Garmin Venu 3S 3,05 cm (1.2") AMOLED 41 mm Digitálny 390 x 390 px Dotyková obrazovka Zlato, Šedá Wi-Fi GPS
Kód: SIAGARZEG0325Podrobný popis
Garmin Venu 3S 3,05 cm (1.2") AMOLED 41 mm Digitálny 390 x 390 px Dotyková obrazovka Zlato, Šedá Wi-Fi GPS| USB vstup | Nie |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy | Android, iOS |
| Zámok klávesnice | Áno |
| Integrovaná kamera | Nie |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Sledovanie aktivity | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti | Áno |
| Ovládanie hudby | Áno |
| Spálené kalórie | Áno |
| Výpočet kalórií na báze srdcovej frekvencie | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Kvalita spánku | Áno |
| Navrhované aktivity | Beh, Pilates, Yoga |
| Elektronický kompas | Áno |
| Osobné ciele | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Barometrický výškomer | Áno |
| Budík | Áno |
| Vstavané meranie vzdialenosti | Áno |
| Časové / vzdialenostné upozornenie | Áno |
| Zobrazenie počasia | Áno |
| Upozornenie na hovory | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi | Áno |
| Sledovanie cvičenia | Áno |
| Find my phone funkcia | Áno |
| Upozornenie na správy SMS | Áno |
| Fitness test | Áno |
| Kalendár | Áno |
| Inteligentné upozornenie | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Vstavaný krokomer | Áno |
| Časovač | Áno |
| Teplomer | Áno |
| Hĺbka | 41 mm |
| Hmotnosť | 40 g |
| Šírka | 41 mm |
| Hrúbka | 1,2 cm |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria |
| Životnosť batérie | 10 dni |
| Životnosť batérie (režim GPS) | 21 h |
| Rozlíšenie displeja | 390 x 390 px |
| Technológia zobrazenia | AMOLED |
| Typ displeja | Digitálny |
| Farebný displej | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky | 3,04 cm |
| Typ skla hodiniek | Corning Gorilla Glass 3 |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 3,05 cm (1.2") |
| Galileo | Áno |
| GLONASS | Áno |
| GPS | Áno |
| Postavenie na trhu | Smartwatch |
| Ochranné funkcie | Vode odolné |
| Farba puzdra na hodinky | Zlato, Šedá |
| Odnímateľný popruh | Áno |
| Maximálna dĺžka popruhu | 17,5 cm |
| Veľkosť puzdra na hodinky | 41 mm |
| Farba pásky | Šedá |
| Tvar | Kolo |
| Minimálna dĺžka popruhu | 11 cm |
| Veľkosť zápästia | 110 - 175 mm |
| Odporúčané pohlavia | Akékoľvek pohlavie |
| Odolnosť proti vode | 5 bankomat |
| Materiál puzdra na hodinky | Polymér |
| Materiál pásky | Silikón |
| Upozornenia | The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre., Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight., Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| EAN: | 753759314798 |
| USB vstup: | Nie |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Android, iOS |
| Zámok klávesnice: | Áno |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Sledovanie aktivity: | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti: | Áno |
| Ovládanie hudby: | Áno |
| Spálené kalórie: | Áno |
| Výpočet kalórií na báze srdcovej frekvencie: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Kvalita spánku: | Áno |
| Navrhované aktivity: | Beh, Pilates, Yoga |
| Elektronický kompas: | Áno |
| Osobné ciele: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Barometrický výškomer: | Áno |
| Budík: | Áno |
| Vstavané meranie vzdialenosti: | Áno |
| Časové / vzdialenostné upozornenie: | Áno |
| Zobrazenie počasia: | Áno |
| Upozornenie na hovory: | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi: | Áno |
| Sledovanie cvičenia: | Áno |
| Find my phone funkcia: | Áno |
| Upozornenie na správy SMS: | Áno |
| Fitness test: | Áno |
| Kalendár: | Áno |
| Inteligentné upozornenie: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Vstavaný krokomer: | Áno |
| Časovač: | Áno |
| Teplomer: | Áno |
| Hĺbka: | 41 mm |
| Hmotnosť: | 40 g |
| Šírka: | 41 mm |
| Hrúbka: | 1,2 cm |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria |
| Životnosť batérie: | 10 dni |
| Životnosť batérie (režim GPS): | 21 h |
| Rozlíšenie displeja: | 390 x 390 px |
| Technológia zobrazenia: | AMOLED |
| Typ displeja: | Digitálny |
| Farebný displej: | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky: | 3,04 cm |
| Typ skla hodiniek: | Corning Gorilla Glass 3 |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 3,05 cm (1.2") |
| Galileo: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Postavenie na trhu: | Smartwatch |
| Ochranné funkcie: | Vode odolné |
| Farba puzdra na hodinky: | Zlato, Šedá |
| Odnímateľný popruh: | Áno |
| Maximálna dĺžka popruhu: | 17,5 cm |
| Veľkosť puzdra na hodinky: | 41 mm |
| Farba pásky: | Šedá |
| Tvar: | Kolo |
| Minimálna dĺžka popruhu: | 11 cm |
| Veľkosť zápästia: | 110 - 175 mm |
| Odporúčané pohlavia: | Akékoľvek pohlavie |
| Odolnosť proti vode: | 5 bankomat |
| Materiál puzdra na hodinky: | Polymér |
| Materiál pásky: | Silikón |
| Upozornenia: | The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre., Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight., Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
