Chladiaca podložka pod notebook FURY GUNBAI G3 14.1–17.3" s 2 ventilátormi, RGB podsvietenie, 2× USB
Kód: CHLFUYPOD0001Podrobný popis
Chladiaca podložka pod notebook FURY GUNBAI G3 14.1–17.3" s 2 ventilátormi, RGB podsvietenie, 2× USB| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB |
| Počet USB portov | 2 |
| USB verzia | 2.0 |
| Priemer ventilátora 2 | 12 cm |
| Počet vstavaných ventilátorov | 2 kusov |
| Regulácia otáčok ventilátora | Áno |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 43,9 cm (17.3") |
| Otáčky (max.) | 880 ot/min |
| Výška | 35 mm |
| Šírka | 415 mm |
| Hĺbka | 263 mm |
| Hmotnosť | 907 g |
| Typ zdroja | USB |
| Vstupné napätie | 5 V |
| Farba | Čierna |
| Počet nastaviteľných výšok | 5 |
| Osvetlenie | Áno |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Farba podsvietenia | RGB, Modrá, Zelená, Červená |
| Materiál | Technopolymeru, Kov |
| Hĺbka balenia | 430 mm |
| Výška balenia | 450 mm |
| Dodávané káble | USB |
| Typ balenia | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,15 kg |
| Šírka balenia | 270 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 13,7 kg |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 11 kusov |
| Výrobkov na paletu | 240 kusov |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 590 mm |
| Upozornenia | Ensure the stand is stable and does not adversely affect the cooling of the laptop., Keep the product away from heat sources and open flames., Do not overload the stand by placing excessively heavy objects on it. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stands for notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901969449938 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB |
| Počet USB portov: | 2 |
| USB verzia: | 2.0 |
| Priemer ventilátora 2: | 12 cm |
| Počet vstavaných ventilátorov: | 2 kusov |
| Regulácia otáčok ventilátora: | Áno |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 43,9 cm (17.3") |
| Otáčky (max.): | 880 ot/min |
| Výška: | 35 mm |
| Šírka: | 415 mm |
| Hĺbka: | 263 mm |
| Hmotnosť: | 907 g |
| Typ zdroja: | USB |
| Vstupné napätie: | 5 V |
| Farba: | Čierna |
| Počet nastaviteľných výšok: | 5 |
| Osvetlenie: | Áno |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| Farba podsvietenia: | RGB, Modrá, Zelená, Červená |
| Materiál: | Technopolymeru, Kov |
| Hĺbka balenia: | 430 mm |
| Výška balenia: | 450 mm |
| Dodávané káble: | USB |
| Typ balenia: | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,15 kg |
| Šírka balenia: | 270 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 13,7 kg |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 11 kusov |
| Výrobkov na paletu: | 240 kusov |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 590 mm |
| Upozornenia: | Ensure the stand is stable and does not adversely affect the cooling of the laptop., Keep the product away from heat sources and open flames., Do not overload the stand by placing excessively heavy objects on it. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
