Garmin Venu 3S 3,05 cm (1.2") AMOLED 41 mm Digitálny 390 x 390 px Dotyková obrazovka Zlato, Ruže Wi-Fi GPS
Kód: SIAGARZEG0337Podrobný popis
Garmin Venu 3S 3,05 cm (1.2") AMOLED 41 mm Digitálny 390 x 390 px Dotyková obrazovka Zlato, Ruže Wi-Fi GPS| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| USB vstup | Nie |
| Podporované mobilné operačné systémy | Android, iOS |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Integrovaná kamera | Nie |
| Flash pamäť | 8 GB |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Zámok klávesnice | Áno |
| Navrhované aktivity | Pilates, Beh, Yoga |
| Monitor srdcovej činnosti | Áno |
| Spálené kalórie | Áno |
| Find my phone funkcia | Áno |
| Vstavané meranie vzdialenosti | Áno |
| Zobrazenie počasia | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Osobné ciele | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Sledovanie cvičenia | Áno |
| Fitness test | Áno |
| Časové / vzdialenostné upozornenie | Áno |
| Sledovanie aktivity | Áno |
| Automatická pauza | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Kvalita spánku | Áno |
| Vstavaný krokomer | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| Výpočet kalórií na báze srdcovej frekvencie | Áno |
| Teplomer | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi | Áno |
| Stopky | Áno |
| Intervalový tréning | Áno |
| Upozornenie na hovory | Áno |
| Upozornenie na správy SMS | Áno |
| Kalendár | Áno |
| Budík | Áno |
| Predpoveď počasia | Áno |
| Ovládanie hudby | Áno |
| Časovač | Áno |
| Inteligentné upozornenie | Áno |
| Barometrický výškomer | Áno |
| Šírka | 41 mm |
| Hrúbka | 1,2 cm |
| Hĺbka | 41 mm |
| Hmotnosť | 40 g |
| Životnosť batérie (režim GPS) | 21 h |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria |
| Životnosť batérie | 10 dni |
| Rozlíšenie displeja | 390 x 390 px |
| Technológia zobrazenia | AMOLED |
| Uhlopriečka obrazovky | 3,04 cm |
| Typ skla hodiniek | Corning Gorilla Glass 3 |
| Uhlopriečka displeja | 3,05 cm (1.2") |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Typ displeja | Digitálny |
| Farebný displej | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Kompatibilita s externými zariadeniami | Áno |
| Galileo | Áno |
| GPS | Áno |
| Odolnosť proti vode | 5 bankomat |
| Farba puzdra na hodinky | Zlato, Ruže |
| Ochranné funkcie | Vode odolné |
| Postavenie na trhu | Smartwatch |
| Materiál puzdra na hodinky | Polymér |
| Veľkosť zápästia | 110 - 175 mm |
| Veľkosť puzdra na hodinky | 41 mm |
| Farba pásky | Ruže |
| Odporúčané pohlavia | Akékoľvek pohlavie |
| Materiál pásky | Silikón |
| Maximálna dĺžka popruhu | 17,5 cm |
| Minimálna dĺžka popruhu | 11 cm |
| Odnímateľný popruh | Áno |
| Materiál šošovky | Sklo |
| Tvar | Kolo |
| Upozornenia | Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight., Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device., The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| EAN: | 753759314804 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| USB vstup: | Nie |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Android, iOS |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| Flash pamäť: | 8 GB |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Zámok klávesnice: | Áno |
| Navrhované aktivity: | Pilates, Beh, Yoga |
| Monitor srdcovej činnosti: | Áno |
| Spálené kalórie: | Áno |
| Find my phone funkcia: | Áno |
| Vstavané meranie vzdialenosti: | Áno |
| Zobrazenie počasia: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Osobné ciele: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Sledovanie cvičenia: | Áno |
| Fitness test: | Áno |
| Časové / vzdialenostné upozornenie: | Áno |
| Sledovanie aktivity: | Áno |
| Automatická pauza: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Kvalita spánku: | Áno |
| Vstavaný krokomer: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| Výpočet kalórií na báze srdcovej frekvencie: | Áno |
| Teplomer: | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi: | Áno |
| Stopky: | Áno |
| Intervalový tréning: | Áno |
| Upozornenie na hovory: | Áno |
| Upozornenie na správy SMS: | Áno |
| Kalendár: | Áno |
| Budík: | Áno |
| Predpoveď počasia: | Áno |
| Ovládanie hudby: | Áno |
| Časovač: | Áno |
| Inteligentné upozornenie: | Áno |
| Barometrický výškomer: | Áno |
| Šírka: | 41 mm |
| Hrúbka: | 1,2 cm |
| Hĺbka: | 41 mm |
| Hmotnosť: | 40 g |
| Životnosť batérie (režim GPS): | 21 h |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria |
| Životnosť batérie: | 10 dni |
| Rozlíšenie displeja: | 390 x 390 px |
| Technológia zobrazenia: | AMOLED |
| Uhlopriečka obrazovky: | 3,04 cm |
| Typ skla hodiniek: | Corning Gorilla Glass 3 |
| Uhlopriečka displeja: | 3,05 cm (1.2") |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Typ displeja: | Digitálny |
| Farebný displej: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Kompatibilita s externými zariadeniami: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Odolnosť proti vode: | 5 bankomat |
| Farba puzdra na hodinky: | Zlato, Ruže |
| Ochranné funkcie: | Vode odolné |
| Postavenie na trhu: | Smartwatch |
| Materiál puzdra na hodinky: | Polymér |
| Veľkosť zápästia: | 110 - 175 mm |
| Veľkosť puzdra na hodinky: | 41 mm |
| Farba pásky: | Ruže |
| Odporúčané pohlavia: | Akékoľvek pohlavie |
| Materiál pásky: | Silikón |
| Maximálna dĺžka popruhu: | 17,5 cm |
| Minimálna dĺžka popruhu: | 11 cm |
| Odnímateľný popruh: | Áno |
| Materiál šošovky: | Sklo |
| Tvar: | Kolo |
| Upozornenia: | Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight., Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device., The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
