Garmin Vivoactive 5 3,05 cm (1.2") AMOLED Digitálny 390 x 390 px Dotyková obrazovka Fialová Wi-Fi GPS
Kód: SIAGARZEG0331Podrobný popis
Garmin Vivoactive 5 3,05 cm (1.2") AMOLED Digitálny 390 x 390 px Dotyková obrazovka Fialová Wi-Fi GPS| NFC | Áno |
| Pripojenie slúchadiel | Bluetooth |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| USB vstup | Nie |
| Flash pamäť | 4 GB |
| Nabíjačka | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Inteligentné upozornenie | Áno |
| Navrhované aktivity | Rowing, Bicyklovanie, Golf, Beh, Lyžovanie, Plávanie |
| Budík | Áno |
| Sledovanie aktivity | Áno |
| Barometrický výškomer | Áno |
| Prenos srdcovej frekvencie | Bluetooth/ANT+ |
| Vstavané meranie vzdialenosti | Áno |
| Stopky | Áno |
| Ovládanie hudby | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Typ snímača tepovej frekvencie | Optický |
| Výpočet kalórií na báze srdcovej frekvencie | Áno |
| Kvalita spánku | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi | Áno |
| Spálené kalórie | Áno |
| Prejdená vzdialenosť | Áno |
| Rozšírené svičenia | Áno |
| Kalendár | Áno |
| Predpoveď počasia | Áno |
| Find my phone funkcia | Áno |
| Teplomer | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Osobné ciele | Áno |
| Sledovač aktivity | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| Časovač | Áno |
| Šírka pásky | 2 cm |
| Šírka | 42,2 mm |
| Hrúbka | 1,11 cm |
| Hĺbka | 42,2 mm |
| Rozmery (š x h x v) | 42,2 x 42,2 x 11,1 mm |
| Hmotnosť | 36 g |
| Životnosť batérie | 11 dni |
| Životnosť batérie (režim GPS) | 21 h |
| Životnosť batérie (max.) | 264 h |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria |
| Rozlíšenie displeja | 390 x 390 px |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Technológia zobrazenia | AMOLED |
| Typ displeja | Digitálny |
| Typ skla hodiniek | Corning Gorilla Glass 3 |
| Uhlopriečka displeja | 3,05 cm (1.2") |
| Farebný displej | Áno |
| Kompatibilita s externými zariadeniami | Áno |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| GPS | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Generácia mobilnej siete | Nepodporovaný |
| Galileo | Áno |
| Odporúčané pohlavia | Akékoľvek pohlavie |
| Farba pracky | Purpurová |
| Materiál šošovky | Sklo |
| Veľkosť pásu | Jedna veľkosť |
| Materiál puzdra na hodinky | Hliník, Polymér |
| Ochranné funkcie | Vode odolné |
| Tvar | Kolo |
| Farba puzdra na hodinky | Fialová |
| Odolnosť proti vode | 5 bankomat |
| Postavenie na trhu | Športové hodinky |
| Materiál pásky | Silikón |
| Veľkosť zápästia | 125 - 190 mm |
| Farba pásky | Fialová |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -20 - 60 °C |
| Upozornenia | Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device., The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre., Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| EAN: | 753759324933 |
| NFC: | Áno |
| Pripojenie slúchadiel: | Bluetooth |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| USB vstup: | Nie |
| Flash pamäť: | 4 GB |
| Nabíjačka: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Inteligentné upozornenie: | Áno |
| Navrhované aktivity: | Rowing, Bicyklovanie, Golf, Beh, Lyžovanie, Plávanie |
| Budík: | Áno |
| Sledovanie aktivity: | Áno |
| Barometrický výškomer: | Áno |
| Prenos srdcovej frekvencie: | Bluetooth/ANT+ |
| Vstavané meranie vzdialenosti: | Áno |
| Stopky: | Áno |
| Ovládanie hudby: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Typ snímača tepovej frekvencie: | Optický |
| Výpočet kalórií na báze srdcovej frekvencie: | Áno |
| Kvalita spánku: | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi: | Áno |
| Spálené kalórie: | Áno |
| Prejdená vzdialenosť: | Áno |
| Rozšírené svičenia: | Áno |
| Kalendár: | Áno |
| Predpoveď počasia: | Áno |
| Find my phone funkcia: | Áno |
| Teplomer: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Osobné ciele: | Áno |
| Sledovač aktivity: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| Časovač: | Áno |
| Šírka pásky: | 2 cm |
| Šírka: | 42,2 mm |
| Hrúbka: | 1,11 cm |
| Hĺbka: | 42,2 mm |
| Rozmery (š x h x v): | 42,2 x 42,2 x 11,1 mm |
| Hmotnosť: | 36 g |
| Životnosť batérie: | 11 dni |
| Životnosť batérie (režim GPS): | 21 h |
| Životnosť batérie (max.): | 264 h |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria |
| Rozlíšenie displeja: | 390 x 390 px |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Technológia zobrazenia: | AMOLED |
| Typ displeja: | Digitálny |
| Typ skla hodiniek: | Corning Gorilla Glass 3 |
| Uhlopriečka displeja: | 3,05 cm (1.2") |
| Farebný displej: | Áno |
| Kompatibilita s externými zariadeniami: | Áno |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| GPS: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Generácia mobilnej siete: | Nepodporovaný |
| Galileo: | Áno |
| Odporúčané pohlavia: | Akékoľvek pohlavie |
| Farba pracky: | Purpurová |
| Materiál šošovky: | Sklo |
| Veľkosť pásu: | Jedna veľkosť |
| Materiál puzdra na hodinky: | Hliník, Polymér |
| Ochranné funkcie: | Vode odolné |
| Tvar: | Kolo |
| Farba puzdra na hodinky: | Fialová |
| Odolnosť proti vode: | 5 bankomat |
| Postavenie na trhu: | Športové hodinky |
| Materiál pásky: | Silikón |
| Veľkosť zápästia: | 125 - 190 mm |
| Farba pásky: | Fialová |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -20 - 60 °C |
| Upozornenia: | Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device., The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre., Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
