Gorilla Glass 3 |
| Galileo: | Áno |
| Kompatibilita s externými zariadeniami: | Áno |
| GPS: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Odolnosť proti vode: | 5 bankomat |
| Veľkosť zápästia: | 135 - 200 mm |
| Materiál puzdra na hodinky: | Polymér |
| Postavenie na trhu: | Smartwatch |
| Odporúčané pohlavia: | Akékoľvek pohlavie |
| Farba pásky: | Biela |
| Ochranné funkcie: | Vode odolné |
| Materiál pásky: | Silikón |
| Odnímateľný popruh: | Áno |
| Farba puzdra na hodinky: | Biela, Strieborná |
| Veľkosť puzdra na hodinky: | 45 mm |
| Materiál šošovky: | Sklo |
| Tvar: | Kolo |
| Maximálna dĺžka popruhu: | 20 cm |
| Minimálna dĺžka popruhu: | 13,5 cm |
| Upozornenia: | Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight., Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device., The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
